Merlina Maģijas Akadēmija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bestia in mago nolī expergefacīre ~ Don't awake beast in the wizard
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Iepazīšanās.

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Avrila
Ventus Curator reflektants
Ventus Curator reflektants
Avrila


Postu skaits : 42
Reģistrēšanās datums : 2010-02-08
Vecums : 30
Dzīvesvieta : 10 cm virs zemes

Iepazīšanās. Empty
PostSubject: Iepazīšanās.   Iepazīšanās. I_icon_minitimeSun 28 Feb 2010, 14:52

Bija trīs no rīta jeb naktī un Avrilai nemaz nenāca miegs, bet iet apkārt pa akadēmiju viņai arī vel negribējās. Meitene izkāpa no gultas, kuru apgaismoja mēness gaisma, kura iespīdēja pa logu, un piegāja pie galda, uz kura atradās meitenes nošu grāmatiņa. Viņa apsēdās pie galda, noglāstīja knapi saredzamo grāmatiņu un no atvilktnes izvilka mazu lukturīti. Avrila iededza lukturīti un tā gaismu uzspīdināja uz sev tik mīļās grāmatiņas, viņa atvēra to un paņēma zīmulīti. Meitene rakstīja un rakstīja jaunu dziesmiņu par Čeksu salu. Par salu, kura bija viņai tik mīļa. Rakstīja, dzēsa, laboja, dziedāja līdz aizmiga pie galda. Avrila pamodās kad bija jau pieci no rīta. Viņa palūkojās uz savu nošu grāmatiņu, bet dziesmiņas, kuru viņa bija sacerējusi tur vairs nebija. Meitene bija gatava apraudāties, bet tad viņas galvā ieskanējās patīkama melodija ar zināmiem vārdiem. Eh, Avrila nebija būtne, kura ilgi skumtu par sīkumiem. Viņa ātri piecēlās kājās, uzvilka brūnus rūtainus šortus, lielu t-kreklu un vienas no savām neskaitāmajām kediņām, joka pēc uzvilka parūku, pārlika pār plecu savu somu un ielika tajā savu nošu grāmatiņu. Kaut kur ap sešiem rītā viņa jau lavījās ārā no guļamistabas. Meitene skraidīja un lēkāja pa gaiteņiem neticami klusu un domās dungoja savas jaunās dziesmiņas piedziedājumu. Avrila skrēja un lēkāja, skrēja un lēkāja un apstājās tikai tad, kad no somas vēlējās izvilkt ūdens pudeli. Kad viņa padzērās, meitene uzskrēja augšā pa trepītēm un nonāca skaistā gaitenī, kurā viņa vēl nekad nebija bijusi. Šis gaitenis bija gandrīz tāds pats kā visi citi, bet tomēr atšķīrās, bet vispār tas nemaz nebija tik svarīgi. Meitene aizvēra acis un nu jau tiešām dziedāja savas dziesmiņas piedziedājumu.
Ir sapņu sala kaut kur tālumā, kur vēlos es atgriesties. Tur visa mana ģimene, visi mani tuvie. Mīļā rožu pildītā skaistā Čeksu saliņa. Ar visu Čeksas dzimtu pildīta ir tā! Vēl maza daļa SPĀ SPĀ SPĀ, kurā neesmu es! Es vien mīlu atrasties sētas otrā pusē. Sapņu sala Čeksu rožu pildītā.. Es mīlu gan šo salu, bet tā ir tālumā!
Back to top Go down
http://neverendinglife.forumotion.net/forum.htm
Fins.
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Fins.


