Merlina Maģijas Akadēmija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bestia in mago nolī expergefacīre ~ Don't awake beast in the wizard
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Palāta

Go down 
AuthorMessage
Viesis
Guest




Palāta Empty
PostSubject: Palāta   Palāta I_icon_minitimeThu 03 Sep 2009, 21:23

OOC: Nāciet un slimojiet! Viņa drīz būs atpakaļ.

Palātas durtiņas atvērās un pa tām ienāca mazs kunkulītis, jeb Burciņas kundze.
Viņa rokās turēja vienīgi savu somiņu, pilnu ar grāmatām, dzirām, zizli un vēl ļoti daudz lietām. Lieta tāda ka viņas somiņa bija burvju somiņa. Tajā tu varēji ielikt pat skapi, bet viņa būs viegliņa un mūžīgi normāla paskata. Patiesībā tajā somiņā viņai atradās pilnīgi viss, jo viņa bija nupat kā ieradusies skolā. Tad viņa noprata ka jāuzmeklē direktors tāpēc viņa tikai nopētīja gultas. Ak manu dieviņu, vieņiem šeit taču nemaz nebūs ērti. Ko nu darīt. Jāaiziet jāpajautā direktoram kur es dzīvošu, jo ja soma ir tik pilna tur neko nevar atrast. Skapis taču var uzsisties kādai vērtīgai dzirai un tad ja trauciņš saplīstu. Ko nu tad? Viņa nomurmināja, bet sapratusi ka te ir nekārtīga kārtība viņa nolēma šo un to pārkārtot. Viņa atrada savu zizli un noteica. Tultavaiwa. To burvestību viņai nācās izmantot ļoti daudz. Sirmgalve bieži izmantoja šo lidināšanas burvestību. Pēc stundu kārtošanas, vairākas reizes Tultavaiwa izmantošanas un gultas veļas atrašanas un uzklāšanas sirmgalve visu bija pārkārtojusi ne pa jokam. Sākumā ieejot pa durvīm tur bija viens skapis kur atstāt virsdrēbes un apavus, turpat ir arī trīs kabīnītes kur pārģērbties slimnīcas drēbēs kuras atrodas kabīnēs pa vairākiem pāriem. (krāsaini slimnīcu krekli, ērtas bikses, mīkstas, siltas, ērtas čībiņas un arī balts halāts, ja vēlies aizstaigāt līdz tualetei.) Tālāk ir siena ar eju pa vidu, tā eja atdala Daudzas gultas no ģērbtuvēm. ( gultiņas ar skapīšiem KLIK! )
Pašā galā bija uzburta sieniņa ar nelielu eju. Izejot caur eju paliek apmēram 2.5 m. līdz kabineta durvīm, bet gar malām bija plaukti kurus nupat kā vecā večiņa bija piepildījusi ar dzirām un sakārtojusi skaisti un glīti. Nu viss. Tagad gan apciemošu direktoru, un pateikšu ka es pati paņēmu sev vairākas gultas un viss man ir. Burciņas kundze nomurmināja un tad izgāja no istabas.

EDIT by arčmags: Es izlaboju tavas nelielās burvestību kļūdiņas!!! Lūdzams, tās vairs nepieļaut!!! Very Happy
Back to top Go down
 
Palāta
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Merlina Maģijas Akadēmija :: Pils 3. stāvs :: Lazarete-
Jump to: