Bestia in mago nolī expergefacīre ~ Don't awake beast in the wizard
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

View unanswered posts
 

Galvenā informācija (* = nevar iegūt punktus)

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Viss tēla izveidošanai

Šeit atrodas viss nepieciešamais, lai izveidotu savu tēlu.
572Sun 11 Dec 2011, 20:10
paula paidere Izveido savu tēlu
No new posts

Ziņojumu dēlis *

Visa svarīgā informācija glabājas šeit.
913Sun 04 Mar 2012, 21:13
Arčmags Andrejs Lionhorss Foruma uzdevums: Torņu apraksti
No new posts

Prombūtne *

Vēlies paņemt atpūtu no foruma? Ir nepieciešamība pamest forumu uz nedēļu? Tādā gadījumā šeit jūs to visiem varat paziņot, lai visi zin, kur esat nozuduši. Ja domājat nerādīties forumā dienu vai divas, tad paziņojumu par to nemaz nevajag šeit sūtīt.
11Sun 31 May 2009, 22:36
Arčmags Andrejs Lionhorss Noteikumi par savas prombūtnes paziņošanu
No new posts

Ieteikumiem *

Šeit jūs varat iesūtīt savus ieteikumus un savas domas par forumu.
222Mon 13 Dec 2010, 00:56
Arčmags Andrejs Lionhorss Palīdzības sauciens!!!
Merlina Maģijas akadēmija Empty
 

Pils 1. stāvs

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Ieejas lielā halle

Tiklīdz tu ieej cauri lielajām akadēmijas ozolkoka durvīm, tev paveras milzīga zāle, kuras galā bija kāpnes, kuras veda tālāk pilī, bet gar sienām bija redzamas dažas durvis, kuras ved uz tev vēl pagaidām nezināmām pils vietām.
315Thu 04 Mar 2010, 13:01
Arčmags Andrejs Lionhorss Akadēmijas darbinieku pjedestāls
No new posts

Ēdamzāle

Ja izsaukšanas, dziesmu un dzeju klases tev likās daļēji interesantas un iespaidīgas, tad ieraugot vēl vienas durvis pils 1. stāvā, uz kurām bija uzraksts "Ēdamzāle", tev prātā iešaujas doma: "Derētu paēst!" Ieejot ēdamzālē iekšā tu ieraugi galdus, kuri ir sabīdīti tāpat kā parastā vientiešu skolas ēdnīcā, taču gar ēdamzāles garāko malu tu ieraugi leti, aiz kurām it kā ir jāstāv pavāriem, taču izskatās, ka tagad viņu tur nav, jo ir aizgājuši atpūsties.
821Sat 06 Mar 2010, 15:19
Sofija ēdamzālē.
Merlina Maģijas akadēmija Empty
 

Pils 2. stāvs

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

2. stāva koridoris

Uzejot uz otro stāvu tu pamani garu koridoru, kuram gar malām bija daudz un dažādas, kustīgas un sastingušas gleznas, kā arī portreti, bruņinieku bruņas, vairogi un durvis, kuras ved uz citām pils telpām.
417Tue 29 Dec 2009, 22:12
Azers Eberherds Gaitenis
No new posts

Laika zāle

Apciemojot pārvērtību klasi, tu tiki vēl vairāk ieinteresēts pils iekārtojumā un turpinot savu ceļojumu pa pili, tu pēkšņi ieraugi grāmatu plauktu.... vienu pašu grāmatu plauktu - vientuļnieku. No sākuma tas likās aizdomīgi, taču, kad tu pievērsi savu uzmanību grāmatām un sāki lasīt to nosaukumus, grāmatu plaukts sāka pazust un tā vietā parādījās lielas durvis. Aplūkojot vai tevi neviens neredz, tu mēģini tās atvērt, un, kad atvēri, tu ieraudzīji milzīgu, apaļas formas telpu, taču tukšu. Ieejot tajā iekšā tu iesaucies pāris reizes un tad pēkšņi durvis sāka taisīties ciet, bet gar telpas sienu parādījās pasaules karte ar laiku dažādās laika joslās.
11Sun 19 Jul 2009, 14:13
Arčmags Andrejs Lionhorss Karte un apraksts
Merlina Maģijas akadēmija Empty
 

Pils 3. stāvs

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

3. stāva koridoris

Ejot pa kāpnītēm augstāk uz trešo stāvu, tu aplūko dažas gleznas un drīzumā nonāc 3. stāvā. Atkal tas pats koridoris, taču atšķirībā no 2. stāva koridora, gar labo malu bija tikai vienas lielas ozolkoka durvis, bet pie pretējās sienas dažas normala izmēra durvis. Pa visu koridora garumu stāvēja pjedestāli, uz kuriem stāvēja dažādas trofejas, balvas un priekšmeti, kuri bija aizsargāti ar kaut kādu īpašu burvestību, jo, pietuvojoties tiem pārāk tuvu, kāds vienmēr aizlido pa gaisu.
333Wed 21 Apr 2010, 21:18
Fins. Iepazīšanās.
No new posts