Postu skaits : 491
Reģistrēšanās datums : 2009-11-17
Dzīvesvieta : Terra Venustas

Iepazīšanās. Empty
PostSubject: Re: Iepazīšanās.   Iepazīšanās. I_icon_minitimeSun 28 Feb 2010, 15:18

Bija uzaususi saulīte. Tā sildīja pārāk stipri, to varēja pateikt pēc tā ka ārā logā lāstekas jau kaitinoši pilēja. Cilvēks tādu noraut un nomest arī nespēja, bet Fins spēja. Zēns atvēra logu un nolauza lielākās lāstekas un nometa tās zemē, pat nepārliecinoties vai apakšā kāds gadījumā nesēž. Tad zēns saģērbās un iebēra suņiem barību. Tad zēns noskrēja pa trepēm un izmetās laukā no torņa uz skolas pusi. Džastins leca un skrēja un ķērās pie kokiem, līdz beidzot nokļuva pie skolas. Zēns iegāja iekšā skolā un devās augšup pa kāpnēm uz bezmērķa galu. Tomēr pie trešā stāva viņš apstājās, jo sadzirdēja balsis. Zēns noklausījās dziesmiņu un kad meitene to sāka dziedāt atkal tad zēns pievienojās. ..sapņu sala kaut kur tālumā, kur vēlos es atgriesties. Tur visa mana ģimene, visi mani tuvie. Mīļā rožu pildītā skaistā Čeksu saliņa. Ar visu Čeksas dzimtu pildīta ir tā! Vēl maza daļa SPĀ SPĀ SPĀ, kurā neesmu es! Es vien mīlu atrasties sētas otrā pusē. Sapņu sala Čeksu rožu pildītā.. Es mīlu gan šo salu, bet tā ir tālumā! Viņš dziedot pa solim tuvojās balsij, līdz dziesmas beigās jau atradās pie tās. Es esmu Fins! Fins Čekss. No salas, par kuru dziedāji! Vai tu tur esi bijusi, vai arī dzīvo? Neesmu tevi manījis, lai gan tur jau ir liela Čeksu platība, pirms milzu augstās sētas. Viņš teica. Un pasmaidīja.
Back to top Go down
Avrila
Ventus Curator reflektants
Ventus Curator reflektants
Avrila


Postu skaits : 42
Reģistrēšanās datums : 2010-02-08
Vecums : 30
Dzīvesvieta : 10 cm virs zemes

Iepazīšanās. Empty
PostSubject: Re: Iepazīšanās.   Iepazīšanās. I_icon_minitimeSun 28 Feb 2010, 17:44

Meitene nodziedāja piedziedājumu un tā vietā lai turpinātu dziesmiņu dziedāt tālāk jau atkal sāka dziedāt tās piedziedājumu, tikai šoreiz viņa to nedziedāja viena. Kad balss to dziedāja kopā ar Avrilas balsi. Meitene dzirdēja, ka šī puiša balss virzās tuvāk un tuvāk, bet viņa tik un tā spītīgi turēja acis ciet.
Es esmu Fins! Fins Čekss. No salas, par kuru dziedāji! Vai tu tur esi bijusi, vai arī dzīvo? Neesmu tevi manījis, lai gan tur jau ir liela Čeksu platība, pirms milzu augstās sētas.
Avrila tik un tā nevēra acis vaļā. Tā bija viņas spītība. Viņai patika darīt kaut ko tā, lai cilvēki viņai prasitu kāpēc viņa tā dara vai arī justos neērti, bet tas aizvien biežāk un biežāk nenostrāda...
Veronika...Avrila... Elonora...
Meitene ar viltīgām pauzēm izteici trīs vārdus un mazliet pavēra vienu aci. Pus vērto aci viņa nemanot jau aizvēra un atkal runāja ar acīm ciet.
Čeksu sala? Mhm... Neesmu par tādu dzirdējusi un kur nu vēl dziedājusi? Es dzīvoju šeit. Un, manuprāt, arī tu.
Meitene žigli atvēra abas acis, piemiedz puisim ar vienu un atkal aizvēra tās ciet. Viņas lūpas savilkās ļoti, pat pārāk viltīgā smaidā. Meitene uz vienas kājas apgriezās kā balerīna un atkal sākot dziedāt dziesmiņas piedziedājumu sāka skraidīt, lēkād un dejot pa trešā stāva gaiteni. Arila šeit jau kādu brīdi bija lēkājusi tāpēc zināja kur un kad viņai jālec, lai nekam nepieskartos vai neko neaizskartu. Meitene aprēķināja kur bija stāvējusi un kur pašlaik stāvēja puisis vārdā Fins tāpēc trīs reizes aizšāvās tieši viņam blakus.
Back to top Go down
http://neverendinglife.forumotion.net/forum.htm
Fins.
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Fins.


Postu skaits : 491
Reģistrēšanās datums : 2009-11-17
Dzīvesvieta : Terra Venustas

Iepazīšanās. Empty
PostSubject: Re: Iepazīšanās.   Iepazīšanās. I_icon_minitimeSun 28 Feb 2010, 18:53

Finam nelikās neerti un arī dīvaini ne. Viņš tikai pasmaidīja.
Tad viņš iesprudzās.
Un vasarā.. Un jā tātad tās bija tikai manas iedomas Avril?
Viņš noteica un tad nejauši čukstot sāka prātot.
Avrila.. Hmm.. Av ri la.. Krusttēvs kaut ko par to teica! Itkā viņš tur zina visus un visi zina viņu... Kaut! Kur! Dzirdēts! Vārds!
Tad viņš atjēdzās un klausījās un vēroja Avrilu.
Jā un tagad jau arī tu to dziesmu nedziedi.
Viņš noteica un pagaidīja, kad meitene apstājās. Tad viņš izsauca savu kalponi un tā parādījās.
"Jā mister Čekss.. Ko vēlaties?"
Viņas balstiņa izklausījās bijīga.
Ak nu ko tu bīsties, es tev pāri neesmu darījis! Ko mūsu dators saka par vārdiem Avrila Elonora?
Džastins pajautāja un drīz vien kundzīte pazuda, bet jau pēc minūtes atgriezās.
"Viņa ir tava otrās pakāpes māsīca! "
Sieviete teica un pagaidīja atļauju iet mājienu un pazuda.
Tātad.. Tu esi mana 2. pakāpes māsīca?
Fins pievērsās Avrilai.
Back to top Go down
Avrila
Ventus Curator reflektants
Ventus Curator reflektants
Avrila


Postu skaits : 42
Reģistrēšanās datums : 2010-02-08
Vecums : 30
Dzīvesvieta : 10 cm virs zemes

Iepazīšanās. Empty
PostSubject: Re: Iepazīšanās.   Iepazīšanās. I_icon_minitimeSun 28 Feb 2010, 19:28