Lazarete

Pēc bibliotēkas apmeklējuma tu nolem ieiet vēl vienā vietā, kuru tu vēl nebiji pamanījusi - lazaretē. Pieiedama pie durvīm, uz kurām bija šāds uzraksts, tu atver durvis un tavu acu priekšā parādas zāle, kurā gar malām ir novietotas slimnīcas gultas, plaukti ar mikstūrām, bet pašā galā atradās arka, kura ved uz dziednieku kabinetu.
33Thu 03 Sep 2009, 21:23
Viesis  Palāta
Merlina Maģijas akadēmija Empty
 

Pils teritorijā (* = nevar iegūt punktus)

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Pils priekšējais pagalms

Izejot ārpus pils, tu ieraugi milzīgu pagalmu un pirmais, kas tev iekrita acīs, ir milzīgs ozols, kas vietuļš stāvēja pagalma centrā. Mazliet tālāk, pa kreiso pusi skatoties, tu pamani mūri, aiz kura ir akadēmijas dārzi, ar skaistām puķēm, dekoratīvām statujām un neparastiem stādiem. Taču aiz dārziem tu ieraugi daudzas siltumnīcas, kurās notiks dziedniecības stundas. Tad tu paskaties pa labi un netālu no ieejas ieraugi vārtus, kuri veda uz arēnu, kurā parasti notiek laikapstākļu maģijas stundas un dažāda veida sacensības. Pieejot blakus milzīgajam ozolam, tu ieraugi četrus milzīgus un augstus torņus, kuros ir skolnieku koptelpas, taču aiz tām, skatoties pa kreiso pusi, tu pamani lielu ezeru, bet aiz ezera, skatoties no kreisās uz labo pusi, tu ieraugi lielu mežu.
36Wed 30 Dec 2009, 14:34
luīna Ksenona Kasandra A. Pie ieejas atlantīdas koptelpā.
No new posts

Pie milzīgā ozola

Turpat, stāvot blakus milzīgajam ozolam, pēc kopējās ainas apskatīšanas, tu apsēdies uz zemes, atbalsties pret koku un pacel savu skatu uz augšu, kur ieraugi lapas, kas viegli kustējās vējiem līdzi, bet visur apkārt izskatījās, ka valdīja liels miers. Vēl jo vairāk.... tāda sajūta, ka šis koks ir netikai sens, bet arī spēj dot mieru apkārtējai videi un tās iemītniekiem.
424Wed 03 Feb 2010, 22:42
Fins. Gaidāma tikšanās!
No new posts

Akadēmijas dārzi

Pēc milzīgā koka apciemošanas, tu turpini savu ceļojumu un nonāc līdz akadēmijas dārziem, kuri neizskatījās nemaz tik mazi. Pastaigājoties pa to, tu ieklausies putnu balsīs, lapu šalkoņā un pamani, ka šeit aug dažādas puķes, koki un pat maģiski augi. Ik pa laikam kaut kur pavīd soliņš, uz kura var apsēsties un atpūsties, kā arī tu pamani mazu dzīvžoga labirintu.

333Mon 24 May 2010, 20:42
Letensa Opra Eksotiskais dārzs.
No new posts

Lielais ezers

Pēc savas koptelpas apciemošanas un pēc iekārtošanās vienā no tās istabām, tu turpini savu pastaigu un nonāc līdz lielajam ezeram, kur ik pa laikam kādam patīk papeldēties, taču esi uzmanīgs, jo šajā ezerā dzīvo netikai paratie dzīvnieki, bet arī bīstamas maģiskās radības, tāpēc būs labāk, ja tu tālāk par atzīmētajām vietām nepeldēsi.
627Sun 12 Dec 2010, 22:20
Fins. Slidotava
No new posts

Aizliegtais mežs

Pēc plunčāšanās vai parastas ikdienas, ejot garām akadēmijas ezeram, tu nonāc līdz mežam, kurš skaitās aizliegts, jo ir pilns ar dažādiem neradījumiem un maģiskām radībām. Protams, ka var veikt pastaigu pa mežu, taču, aizklīstot pārāk tālu, atpakaļ ceļa vairs nav.
36Wed 30 Dec 2009, 01:22
Fins. Aizliegtais mežs2
Merlina Maģijas akadēmija Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Who is online?
Who is online?Our users have posted a total of 3669 messages
We have 37 registered users
The newest registered user is Destraider
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest
Most users ever online was 20 on Thu 02 Mar 2023, 01:57

Registered Users: None
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legend : [ Arčmags ][ Arčmaga vietnieks ][ Kaeno Cujomi ][ Atlantīda ][ Ventus Curator ][ Terra Venustas ][ Pieaudzis burvis/burve ][ Maģiska būtne ]

New postsNew postsNo new postsNo new posts  Forum is lockedForum is locked