Meitene griezās un griezās pa riņķi, mazliet palēkāja un atkal sāka riņķot pa gaiteni.
Un vasarā.. Un jā tātad tās bija tikai manas iedomas Avril?
Meitene tikai atvēra acis, pagriezās pret puisi, piekrītoši paklanījās un atkal metās pašas izdomātajā dejā. Viņai riņķojot viņa noklausījās zēnu murminām, lai gan izlikās, ka neko nedzird.
Avrila.. Hmm.. Av ri la.. Krusttēvs kaut ko par to teica! Itkā viņš tur zina visus un visi zina viņu... Kaut! Kur!
Meitene jau atkal sāka dziedāt viņas dziesmiņu nemaz neuztraukdamies par to ko pašlaik domā un runā Fins.
Ir sapņu sala kaut kur tālumā, kur vēlos es atgriesties. Tur visa mana ģimene, visi mani tuvie. Mīļā rožu pildītā skaistā Čeksu saliņa. Ar visu Čeksas dzimtu pildīta ir tā! Vēl maza daļa SPĀ SPĀ SPĀ, kurā neesmu es! Es vien mīlu atrasties sētas otrā pusē. Sapņu sala Čeksu rožu pildītā.. Es mīlu gan šo salu, bet tā ir tālumā!
Meitene virpuļoja un virpuļoja izlikdamies neko nedzirdam.
Jā un tagad jau arī tu to dziesmu nedziedi.
Avrilai sareiba galva un viņa gandrīz nokrita, bet kad viņa beigās noturējās viņa pagriezās pret Finu un uzsmaidīja viņam.
Tev vajadzētu aiziet un pārbaudīties pie psihiatra vai arī vienkārši beigt lietot narkotikas.
Avrila puisim sirsnīgi uzsmaidīja, bet pēc tam viņas sarkastiski sirsnīgais smaids pārvērtās smīnā. Meitenei jau bija apnicis griezties un skraidīt pa vienu gaiteni. Bija divi varianti : vai nu mesties uz citu, vai arī palikt tepat. Avrila veica savu izvēli un ar muguru atspiedās pret sienu pret to atspiežot arī savu kreiso kāju. Puisis bija jau paguvis izsaukt kādu kundzi, kura Finu uzlūkoja gandrīz vai bijīgi.
No kā gan viņai jābīstas? Viņa?
Tas tiesa. Puisis bija muskuļots un izskatījās spēcīgs, bet tas nenozīmē, ka neuzvarams. Avrila bija diezgan pārsteigta izdzirdot to ko kundze sacīja jeb vaicāja puisim :"Jā mister Čekss.. Ko vēlaties?"
Ak nu ko tu bīsties, es tev pāri neesmu darījis! Ko mūsu dators saka par vārdiem Avrila Elonora?
Tiklīdz kunde aizteleportējās Fins ja gribēja varēja ieraudzīt Avrilas attieksmi skaidri un gaiši. Meitene bija vienu uzaci saraukusi uz augšu un mute bija pavērsta neticības smaidā, kurš nevēstīja par apbrīnu.
Kalpone? Wow, mister ČekssMeitene atdarināja kundzes balsi iepriekš.Jā es arī nenāku no ļoti nabadzīgas ģimenes un man arī bija piedāvāta kalpone, bet vismaz es nekritu tik zemu, lai tādu pieņemtu un kur nu vēl iebiedētu...
Atka no tukša gaisa uzradxās kalpone. Fina kalpone. "Viņa ir tava otrās pakāpes māsīca! ".
Tava otrās pakāpes māsīca nevis jūsu? Tu viņu neatlaidīsi?
Meitene jau atkal smīnēja kad kalpone bija jau prom.
Tātad.. Tu esi mana 2. pakāpes māsīca?
Puisis pievērsās Avrilai, pār kuras lūpām nebija vairs ne miņas ne no smaida, ne no smīna.


Last edited by Avrila on Mon 01 Mar 2010, 15:16; edited 2 times in total
Back to top Go down
http://neverendinglife.forumotion.net/forum.htm
Fins.
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Fins.


Postu skaits : 491
Reģistrēšanās datums : 2009-11-17
Dzīvesvieta : Terra Venustas

Iepazīšanās. Empty
PostSubject: Re: Iepazīšanās.   Iepazīšanās. I_icon_minitimeSun 28 Feb 2010, 23:26

Atgādini man šo, tad kad es sākšu lietot dziedātāja!
Fins noteica un pats pasmīnēja. Viņš ievēroja meitenes skatienu un noklausījās visu viņas sakāmo.
Tātad. Pirmkārt- Man besī ka viņas mani tā sauc. 2. Atlaist netaisos- viņas zina pārāk daudz. 3. Es zinu no cik bagātas zemes tu nāc. Mums tur ir arī Čeksu banka kur ir pilns ar naudu, tā kā...
Viņš noteica un tad paskatījās uz meiteni.

Nu re, kur tad pazuda tavs sakarīgais smaidiņš, vai izsmejošais smaidiņš, kurš izsmej tevi pašu? Biedējošs fakts ne, ka tev ir tāds 2. pakāpes brālēns..
Viņš teica un iesmējās, tad šoreiz viņam blakus parādījās tā pati izbiedētā kalpone un kāda meitene.
"Vai, Čeksa kungs, šī ir jūsu otrās pakāpes māsīca, bet bet tā. " Viņa norādīja uz Avrilu. Ir orģināls pirmā pakāpe.
Fins dumji uzlūkoja kalponi.
Džass atceries.. Nevis Misters vai Kungs. Vienk. Džass. Soo.. Citādāk es tev noņemšu džakūzi vakarus un tu izskaties stresaina, tāpēc ej uz Džakuzi. UN KO ES TEICU par citu vešanu šurp? Prom.. Prom..
Tad kundzīte pasmaidīja un pazuda ar visu viesi un tik pat ātri atgriezās viena pati.
"Labi ku.. Džass. Un tad es ielikšu Petu manā vietā! Un suņus mazgās Dženija un Tīna"
Viņa atnāca lai izspriedelētu nosacījumus.
Nē Peta ir paveca labāk ņem Dženiju parūpēties par manu stalli. Lai viņa pajāj uz Lukas un Mīra zinu ka viņa dievina abus! Un Petai ļauj iztīrīt stalli, bet pie manis sūti Šīlu, jo ar viņu ir jautri parunāties un vakarā noteikti būs garlaicīgi jo Džulle ir izgaisusi un ja es sēdēšu klusumā, tad sākšu par viņu domāt un es jau tev stāstīju. Krusttēvs negrib lai es eju galināt vecāku slepkavu un atgūt Džulli. Nu jā tad Atā.. Un pie suņiem tad Tīna un tā tur ar krāsainajiem matiem.
Viņš izskaidroja instrukciju un sievišķis pamāja un pazuda. Tad viņš pagriezās pret Avrilu.
Un nemaz nemēģini braukt augumā!
Viņš teica un tad pasmaidīja.
Vsp. No kura torņa tu esi, ja jau tu esi dejojoša lecīga ma.. Meitene.
Viņš pie viena vārda aprāvās un veikli to izlaboja, lai neapvainotu savu māsīcu.
Back to top Go down
Avrila
Ventus Curator reflektants
Ventus Curator reflektants
Avrila


Postu skaits : 42
Reģistrēšanās datums : 2010-02-08
Vecums : 30
Dzīvesvieta : 10 cm virs zemes

Iepazīšanās. Empty
PostSubject: Re: Iepazīšanās.   Iepazīšanās. I_icon_minitimeWed 10 Mar 2010, 11:29

Atgādini man šo, tad kad es sākšu lietot dziedātāja!
Meitene izlikās šo teikumu nedzirdam. Viņa tikai klausījās un klausījās.
Tātad. Pirmkārt- Man besī ka viņas mani tā sauc. 2. Atlaist netaisos- viņas zina pārāk daudz. 3. Es zinu no cik bagātas zemes tu nāc. Mums tur ir arī Čeksu banka kur ir pilns ar naudu, tā kā...
Viņš noteica un tad paskatījās uz meiteni.

Nu bioja viņas kārta runāt.
1. sure Meitene sarkastiski noteica. 2. Tik tiešām. Viņa skraidīs apkārt pa pasauli visiem stāstīdama, ka tu guli mašīnīšu pidžammā un pa māju staigā pūkainās zaķīšu čībiņās. meitene slēpa savu smaidu, lai gan iekšienē pilnīgi plīsa pušu no smiekliem. un 3. kp tu vsp man to stāsti? Tev tur ir banka. Lol. Un? Kāds man ar to visu sakars?
Nu re, kur tad pazuda tavs sakarīgais smaidiņš, vai izsmejošais smaidiņš, kurš izsmej tevi pašu? Biedējošs fakts ne, ka tev ir tāds 2. pakāpes brālēns..

Par to biedējošāks fakts ir tikais tas, ka tas esi tieši tu. meitene nomurmināja. Viņa iegriba dziļās pārdomās. Viņu no savas nodarbes iztraucēja kāda cilvēka… Nē, divu cilvēku atteleportēšanās. Ak nē. Jau atkal tā viņa kalpone. Un kas tad tā tāda? "Vai, Čeksa kungs, šī ir jūsu otrās pakāpes māsīca, bet bet tā. " Viņa norādīja uz Avrilu. Ir orģināls pirmā pakāpe” Ta vietā, lai būtu satraukta vai dusmīga par jaunajām ziņām Avrila gandrīz apkrita no smiekliem, jo bija ieraudzījusi ar kādu sejas izteiksmi jaunai brālēns skatās uz savu kalponi.
Džass atceries.. Nevis Misters vai Kungs. Vienk. Džass. Soo.. Citādāk es tev noņemšu džakūzi vakarus un tu izskaties stresaina, tāpēc ej uz Džakuzi. UN KO ES TEICU par citu vešanu šurp? Prom.. Prom..

Pēc tam kamēr jaunai brālēns skaidrojās ar savu kalponi Avrila apsēdās vienā gaiteņa stūrī un iegrima mīļajās atmiņās par šo skaisto salu, no kuras nācis ne tikai šis puisis, bet gan arī vairākus savus dzīves mirkļus pavadījusi arī meitene pati. Avrila redzēja, ka puisis viņai uzsmaida pēc tam kad bija pateicis, ko līdzīgu „Un nemaz nemēģini braukt augumā!”.
Vsp. No kura torņa tu esi, ja jau tu esi dejojoša lecīga ma.. Meitene.
Ventus Curator. Jūties ērti lamājoties un tādā garā, mani tas nerausta.

PS. Piedod, ka tik īss utt. Iedvesma ir izsmelta. Very Happy
Back to top Go down
http://neverendinglife.forumotion.net/forum.htm
Fins.
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Fins.


Postu skaits : 491
Reģistrēšanās datums : 2009-11-17
Dzīvesvieta : Terra Venustas

Iepazīšanās. Empty
PostSubject: Re: Iepazīšanās.   Iepazīšanās. I_icon_minitimeWed 10 Mar 2010, 18:37

OOC: Read this un sapratīsi, kas ir īsts sh*t's!

Viņš vēl skaidrojjās un skaidrojās un apņēmās nerunāt ar Avrilu vismaz minūti. Tāpēc kādu laiku bija tik kluss, ka viņš pat sadzirdēja savus sirdspukstus un pat drīz vien kāda kājas klusus dok dok... Tad viņš aptvēra, ka tas taču ir viņš pats! Tāpēc puisis apstājās un tad aptvēra, ka jau ir gandrīz pie pašas Avrilas.
Ookay.. Biedējoši fakti? Saderam, ka arī vēlēšanās, ka neesmu piedzimis! Tā tas ir ar visiem kuri pazīst vai nepazīst mani. P.S. Tā banka ir čeksu banka- visai salai, kurā tu dzīvo! Ā un vispār varbūt tu staigā pidžamās un mīkstās čībās, bet man nav trīs gadi atšķirībā no tevis sīkā!
Viņš teica.
Back to top Go down
Avrila
Ventus Curator reflektants
Ventus Curator reflektants
Avrila


Postu skaits : 42
Reģistrēšanās datums : 2010-02-08
Vecums : 30
Dzīvesvieta : 10 cm virs zemes

Iepazīšanās. Empty
PostSubject: Re: Iepazīšanās.   Iepazīšanās. I_icon_minitimeWed 31 Mar 2010, 09:19

Kādu minūti Avrila neko nedarīja. Viņa ieklausījās klaji skaļajā klusumā, kuru pārtrauca soļošanas tik ierastais troksnis, kuru dienā tik bieži dzirdam. Ak, ja kāds spētu izskaitīt cik tieši... Vienīga atšķirība starp soļiem, bija tā, ka katrus soļus veica cita persona un šoreiz šī persona jau atkal bija Fins. Puisis it kā no miega atmodies apstājās kā zemē iemiets kad pietrūka vēl mazliet, lai uzskrietu Avrilai virsū.
Ookay.. Biedējoši fakti? Saderam, ka arī vēlēšanās, ka neesmu piedzimis! Tā tas ir ar visiem kuri pazīst vai nepazīst mani. P.S. Tā banka ir čeksu banka- visai salai, kurā tu dzīvo! Ā un vispār varbūt tu staigā pidžamās un mīkstās čībās, bet man nav trīs gadi atšķirībā no tevis sīkā!

Mhmm... Viņa tikai domīgi novilka. Neviens jau vēl neapstiprināja faktu, ka es tur dzīvoju. Vēl viens smīns pār meitenes daiļajām lūpām. Zini? Jā es piemēram naktī pa māju staigāju pidžamās. Nē, nu ja tu gribi vari arī staigāt kails, bet tad es nemaz netaisos kā mazā mīļā māsīca braukt pie tevis ciemos. Ak, jā! Un čības man tiešām ir mīkstas. Tādas melnas ar rozā puķītēm, kā arī ļoti pūkainas un siltas. PS. Ja jau es esmu trīs gadus vecāka, tad vari lepoties ar sevi. Pat trīsgadīgs bērns izrādās atjautīgāks par tevi.
Vēl viens viltīgs smaids un nicinošs acu skatiens.
Back to top Go down
http://neverendinglife.forumotion.net/forum.htm
Fins.
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Fins.


Postu skaits : 491
Reģistrēšanās datums : 2009-11-17
Dzīvesvieta : Terra Venustas

Iepazīšanās. Empty
PostSubject: Re: Iepazīšanās.   Iepazīšanās. I_icon_minitimeWed 21 Apr 2010, 21:18

Fins pacietīgi noklausījās visu kas māsīcai ir uz mēles.
Oookay! Tu to tikai izdarīji..Faktu.. Fail.. Lūk tas ir pierādījums, ja arī priekš tevis tas ir fakts. Tas ka es nestaigāju pidžammā un mīkstās čībās nebūt nenozīmē, ka es pa māju skrienu pliks.. Varbūt tu nezini bet es tev varu pastāstīt, ka ir tāds dīvains auduma izgudrojums, kuru sauc par Apakšveļu! Un tu nu noteikti neesi vecāka par mani! Gadu jaunāka vismaz... Gan Vecuma, gan izskata gan sma.. A nē.. Smadzenes diemžēl vēl dzīvo bērnudārzā.. Nu neko tur nevar pasākt.. Nu okay... Lai nu ko, bet es tad došos meklēt kaut ko labāku ko darīt nevis sarunāties ar tevii... Gluži kā runājot ar koku vai varbūt mērkaķi.. Nop.. Par gudru.. Katrā ziņā Hii un kaut kad jau tiekamies.
Viņš teica un pagriezās uz citu pusi.. Tad viņš izvilka no kabatas savu nelielo dziesmu grāmatiņu un lēnām čāpoja pa gaiteni un dungoja dziesmai melodiju.
I can always see your lies
It could even make me cry
Please don't lie untill the die
Do not lie for your guy

Viņš klusi dungoja un diži nedomādams nu gāja centimetru pa centimetram uz priekšu un mainīja melodijas, kuras ar katru mirkli sāka skanēt arvien jaukāk..

OOC: Vari Finu apturēt Wink Ja gribi
Back to top Go down
Sponsored content





Iepazīšanās. Empty
PostSubject: Re: Iepazīšanās.   Iepazīšanās. I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Iepazīšanās.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Merlina Maģijas Akadēmija :: Pils 3. stāvs :: 3. stāva koridoris-
Jump to: