Merlina Maģijas Akadēmija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bestia in mago nolī expergefacīre ~ Don't awake beast in the wizard
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Eksotiskais dārzs.

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Viesis
Guest
Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Eksotiskais dārzs.   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitimeThu 29 Oct 2009, 15:47

OOC_ Cik noprotu var arī veidot kaut ko klāt labākai dzīvīteI ?!

Tur pat jaukajā pils dārzā atrodas dzīvžogā iežogots bezgalīgs dārzs. To visu vēl neviens nav izskataigājis. Tajā ejot tu satiec puķes dažādākās un kokus. Tālāk paejot arī augļi un ogas tur atrodas jo tālāk tu ej, jo interesantāk paliek, tikai neaizej pa tālu tur augi dīvainie un baisie. šam dārzam ir jauka īpašība. Ja ārā vētra mājo, bet tu ieej Eksotiskajā dārzā tev virs galvas saule spīd, kamēr citi kas atrodas ārpus dārza salst un mirkst līdz kaulam. Arī ziemā eksotiskais dārzs saglabā savu vasarīgumu, lai gan no ārpuses pēc skata mazais nožogojums ir piesnidzis. Vakaros un naktī, tur viss pilnībā mainās! Viss joprojām ir silts. Viss mainās uz romantisku pludmali un zvaigžņainām debesīm. Tur pašai jūrai ūdens ir vēss. IDEĀLS. Bet tur gluži, kā tūjā krastā ir maziņas saucamās jūriņas, vai ezeriņi, kur pārīši var sēdēt. Tas ir kā džakuzī. Tomēr tu joprojām var atrast kādu ķiršu koku, plūmi un ābeli. Skatīties pārmaiņas no dārza uz pludmali ir ļoti interesants skats. Šis dārzs ir tuvs ikvienam un tā siltums mājo ikvienā sirdī, kura pabijusi tur!


Emma lēni pastaigājās pa pagalmu. Viņa bija paņēmusi sev brīvo stundu.Visi šobrīd ēda, bet Safrina no tā atteicās. Viņa izskatījās diezgan vasarīgi, neskatoties uz laiku. ( Viņas mati, seja un pārējā augšdaļa, Viņas svārki. Kliko uz nosaukumiem.) Tas bija tāpēc, ka viņa jau zināja mērķi, kur iet. Viņa iegāja Eksotiskajā dārzā un sajuta puķu smaržu, viņa sajuta saules starus uz savām rokām. Tia sāka iet uz priekšu. Viņa apskatījās atpakaļ un tad skrēja. Viņa skrēja pa glītu ceļu un novilka savus apavus lai briztu pa zālīti. Viņa turpināja skriet, ātrāk un ātrāk, līdz apstājās, jo bija nonākusi pie augļiem un ogām. Safrina paņēma vienu banānu un apsēdās zem plūmju koka, blakus jāņogkrūmam. Viņa steidzīgi apēda gardāko banānu, kādu vien viņa bija ēdusi un atgūlās zālē.Bibliotekāre izjuta zāles stiebriņus visur un viņai patīk šī tīrā zāle! Viņa to dievina. Es šo vietu apciemošu bieži. Viņa nočukstēja un iebāza mutē dažas jāņogas. Mmm... Viņa izdvesa un piecēlās lai aizskrietu paskatīties kas ir tālāk uz priekšu. Viņa skrēja skrēja un pētīja augus, līdz aizgriezās aiz līkuma un ieraudzīja tālumā Tumšo mežu. Peur de forêt! Je n'aime pas .. Viņa izdvesa un sāka skriet uz otru pusi lielā ātrumā. Ātrāk, Hurry! plus rapide! más rápido! vinniger! hurtigere! più veloce! snabbare! schneller! Viņa ik uz soli izdvesa pa izsaucienam. Līdz beidzot viņa atkrita zālē pie jāņogām zem plūmes. Viņa apēda vienu plūmi un atlaidās zālē un aizvēra acis, bet neaizmiga.


OOC2 _ Kāds vēlas pievienoties?


Last edited by Emma on Mon 21 Dec 2009, 18:29; edited 1 time in total
Back to top Go down
Džulle Lucifera
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Džulle Lucifera


Postu skaits : 709
Reģistrēšanās datums : 2009-08-03
Dzīvesvieta : Divus soļus no tevis.

Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Fins un Džulle   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitimeSat 19 Dec 2009, 13:03

Džulle īsti negribēja nekur doties. Ārā sniga riebīgs sniegs un pats apr sevi saprotams - bija auksti. Bet viņa nevēlējās visu laiku pavadīt koptelpā. Meitene laiski nožāvājās un piecēlās kājās. Sāka staigāt šurpu,turpu, mēģinādama izdomāt,kurp lai dodas. Viņai radās kāda ideja,taču viņa nebija īsti droša par šādas vietas eksistenci. Džulle aizgāja uz meiteņu duļamistabu pārģērbties. Uzvilkusi mini šortiņus un kādu pieguļošu topiņu viņa bija gatava doties. Tā kā līdz turienei vēl jātiek nenosalušai,tad viņa paķēra arī savu iemīļoto,melno mēteli.
Izgājusi no koptelpas viņa nostājās gaiteņu vidū un uzsvilpa. Kādu laiku nekas nenotika, līdz brīdim,kad bija dzirdami vairāku pāri ķepu skrienam. Drīz vien meitenei līdzās atradās viņas mīļais suns Arejs. Vēl nu pat to varēja nosaukt par laikas kucenu,bet nē,nu tas bija paaudzies. Izkāris mēli,tas palūkojās uz saimnieci un it kā ar skatienu deva signālu,ka var iet. Abi draudzīgi gāja. Kā sajuta aukstāku gaisa masu,Džulle centās ieritināties ciešāk mētelī. Drīz vien skatam pavērās vārtiņi. Meitene brīdi minstinājās pirms devās iekšā,bet tad pasniedzās ar roku pie vārtiņiem un atvēra tos. Iegājusi,viņa tos aiztaisīja pēc sevis. Te bija silti. Mētelis tika nomests kaut kur pie kāda krūma un meitene nekavējoties atgūlās zaļajā zālē. Tikmēr Arejs apsoļoja tuvējo apkārtni dārzā un atgūlās netālu no Džulles. Džulles skatam pavērās ogas un citi labumi. Viņa piecēlās un pieskrēja pie ķiršu koka,kur sāka tos arī ēst. Protams ne jau vienu pēc otra,ka tik ātrāk apēst,bet gan lēnām, pa vienam, izbaudot katra ķirša garšu.


OOC;Finam. cat
Back to top Go down
https://magicacademy.latvianforum.net/portal.htm
Fins.
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Fins.


Postu skaits : 491
Reģistrēšanās datums : 2009-11-17
Dzīvesvieta : Terra Venustas

Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Re: Eksotiskais dārzs.   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitimeSat 19 Dec 2009, 13:59

Fins jutās nedaudz nepamodies skaistajā rīta stundā. Viņš nespēja pat pareizi saskatīt ko vilkt. Puika centās uzvilkt savu zelta gredzenu, bet sajauca to ar neglīto, meiteņu veiksmes nesošo gredzenu. Pēkšņi viņa plakstiņi, kļuva vieglāki par gaisu. Viņam sagribējās uzvilkt ko stilīgu un iet ārā. Drīz vien Džastins ar gredzenu pirkstā, saģērbies ne pārāk, kā ziemā (Klik!) un kājās uzvilcis Jaukas botes devās pa gaiteņiem uz āru. Tur tikko kā viņš izskrēja ārā viņam virsū uzleca skaists suns. Haskija suns. Hanna ko tu te meklē. Puf.. Laikam gredzena vaina. Nu ejam. Tad Hanna tika apsieta ar pavadu. Un tikko kā tas notika viņa sāka skriet. Džastinam nebija problēmas skriet vienā ātrumā ar suni, jo viņš bija diezgan ātrs. Suns viņu veda un veda, līdz viņi apstājās pie vārtiņiem. Sniega būcenis? Wtf, kur tu mani atvedi? Tad viņš noņēma no suņa pavadu un iemeta to, kaut kādā dubļu bedrē. Tad viņš iegāja vārtiņos un pēkšņi viņam palika silti. Suns arī ienāca. Džastins un Hanna, kopīgi gāja lēnā solītī, līdz Hanna izbāza degunu ārā no puķēm un sajuta cita suņa smaržu. Viņa sāka skriet. Hanna. Hanna apstājās kā zemē iemieta un skatījās uz Finu nepacetīgā skatienā. Neaizklīsti! Izskatījās, ka suns pamāj un tad aizskrien. Laikam vēl kāds suns Viņš nodomāja un nezināma iemesla dēļ viņš sāka iet ātrāk.
Drīz vien puika ieraudzīja savu sunīti un vēl vienu tādu pašu suņuku. Un tad jau viņš pamanīja arī kādu jauku meiteni. Hei... Sveika. Es esmu Fins. Vai Džastins. Sauc kā gribi. Viņš iesāka sarunu ar parastajiem vārdiem un arī pats aizgāja pie ķiršiem. Hanna pieskrēja pie viņa un uzmanīgi zobos turēja banānu kušķi. Hanna. Paldies suņukiņ.. Fins teica un paņēma banānu saikšķi. Vienu banānu viņš veikli nomizoja priekš sava suņa, kura pieņēma banānu un laimīgi aizcilpoja atpakaļ pie otra suņa. [b] Gribi banānus? Džastins pajautāja un novilka jaku, ja tā to var saukt un tad viņš uz tās apsēdās un paņēma banānu sev un tad citus vēl piedāvāja tai meitenei.


Last edited by Fins. on Sat 19 Dec 2009, 20:53; edited 1 time in total
Back to top Go down
Džulle Lucifera
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Džulle Lucifera


Postu skaits : 709
Reģistrēšanās datums : 2009-08-03
Dzīvesvieta : Divus soļus no tevis.

Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Re: Eksotiskais dārzs.   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitimeSat 19 Dec 2009, 14:45

Džulle izbaudīja katru ķirsi un tā saldumu. Meitene ķiršu kauliņus izspļāva kaut kur pie paša koka stumbra. Saule maigi sildīja meitenes ķermeni. Džulle dzirdēja kā malziet nočīskt kaut kur tālāk vārtiņi,viņa nepievērsa tam īpašu uzmanību. Taču Arejs sarosījās un bija gatavs mesties virsū jebkam ,kas apdraudētu Džulli. Areja skatam pavērās cits, viņa sugas suns, pareizāk sakot kuce. Arejs pieklājīgi pieglaudās pie pretējā dzimuma pārstāves un devās pie savas saimnieces,pie kuras bija piesēdies kāds puisis. Arejs nostājās starp Finu un Džulli un ierūcās. Džulle pielika roku pie Areja purniņa un centās nomierināt.
Viss ir labi. Mieru..
Džulle sacīja savam sunim, un suns uzlūkojis Finu , atkāpās un nogūlās pie meitenes kājām. Meitene pasmaidīja un paņēma vēlvienu ķirsi. Viņa juta kā iekšienē virmo citas izjūtas,nekā vajadzētu būt.Džulle uzlūkoja Finu un tad pievērsās viņam pilnībā.
Esmu Džulle. Nē,paldies. Man labāk ķirši garšo..
Meitene sacīja un apēda vēlvienu ķirsi. Arejs īgni lūkojās uz Finu. Viņam viņš nepatika. Nu suņiem,kā nekā ir savas antipātijas un simpātijas, un šis puisis nav iekarojis Areja simpātijas. Džulle vērās ar savām ogļu melnajām acīm, Fina acīs.
Back to top Go down
https://magicacademy.latvianforum.net/portal.htm
Fins.
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Fins.


Postu skaits : 491
Reģistrēšanās datums : 2009-11-17
Dzīvesvieta : Terra Venustas

Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Re: Eksotiskais dārzs.   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitimeSat 19 Dec 2009, 15:45

Cik nu Fins varēja saprast Hannai patīk tas otrs sunītis. Viņa apsēdās suņukam tuvu un centās parunāties ar viņu suņu valodā. Hanna. Runājies klusāk! Viņš teica un tad paskatījās uz meiteni, kuru sauc Džulle. Džastins ar savām krēmīgajām acīm uzlūkoja viņas melnajās acīs un viņam tās iepatikās. Skaists vārds Džulle. Kā tu atradi šo vietu? Mani suns uz šejieni atveda. Viņš teica un attapās, ka kaut kā jau ir paspējis apēst banānu. Tad viņš veikli nomizoja pārējos banānus un divreiz uzsita knipi. Hanna atskrēja pie viņa un Fins tai atdeva atlikušos banānus. Fins apskatīja ķiršu kokus. Tur bija trīs šķirņu ķirši saauguši kopā un Fins un Džulle atradās pie robežas, kura sadala saldos ķiršus un skābenos. Fins piecēlās un paņēma saujiņu ķiršu. Šķiet, ka šie koki ir maģiski, jo noplūktie ķirši attauga vietā- uzreiz. Skats jau bija skaists. ūū.. Šis dārzs, ir tāds kā dārzs manā mājā, tikai man jāieiet vienā istabā un tur jau es esmu iekšā. Mmm.. Gardi ķirši. Viņš teica pagaršojis vienu ķirsīti. Tad Džastins atgūlās zālē. Nevaldāma saule. Viņš teica, kad saule iespīdēja acīs. Tomēr viņš to ar laiku sāka ignorēt, jo viņš lūkojās Džulles skaistajās melnajās acīs. Šai meitenei bija kas īpašs, tomēr kas tas bija- Džastins nezina.
Back to top Go down
Džulle Lucifera
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Džulle Lucifera


Postu skaits : 709
Reģistrēšanās datums : 2009-08-03
Dzīvesvieta : Divus soļus no tevis.

Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Re: Eksotiskais dārzs.   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitimeSat 19 Dec 2009, 16:01

Džulle jutās dīvaini Fina klātbūtnē. Viņa juta,ka šīs izjūtas nav īstas,bet pretoties tam nevarēja. Tas nebija iespējams. Tāds kā burvestība. Klasiskie glaimi no puiša puses. Tā saka katrs otrais. Tā, uzskatīja Džulle, jo kas gan viņiem cits atlika, tas bija labākais ko viņi varēja šādā situācijā izdomāt. Pēc glaimie sekoja jautājums, uz kura pret jautājumu Fins paguva atbildēt.
Es īsti nezinu. Es biju dzirdējusi par šādas vietas eksistenci. Zināju,apmēram,kur atrodas, bet tā.. nav ne jausmas.
Džulle atbildēja uz Fina jautājumu, un vēroja abus suņus. Arejs, lai gan vēl mazs, bet bija ar saviem uzskatiem. Fina kucītei viņš pievērsa uzmanību pietiekami, pabakstot ar purniņu, ar ķeou,bet viņš izvairījās un pieķeršanās Hannai. Džulle novērsa skatienu no sņiem un pievērsās Finam,kas arī bija pasniedzies pēc ķiršiem.
Es taču teicu,ka viņi ir garšīgi..
Džulle apmierināti sacīja un ņēmi vēl ķiršus. Tad Fins apgūlās. Meitene vienkārši pasmaidīja un pavērās uz sauli,bet tad ātri novērsās,jo tā apžilbināja tik pat ātri,kāuz to paskatījās. Viņa sāka prātot,kā tas nākas,ka šeit ir mūžigā saule,mūžīgais siltums. Tas šķita tik dīvaini. Skatiens tika pievērsts Finam. Mazliet neveikli,bet abi kā par sagadīšanos vērās viens otram acīs. Džulle nenovērsās,jo neuzskatīja to par nepieciešamu.
Back to top Go down
https://magicacademy.latvianforum.net/portal.htm
Fins.
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Fins.


Postu skaits : 491
Reģistrēšanās datums : 2009-11-17
Dzīvesvieta : Terra Venustas

Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Re: Eksotiskais dārzs.   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitimeSat 19 Dec 2009, 16:25

Fins jau tā arī nebija novilcis to nevisai skaisto gredzenu, bet pats viņš vēl pat īsti neattapās, ka ir uzvilcis to gredzenu. Skaidrs. Viņš teica. Viņš nezināma iemesla dēļ no Džulles nenovērsās. Viņš tikai prātoja, kas viņā viņu tā pievelk? Mmm.. Džulle. Džulle, Džūūūūūlem Džulle. Hmm.. Kas viņā ir tāds jauks? Mmm.. viņa ir jauka, bet es to nevis tikai saku, bet tā arī domāju. Kas mani tur tā pievelk? Ahh. Viņš prātoja un apēda ķirsi. Jā ir! Viņš teica un Džulle uz viņu paskatījās, bet nenovērsās. Arī Fins nenovērsās, jo viņam tas nešķita nepieciešams. Finam šķita, ka viņš Džulles acīs saskata kaut ko dīvainu. It kā viņa kaut ko īpašu justu, bet nesaprastu kāpēc. Bet Fins jau nespēj lasīt pēc acīm. Tomēr Fins tā jutās. Kaut kas lika Finam domāt par viņu tikai labu. Un iemīlēties!? Jā laikam gan. Bet vai tas ir patiesi? To nevar zināt, un Džastins, taču ir uzvilcis to gredzenu, tāpēc varbūt var gadīties, ka te pēkšņi ierodas vēl meitenes un viņš tiek sabradāts! Par to gan Fins neiedomājās, jo viņš tagad domāja tikai par Džulli un skatījās viņas acīs, lēni ņemdams ķiršus.
Back to top Go down
Džulle Lucifera
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Džulle Lucifera


Postu skaits : 709
Reģistrēšanās datums : 2009-08-03
Dzīvesvieta : Divus soļus no tevis.

Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Re: Eksotiskais dārzs.   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitimeSat 19 Dec 2009, 23:05

Dārzs šķiet bija tukšs. Ja te būtu bijis vēl,kāds,tad ļoti iespējams,ka Arejs vai arī Fina suns būtu sajutis kāda cita klātbūtni. Džullei apnika ēst ķiršus, tagad viņa vienkārši rāmi sēdēja zaļajā zālē un lūkojās uz Finu. Meitenei iekšēji bija apspiesta sajūta,plus vēl, tāda kā patik. Nē,kaut kas vairāk. Varbūt viņa iemīlējās no pirmā acu skatiena? Viņa īsti nesaprata,kas viņas prātā notiek. Tajā bija milzīgs juceklis.
Kā plāno pavadīt turpmāko dienas daļu?
Džulle ieinteresēti apvaicājās. Arejs noguldīja savu galvu uz meitenes kājām un skatījās viņas acīm. Meitene un suns it kā mēmi sarunājās. Tad pēc mirkļa meitene pasmaidīja un Arejs pierausās četrāpus. Pāris soļi uz Fina pusi. Tad suns pacēla savu labo ķepu un mazliet pielieca galvu. Džulle automātiski pievērsa skatienu Finam, gribēdama redzēt,kas notiks tālāk.
Arejs klusi pie sevis ieņurdējās. Meitene suņa ņurdienu dzirdēja, viņa uzmanīgi vēroja abus, būdama gatava izšķirt abus,ja kaut kas mistiskā kārtā noiet greizi.
Back to top Go down
https://magicacademy.latvianforum.net/portal.htm
Fins.
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Fins.


Postu skaits : 491
Reģistrēšanās datums : 2009-11-17
Dzīvesvieta : Terra Venustas

Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Re: Eksotiskais dārzs.   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitimeSat 19 Dec 2009, 23:17

Fins nenovērsa skatienu no Džulles. Viņa pajautāja vienkāršu jautājumu, bet īsti atbildes Finam nebija.
Man vēl plānu nav, bet kā ir ar tevi? Kādi ir tavi plāni atlikušai dienai?
Fins pajautāja un domās piebilda.
Un tālāk visu dzīvi?
Džastins ievēroja, ka viņa jaunā dīva Džulle novēršas un kaut kā laikam sarunājas ar savu suni, ar acu skatienu vien. Fins arī tā mēdza darīt ar Hannu, tāpēc viņš juta nelielu skaidrību šajā sarunā. Tad Džulles suns suns pietuvojās. Hanna nekavējoties ar skatienu pievērsās situācijai un bija gatava sargāt savu saimnieku, bet Fins uzmeta īsu skatienu Hannai acīs uz nepilnu sekundi un Hanna negribīgi norima un apsēdās. Tad suņuks pastiepa uz viņa pusi ķepu. Fins to pieņēma un papaijāja jauko sunīti. Jācer, ka šis nekodīs! Suņi ir dažādi un cits, par citu uztver lietas dažādi.
Back to top Go down
Džulle Lucifera
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Džulle Lucifera


Postu skaits : 709
Reģistrēšanās datums : 2009-08-03
Dzīvesvieta : Divus soļus no tevis.

Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Re: Eksotiskais dārzs.   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitimeSun 20 Dec 2009, 20:04


Uz meitenes jautājumu Fins īsti neatbildēja, et varbūt tas pat nebija nepieciešams. Lai nu kā, tamdēļ saruna neapstājās. Tā turpinājās. Varbūt mazliet par ko citu,bet vienalga tā turpinājās.
Īsti nezinu, bet viennozīmig es no šejienes negribu doties prom... Nu saproti, šeit ir tik silta, daudz oga... īsta apradīze,ne?
Meitene atbildēja uz Fina pretjautājumu, aizsapņojoties mazliet par to cik ideāla ir šī vieta. Vēl viens ķirsis nokļuva meitenes mutē. Es taču esmu kā traka pēc ķiršiem.. Meitene nodomāja un iesmējās klusi pie sevis. Arejs tika draudzīgi noglaudīts. Džulli apmierināja šāda situācija. Suns pēc tam soli atkāpās un vēroja Finu. Šķiet viņš mēģināja atrast ko tādu,kas leicinātu par to,ka viņš nav gana labs priekš Džulles.
Džulle uzlūkoja Fina suni un iedomājās kaut ko pavisam muļķīgu. Kā diez būtu,ja šie abi samīlētos viens otrā? Džulle nodomāja un pēc tam apsēdās mazliet tuvāk Finam. Meitene īsti nezināja,ko lai tālāk saka.
Back to top Go down
https://magicacademy.latvianforum.net/portal.htm
Fins.
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Fins.


Postu skaits : 491
Reģistrēšanās datums : 2009-11-17
Dzīvesvieta : Terra Venustas

Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Re: Eksotiskais dārzs.   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitimeSun 20 Dec 2009, 20:28

Džulle atbildēja un tādā veidā radīja atbildi arī uz pašas iepriekš jautāto jautājumu.
Ja tu paliec. Tad es arī!
Viņš noteica un pasmaidīja. Tad Fins paskatījās uz Džulli vēlreiz. Viņai ļoti garšoja ķirši un tas nu bija skaidrs.
Es tevi vienmēr atcerēšos, kā ķiršu ēdāju Nummur viens!
Viņš pasmējās. Fins aplūkoja Hannu un tad Areju. Viņi abi bija līdzīgi. Hannai pavisam noteikti patika Arejs, jo viņa pietuvojās viņam un nenovērsa no viņa acis, līdz beidzot apgūlās, jo uzskatīja, ka viņai nav izredžu. Arejs taču pētīja viņas saimnieku, nevis viņu. Tā nu šī ķēdīte gāja Džastins skatījās uz Hannu, Hanna uz Areju un Arejs atkal uz Džastinu un Džastins.. Ai.. Fins ievēroja, kā Džulle apsēžās, tuvāk viņam, bet neko neteica. Viņš piecēlās un ātri paņēma pilnu sauju ar ķiršiem un tad jau atkal apsēdās, bet šoreiz blakus Džullei. Viņš protams nebeidza skatīties uz Džulli! Ar acu kaktiņu, viņš joprojām viņu vēroja. Neticami, ka ar acu kaktiņu var redzēt tik labi! Viņa ir eņģelis. Džastins nodomāja un apēda vienu ķirsīti.
Back to top Go down
Džulle Lucifera
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Džulle Lucifera


Postu skaits : 709
Reģistrēšanās datums : 2009-08-03
Dzīvesvieta : Divus soļus no tevis.

Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Re: Eksotiskais dārzs.   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitimeSun 20 Dec 2009, 21:07

Meiteni sasmīdināja Fina turpmākaš atminās apr viņu pašu. Ķiršu ēdāja nummurviens. Cik smieklīgi. Džulle tikai mazliet piesarka,bet tas neliedza viņai turpināt ēst ķiršus. Džulle aplūkoja trojotni,kas veidoja tādu kā ķēdīti, viens skatījās uz otru, otrs uz trešo un atkal no sākuma. Mazliet uzjautrinošs skats, bet pēc mirkļa šķiet Arejs padevās un pievērsās Hannai. Arejs bija pilnībā padevies. Viņš apgūlās pretī Hannai un cik nu spēdams pasmaidīja. Arejs pieplaka pilnībā pie zemes un ar ķepu draudzīgi pabakstīja Hannu.
Džulles skatījumā suņu starpā viss bija nokārtojies. Fins paņēma vēl ķiršus un apsēdās tieši blakus Džullei. Meitenes sirds sitās kā negudra, tikai ar spējiem meitenes mierinājumiem tā pierimās, bet ne pilnībā. Viņai tagad katrs ķirsis likās tik salds,ka pat mazliet šķebināja.
No kura torņa tu vispār esi?
Meitene apvaicājās un baidījās paskatīties uz Finu pilnībā,jo tad viņš redzētu,ka viņa ir nosarkusi. Džulle nesaprata,kas ar viņu notiek. Viņa nekad nebija domājusi,ka spētu ka'dā iemīlēties. Meitene vienkārši šobrīd nespēja noticēt savām izjūtām
Back to top Go down
https://magicacademy.latvianforum.net/portal.htm
Fins.
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Fins.


Postu skaits : 491
Reģistrēšanās datums : 2009-11-17
Dzīvesvieta : Terra Venustas

Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Re: Eksotiskais dārzs.   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitimeSun 20 Dec 2009, 21:21

Fins ievēroja, meitenes minimālo piesarkumu, bet tas nekas. Katram taču ir tiesības uz sarkšanu. Un Arejs bija pievērsies Hannai, cik mīļi! Hanna pievērsās Arejam. Viņa uzsmaidīja Arejam un ar acīm vien nejauši pateica Arejam, ka viņai viņš patīk. Hanna piesarktu, ja to spētu. Bija ievērojams, ka viņa lepojas, ka ir suns- un nevar piesarkt. Līdz Fina ausīm nonāca jautājums no Džulles.
Es esmu Terra Venustas tornī. Un tu?
Fins atbildēja un bija laimīgs, ka šis jautājums atskan tikai tagad. Viņš skaisti ielidināja mutē vienu ķirsi un lēni to ēda. Parasti pirmie jautājumi satiekoties ir. Kā tevi sauc? No kura torņa esi? Cik tev gadi? Ikdienišķie jautājumi ir tik parasti un pierasti, bet citreiz var gadīties citādāk. Un tā ir arī labāk.
Hanna ar savu purniņu uz īsu mirklīti aizbīdījās līdz Areja purniņam, it kā dotu suņukam bučiņu. Nedaudz Hanna uztraucās par otra suņa reakciju. Fins iesmējās redzot Hannas uzvedību. Fins apēda vēl vienu ķirsīti un tad pagrieza savu galvu uz Džulles pusi un protams no viņas nenovērsās.
Back to top Go down
Džulle Lucifera
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Džulle Lucifera


Postu skaits : 709
Reģistrēšanās datums : 2009-08-03
Dzīvesvieta : Divus soļus no tevis.

Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Re: Eksotiskais dārzs.   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitimeMon 21 Dec 2009, 16:35

Suņiem savas sarunas,saimniekiem savas. Džulle bija mazliet sarūgtināta izdzirdot,ka puisis nav no tā paša torņa. Tomēr meitene samierinājās ar to,ka nevis ir tā kā varētu vēlēties. Sekoja pret jautājums.
Es esmu no Kaeno Cujomi..
Meitene skaidri un izteiksmīgi izteica sava torņa nosaukumu. Džulle tajā pat brīdī atminējās pirmo dienu akadēmijā, to cik grūti bija pierast pie torņu nosaukumiem, pilnīgi šķita,ka mēli izmezģīt var, bet tagad tas liekas pavisam muļķīgi. Viņa beidza domāt par pirmo dienu un vērās uz abiem suņiem,kuri izskatījāsm,kā jauks, saderīgs pāris.
Hanna bija piebīdījusi savu purniņu pie Areja. Arejs pēc tam aplaizījās un atvēris plaši muti, it kā gaudodams, iesmilkstējās. Džulli tas sasmīdināja. Nu protams - Arejs nebija audzināts par dižo mīlnieku. Pat buča viņam šķita kā 7. pasaules brīnums. Arejs šaka luncināt asti un uz brīdi aplūkoja Džulli un Finu. Tad suns pa zemi,kā tāds armijnieks,pierāpoja vēl tuvāk Hannai.
Viņi kopā ir ...tādi jaukumiņi,ne?
Džulle it kā,starpcitu ieminējās, taču palūkojusies uz Finu, viņa gandrīz vai nobijās. Viņa nebija pamanījusi,pa kuru laiku Fins pagriež galvu pret viņu vai kaut kā tā. Ciešs skatiens. Meitene nespēja novērsties, vaigos iesitās sārtums.
Back to top Go down
https://magicacademy.latvianforum.net/portal.htm
Fins.
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Fins.


Postu skaits : 491
Reģistrēšanās datums : 2009-11-17
Dzīvesvieta : Terra Venustas

Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Re: Eksotiskais dārzs.   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitimeMon 21 Dec 2009, 17:03

Uzzinājis Džulles torni arī Fins jutās nedaudz apbēdināts, bet samierinājās ar to. Viņš arī apskatījās uz suņiem un pasmaidīja un tad turpināja Džulles uzlūkošanu.
Jā viņi ir!
Viņš īsi atbildēja un skatījās Džulles brīnumainajās acīs.
Džastins centās saņemties. Vēl nedaudz sevis iedrošināšana domās un viņš paliecās un viņa maigās lūpas pieskārās Džulles lūpām un viņš viņu viegli noskūpstīja. Tad viņš paliecās atpakaļ un bija redzams, ka viņš pats arī bija nedaudz piesarcis. Džastins bija gatavs saņemt pļauku, jo ne vienmēr reakcijas ir vienādas.
Back to top Go down
Džulle Lucifera
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Džulle Lucifera


Postu skaits : 709
Reģistrēšanās datums : 2009-08-03
Dzīvesvieta : Divus soļus no tevis.

Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Re: Eksotiskais dārzs.   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitimeMon 21 Dec 2009, 23:29


Suņi savā starpā kaut ko čubinājās, taču Džulle vien tajā visā noskatījās. Kad skatiens tika pievērsts Finam, intuīcija vēstīja,ka kaut kas notiks. Meitene bija satraukta, viņa bija apmulsuma galējība. Tad,Fina lūpas saskārās ar Džulles lūpām. Meitenes sirds sāka sisties,kā satrakota zvēra sirds medību laikā. Tas netika nepamanīts. Arejs acumirklī atrāvās no Hannas un atradās metra attālumā no Fina. Džulle pēc skūpsta īsti nespēja padomāt,taču pēc brīža mazliet attapās.
Arej,mīļumiņ... mieru..
Džulle jau atkal nomieirnāja savu suni. Meitenes seja bija neticami piesarkusi. Palūkojusies uz Finu, viņa jutās visai niecīga. Mīlestība ir akla,vai kaut kā tā. Džulle nespēja saņemties un noskūpstīt Finu, taču pieglaudās viņam tuvāk,apķerot ar rokām.
Back to top Go down
https://magicacademy.latvianforum.net/portal.htm
Fins.
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Fins.


Postu skaits : 491
Reģistrēšanās datums : 2009-11-17
Dzīvesvieta : Terra Venustas

Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Re: Eksotiskais dārzs.   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitimeMon 21 Dec 2009, 23:56

Fins bija apsvēris arī iespēju par to, ka pat ja viņš nesaņems pļauku, tad Džulles suņuks Arejs, jebkurā gadījumā saplosīs Finu gabalu gabalos. Kad Džulle nomierināja savu suni, bija saprotams, ka Džullei par skūpstu nebija iebildumu. Fins sajuta, ka Džulle viņu apķer un viņam pieglaužas. Tas šķiet nozīmēja, ka viņai nav iebildumu par notiekošo. Fins arī apķēra Džulli un šoreiz jau drošāk noskūpstīja Džulli. Cik Džastins zināja, abi suņi jauno pārīti uzlūkoja. Hanna bija nedaudz apvainojusies un viņa aizgriezās, bet varēja saprast, ka suns pietēlo, jo viņa jau bija sapratusi, ko viņas saimnieks jūt pret viņu. Pēc brīža Hanna, jau atkal bija gatava pievērsties Arejam, tikai bija jāsagaida pareizais brīdis, kad viņš pats vērsīsies atpakaļ pie Hannas. Nu jau Fins noteikti saprot savas jūtas pret Džulli.
Starp citu es tevī iem.. Es gribēju teikt, tu man iepatikies, jau no paša sākuma! Kad es tevi satiku! Un mēs varam te palikt līdz vakaram! Tad viss pārveidosies zvaigžņainā pludmalē. Ir interesanti skatīties pārmaiņas! Nedaudz kā salūts, bet interesantāk
Un viņš jau protams nokautrējās pateikt iemīlējās, bet iespējams, ka Džulle to varēja pateikt jau pēc Iem un Džastina super lielā piesarkuma pēc šī vārda iesaukuma. Džastins jutās ļoti ērti, jūtot Džulli tepat blakus. Viss šķita, kā jauks sapnis, bet viņš zināja ka tā ir īstenība!
Back to top Go down
Džulle Lucifera
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Džulle Lucifera


Postu skaits : 709
Reģistrēšanās datums : 2009-08-03
Dzīvesvieta : Divus soļus no tevis.

Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Re: Eksotiskais dārzs.   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitimeWed 23 Dec 2009, 11:08


Džulle mazliet trīcēja. Fins viņai bija pirmais,ko tur noliegt,ka šādas izjūtas var arī pagaist. Meitene tika noskūpstīta no Fina puses jau drošāk. Viņai bija nedrošības sajūtas. Viss notika pārāk ātri,vai arī viņa pārāk leņi visam sekoja līdzi. Džulle gribēja noskūpstīt Finu,bet baidījās ka tā vien tāda izlikšanās varētu būt, un tad viņš viņu izsmietu par viņas lētticību. Tad Fins kaut ko sacīja.Džulle vārgi pasmaidīja par puiša sacīto. Viņa saprata,ko viņš ar to visu grib teikt.
Kā gan parasts pelēks akmens var stāvēt līdzās dimantam..
Džulle sacīja,salīdzinot sevi ar parastu akmeni,bet Finu ar dimantu. Tiesa kas tiesa,viņa vērtēja sevi par zemu,bet tādi bija viņas uzskati. Meitene cieši vērās puisim acīs mēģinādama saņemties un pateikt kaut ko saprātīgu, bet tas nebija viegli. Acīs jau sariesās asaras,bet tās tur arī palika, padarot viņas piķa melnās acis mazliet mirdzošas.
Tikmēr Arejs vairs nelikās neziņas par Džulli un pievērsās Hannai. Arejs uzleca virsū Hannai un nogāza viņu no kājām, tad sāka viņas purniņu ar mēli mazgāt,vai varbūt suņu valodā - skūpstīt? Lai nu kā, suņiem gāja ātrāk nekā cilvēkiem, te nu tas skaidri parādījās.
Back to top Go down
https://magicacademy.latvianforum.net/portal.htm
Fins.
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Fins.


Postu skaits : 491
Reģistrēšanās datums : 2009-11-17
Dzīvesvieta : Terra Venustas

Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Re: Eksotiskais dārzs.   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitimeWed 23 Dec 2009, 13:49

Fins saskatīja Džulles acīs nedrošumu, bet viņš tam īsti nepievērsa uzmanību. Viņš lūkojās viņas acīs un neovērsās no tām. Tajās sariesās asaras un Fins viegli pasmaidīja. Tad Džulle kaut ko pateica. Fins ļoti labi saprata kā viņa to domāja, bet viņš visu pavērsa citādāk.
Nu tad es esmu akmens! Un tu esi dimants.
Viņš teica. Hannai patika tas ko Arejs darīja un viņa tam pakļāvās. Bet Fins pat nebija ievēroji,ko suņi dara. Viņš vēroja Džulli. Džulle viņam šķita īpaša, ļoti īpaša.
Tev ir kāda spēja? Man ir tikai un vienīgi neticams spēks, no tādām spējām.. ūūh.. ūn es par to priecājos. Manu vecāku slepkava ir izbēdzis no cietuma un nu viņš laikam meklē mani. Būtu labi ja tev arī būtu kāda spēja, jo citādāk viņš var nolaupīt, tos kui man ir tuvi un daudz nozīmē.
Fins teica cerībā, ka Džullei ir kādas spējas. Viņš negribēja, ka kaut kas varētu notikt ar Džulli.
Back to top Go down
Džulle Lucifera
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Džulle Lucifera


Postu skaits : 709
Reģistrēšanās datums : 2009-08-03
Dzīvesvieta : Divus soļus no tevis.

Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Re: Eksotiskais dārzs.   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitimeThu 24 Dec 2009, 13:22

Fins meitenes salīdzinājuma pavērsa pret sevi. Džulli tas sasmīdināja, taču viņa negribēja to tā atstāt. Meitene samirkšķināja vairākas reizes acis,lai no tām ātrāk pazustu sariesušās asaras.
Nemuldi..tu esi dimants.
Meitene iesmējās u npārādīja puisim mēli. Arejs tikmēr Hannai plijās virsū,bakstot ar savu purniņu un visādi citādi. Tā kā Džulle neko neiebilda,tad Arejs varēja turpināt cik tik grib. Jautājums, cik ilgi izturēs pati Hanna.
Man tādi pati.Tev nav vecāku? Bet.. viņš taču nevarētu tikt akadēmijā?
Džulle izklausījās noraizējusies. Viņa paskāva ciešāk Finu un noskupstīja viņa kaklu. Pēc tam meitene palaida puisi mazliet vaļīgāk,lai viņā var paelpot.
Es neļaušu nevienam tev nodarīt pāri..
Meitene čukstēja puisim ausī. Tad pēc visa šī saņēmās un noskūpstīja Finu uz lūpām.
Back to top Go down
https://magicacademy.latvianforum.net/portal.htm
Fins.
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Fins.


Postu skaits : 491
Reģistrēšanās datums : 2009-11-17
Dzīvesvieta : Terra Venustas

Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Re: Eksotiskais dārzs.   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitimeFri 25 Dec 2009, 21:23

Un protams, viņa draudzene pavērsa visu pret sevi- jau atkal.
Paliksim pie tā, ka man tu esi dimants un es akmens, bet tev šķiet otrādi. Vai varbūt abi būsim dimantiņi?
Viņu smīdināja, tas, ka Džulle parādīja mēli. Viņš iesmējās. Arī Džastins neiebilda suņu rotaļām. Hanna arī plijās virsū Arejam, līdz sadzirdēja divus knipjus no saimnieka. Viņa uzlūkoja saimnieku it kā teikdama "Nu ko tev vajag no manis, manā jaukajā mirklī?" Fins ar acīm vien atbildēja un tad Hanna vērsās pie Areja un suņu valodā pavaicāja, vai viņi abi nevarētu pajiet, kaut kur tālāk dziļumā. Hanna bija ar mieru atstāt pārīti divatā un pavadīt laiku ar Areju tā, ka saimnieki viņus neredz. Atskanēja jauns jautājums.
Nop. Tas trakais viņus nogalēja, katru savā dzimšanas dienā. Pirmā bija tēvam. Man bija mēnesi no vietas jaāžēlo māte, jo viņa raudāja, katru rītu. Gulēt varēja aiziet, tikai ar manu īpašo Čokočīno. Nu tas ir kapočīno, bet mamma viņu tā iesauca. Viņai viņš nesanāca, tāpēc es visu laiku sēdēju virtuvē un taisīju Čokočīno, līdz man apnika un es iebūvēju savā istabā plīti un skapīti. Pēc tam pus gadu vēlāk nogalināta tika arī viņa. Tas monstrs teica. Tiksimies tavā dzimmenītē nūģīt! Un tad viņu noķēra. Tagad viņš nesen izbēga un mana dzimšanas diena ir šajā svētdienā! Tad ja tev arī ir neticams spēks, es vēlos pavadīt savu dzimšanas dienu ar tevi. Šeit pat dārzos! Daudz kas var notikt! Viņš var tomēr izrādīties burvis un ja tā, viņš jau šobrīd varētu izlasīt datus un ieraudzīt uzvārdu Čekss. Un tad viss. Viņš ieradīsies. Es cīnīšos pret to viņu. Ak tu laimīgā. Tev nav jāpiedzīvo nekas tāds.. Laikam.!
Viņš teica un sajuta meitenes lūpas uz viņa kakla. Tad Džulle pateica kaut ko atkal.
Vispār man to vajadzētu teikt tev!
Viņš teica, jo viņš taču ir puisis, bet viņa meitene.
Tāpēc. Es tevi sargāšu no viņa.
Viņš teica un domās piebilda. Kaut vai upurēšu savu dzīvību.
Viņš teica un tad viņš tika noskūpstīts. šo skūpstu Džastins nespēja pārtraukt. Viņš neapzināti iebrauca savu roku Džulles matos un turpināja skūpstu.
Back to top Go down
Džulle Lucifera
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Džulle Lucifera


Postu skaits : 709
Reģistrēšanās datums : 2009-08-03
Dzīvesvieta : Divus soļus no tevis.

Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Re: Eksotiskais dārzs.   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitimeSun 27 Dec 2009, 20:56

Džulle neatbildēja uz puiša jautājumu,jo tur nu bija skaidrs,ka strīdēties nav vērts. Un tā laikam viņi abi būs dimanti, viens par otru krāšņāki. Tikmēr Fins šķeit palūdza,lai Hanna aiziet kaut kur tālāk. Arejs pēc tam vēl ātri pieskrēja pie Džulles,lai saimniece varētu ivņu mazliet paglaidītu n tad piegāja lēniem soļiem pie Fina ar atieztiem zobiem,kā arī rūca uz jaunekli. Taču pēc brīža Arejs atkāpās un paluncināja asti. Suns ierējās un aizskrēja pie Hannas, un tālāk ar viņu kaut kur nostāk no mīlniekiem.
Tad Džulle uzklausīja Fina stāstījumu. Meitenes seja ar katru vārdu sadrūma. Džulle uzskatīja,ka viņai ir ģimenes ziņā paveicies,ka ir kāds, bet Finam - nav. Tas protams nebija nekas ar ko lielīties,bet viela pārdomām. Kaut kā tā.
Dzīve ir nežēlīga.
Džulle drūmi noteica, pēc kā sekoja skūpsts. Nepārtraucams skūpsts. Sajutusi Fiina roku savos matos, viņai pār muguru pārskrēja skudriņas. Viņa jau sen nebija jutusi,kā kāds viņai pieskartos maigi, cilvēciski. Atmiņā kā pēdējie "pieskārieni" bija palikuši tēva ,spēka nežēlotie, sitieni. Meitenes rokas apvijās ap puiša augumu. Viņa negribēja pazaudēt viņu.
Back to top Go down
https://magicacademy.latvianforum.net/portal.htm
Fins.
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Fins.


Postu skaits : 491
Reģistrēšanās datums : 2009-11-17
Dzīvesvieta : Terra Venustas

Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Re: Eksotiskais dārzs.   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitimeSun 27 Dec 2009, 21:15

Arejs viņu aprēja un Džastins par to tikai iesmējās. Tad Hanna un Arejs pazuda no skata, droši vien, ka tāpat mīlināties. Fins ievēroja, kā Džulles skaistā seja lēni sadrūm.
Fins neko nepaspēja pateikt pēc Dzīve ir nežēlīga, jo tad jau sākās skūpsts. Džastins šo skūpstu pārtraukt nespēja. Viņš vēlējās, kaut tas varētu ilgt mūžību. Fins lēni un gandrīz nemanāmi ieslidināja Džulli sev klēpī, bet skūpstu nepārtrauca. Viņš to vienkārši nespēja un pats īsti nesaprata kāpēc. Atlika vien gaidīt, kad Džulle to izlems, vai ieradīsies Arejs un nokodīs Finam kāju. Tomēr Džastins cerēja, ka tas nenotiks
Back to top Go down
Džulle Lucifera
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Džulle Lucifera


Postu skaits : 709
Reģistrēšanās datums : 2009-08-03
Dzīvesvieta : Divus soļus no tevis.

Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Re: Eksotiskais dārzs.   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitimeMon 28 Dec 2009, 14:22

Skūpsts. Tas raisīja Džulle dīvainas izjūtas. Meitene vēlējās mazliet apstāties,bet nespēja. Cik dīvaini. Džulle sajuta,kā tiek iecelta klēpī. Šis un vēl daudz kas cits padarīja šo brīdi salkanu. Pārāk. Viņa pārtrauca skūpstu,pieliekot Fina lūpām priekšā rādītājpirkstu. Meitene nesaprata kāpēc pārtrauca skūpstu, taču varbūt nebija tik ļauni. Džulle klusēja un vienkārši smaidot lūkojās Fina acīs,tad uz daļēji aizklātajām lūpām.
Cik dīvains sapnis..
Džulle sacīja un sāka apsvērt domas par to,ka šis viss ir tikai sapnis, kurš drīz vien beigsies,jo nozvanīs modinātājs, Arejs pamodinās vai arī,kas cits iztraucēs miegu. Meitene nebūtu vīlusies, vismaz ne tik ļoti,ja nu vienīgi par to ka tā sacerējusies,bet beigās izrādīsies,ka šis ir sapnis. Viņa slīpi pagrieza galvu uz labo pusi un turpināja lūkoties uz Finu.
Skaidrs. Šis noteikti ir sapnis. Paliek jautājums - Kad es modīšos?
Džulle sāka īstenību uztvert kā sapni,kas varētu būt visai dīvaini. Jā, pēkšņi viss palicis dīvains. Fina gredzena burvestība sāka Džulli arvien vairāk un vairāk pārņemt savā varā. Pirksts,kas vertikāli aizklāja Fina lūpas,nu maigi glāstīja tās.
Tik saldas,cik žēl,ka tas ir sapnis..
Vai nu Džulle sajukusi prātā vai arī viņa ir pārāk apburta. Meitenes sapņainās acis raudzījās Finā. Džulle šķelmīgi pasmaidīja un vēl arvien domās strīdējās par to vai tā ir īstenība,vai sapnis.
Back to top Go down
https://magicacademy.latvianforum.net/portal.htm
Fins.
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Fins.


Postu skaits : 491
Reģistrēšanās datums : 2009-11-17
Dzīvesvieta : Terra Venustas

Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Re: Eksotiskais dārzs.   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitimeTue 29 Dec 2009, 17:55

Pārīša jaukais skūpsts tika pārtraukts. Viņš nesaprata, kāpēc tas tā bija. Līdz Džulle teica, ka tas ir tikai sapnis. Džastins gan spēja atšķirt īstenību no sapņa.
Tas nav sapnis. Bet es tev nekniebšu lai to pierādītu.
Viņš teica, bet tas nebija viegli, jo viņa lūpām priekšā bija Džulles skaistais pirkstiņš.
Man šķiet, ka drīz jau dārzam vajadzētu pārvērsties par pludmali.
Viņš teica un sagadīšanās pēc tas arī notika. Bija redzamas skaistas salūta veida gaismiņas.
Šis salūts sprakšķināja veselas piecas minūtes un tad viss pārvērtās skaistā saulrieta pludmalē. Bija silts, bet ūdens gan pavisam noteikti bija auksts. Viņi atradās kādus piecpadsmit metrus no jūras. Tomēr viņiem metru uz priekšu bija mazais saucamais dīķītis. Tur jau vieta bija tikai dažiem cilvēkiem, gluži, kā džakuzī, arī silts un ērts. Dažus metrus aiz muguras no pārīša bija arī viņu ķiršu koks. Fins uzlūkoja Džulles acis un iegaumēja tās prātā un uztaisīja tām miljons kopijas. Tagad viņa galvā bija daudzas Džulles, ar jaukām mirdzošām actiņām.
Back to top Go down
Džulle Lucifera
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Džulle Lucifera


Postu skaits : 709
Reģistrēšanās datums : 2009-08-03
Dzīvesvieta : Divus soļus no tevis.

Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Re: Eksotiskais dārzs.   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitimeTue 29 Dec 2009, 18:22

Fins apgalvoja pretējo, ka šis nav sapnis. Bet vai tad tā sapņu Fins nesacītu? Ka šis nav sapnis,kā to vēlētos pati Džulle? Džullei nācās noticēt,ka tas ir pavisam reāli, un ieklausīties Fina vārdos. Fins sacīja,ak šai vietai drīz jāpārvēršas par pludmali. Gluži kā piesaukts viss sāka pārvērsties. Viņa jutās kā pasakā,kā princese un viņš kā princis. Ideālai vietai,ideāli noslēpumi un ideāli tā glabātāji. Džulle īsi noskūpstīja puisi.
Un tu gribi,lai es noticu,ka šis nav sapnis? Te ar katru brīdi kļūst ideālāk..
Meitene sajūsmināta sacīja un lūkojās visapkārt. Te bija tik daudz kā krāšņa,tik daudz kā mistiska. Džulles acis vienkārši sajūsmā mirdzēja, un viņa sāka prātot par tādu lietu,kā mīlestība no pirmā acu skatiena. Meitene mēgināja vēl atminēties,kā tas sākās un vispār kā tik tālu tika. Viņai šī diena par visiem simts procentiem tika iemūžināta,kā labākā.
Ko nu?
Viņa mudinošā balsī vaicāja,jau pavisam aizmirsdama par Areju un Hannu. Tā kā,neviens vēl nebija nācis atpakaļ,lai sūdzētos,tad viņiem arī gāja labi. Džulles seja atradās vien pāris centimetru attālumā no Fina sejas, meitene to izmantoja,lai ielūkotos Fina acīs un saglabātu savās atmiņās viņa skatienu, viņa acu noslēpumainību.
Back to top Go down
https://magicacademy.latvianforum.net/portal.htm
Fins.
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Fins.


Postu skaits : 491
Reģistrēšanās datums : 2009-11-17
Dzīvesvieta : Terra Venustas

Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Re: Eksotiskais dārzs.   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitimeTue 29 Dec 2009, 18:50

Šķiet Džulle vēl neticēja, bet tas taču bija mainīgs. Fins apdomājās un padomāja, ka ja Džulle domā, ka tas ir sapnis, tad viņai šis "sapnis" ļoti patīk. Fins saņēma vēl vienu saldu skūpstiņu.
Jā gribu. Jo tad jau sapņotāji būtu mē abi un diviem cilvēkiem viens sapnis? Vai tad tas maz ir iespējams?
Viņš jautāja un pasmaidīja. Viņi uzlūkoja viens otru.
Tu esi skaistāka par saulrietu.
Fins teica un pasmaidīja. Kā nekā, tur pat viņi varēja lūkoties saulrietā, bet to viņi nedarīja. Vismaz Džastins ne. Viņš nevēlējās aizmirst nevienu Džulles ķermeņa daļiņu. Viņš vēlējās Džulli paņemt tikai sev un nevienam citam cilvēkam. Tad Džulle jautāja ko nu un Finam uz pleca sēdošais velniņš pieveica labajā pusē esošo eņģelīti. Fins diezan prasmīgi atguldīja džulli uz sānu un un viņš pats arī apgūlās uz sāna. Puisis pieglaudās Džullei un viņu apķēra. Viņa lūpas jau atkal skāra Džulles lūpas. Viņa rokas palīda zem Džulles topiņa un glāstīja Džulles muguru. Viņš cerēja ka šis skūpsts gan netiks pārtraukts.
Back to top Go down
Letensa Opra
Atlantīdas torņa vecākais
Atlantīdas torņa vecākais
Letensa Opra


Postu skaits : 58
Reģistrēšanās datums : 2010-03-02

Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Re: Eksotiskais dārzs.   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitimeSat 13 Mar 2010, 23:06

OCC - Avrilai un vēl kādam, ja ir vēlme postot.

Šī diena lika pārdomāt daudzko. Varētu sāks ar jauno akadēmiju. Viņa to vēl nebija iepazinusi, bet visam savs laiks. Pie tās viņa pieradīs, bet bija lielāka problēma. Torņa vecākā. Vai nav tā kā mazliet par nopietnu? Nē, atbildības sajūta ir tīri forša, ja vien tā nav jānēsa patstāvīgi. Un ko vispār drīkst darīt, un ko nedrīkst?
Kā būtu ar pāris grādīgajiem tepat uz vietas, lai mazliet atslēgtos no smagajām domām. Nē, laikam jau nedrīskt, un tas ir sliktākais šajā amatā, viņa nedrīkst. Viņa ir vecākā, viņai jābūt paraugam. Un ja viņa ar ko tādu nodarbotos, viņa būtu slikts un samaitāts paraugs akadēmijai. Cik kārdinoši. Diemžēl arī to nedrīkst. Nedrīkst, nedrīkst, nedrīkst.
Viņai tiks tam pāri, tiem daudzajiem nedrīkst un citām robežojošām lietām. Un kā gan viņa šeit izdzīvos? Viņa gribēja draugus, gribēja kādu puisi kura matos varētu iesliedināt savu roku matos un ļaut lūpām saskarties kaislīgā skūpstā kā tas savulaik bija noticis ar kādu citu. Šoreiz tam vajadzētu būt labāk, tam nevajadzētu būt tikai skūpstam uz lūpām, viņa gribēja iegūt ko nopietnu. Daudznozīmīgi nopietnu. To drīkst?
Protams, viņa centīsies būt laba. Bet vai viņa tāda bija?
Lūk, tur kāds pārītis pašlaik skūpstās, vai viņai būtu jābūt tai kura šo idilli izjauc. Patiesībā tas sagādātu prieku. Puisis bija tīri valdzinošs, pat viņai, tas varētu būt lielisks iegansts iepazīties, bet diezvai radītu kādas simpātijas no viņa puses pret Letensu. Izjaucot intīmu brīdi viņš drīzāk sāktu izjust necieņu. Cik viss ir sarežģiti! Un tomēr, viņam nebija ne vainas, pat mazliet labāk. Daudz labāk.
Bet pagaidām viņa paturēs savas emocijas pie sevis un netraucās pavasara balodīšus, pagaidām. Viņai jāatrod kas cits ar ko novērst domas, bet tas nebija viegli. Tagad šī vieta saistīsies ar viņu. Cik nežēlīgi. Kas bija tā meitene?
Back to top Go down
Lorēna fon Marlō
Ventus Curator reflektants
Ventus Curator reflektants
Lorēna fon Marlō


Postu skaits : 15
Reģistrēšanās datums : 2010-05-01
Vecums : 30
Dzīvesvieta : -starp debesīm un zemi.^^

Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Re: Eksotiskais dārzs.   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitimeSun 02 May 2010, 16:42

Visu pirmo skolas nedēļu Lorēna bija pavadījusi telpās, izzinādama tās. Arī bibliotēkā viņa bija pavadījusi ne mazums stundu. Izrādījās, ka skolas vēsture viņu diezgan daudz ir ieinteresējusi. Viņai šķita brīnumaini tas ko tik laiks spēj izdarīt. Bet šajā saulainajā dienā viņa gribēja atrast kādu jauku vietu. Lorēnai nebija konkrēts mērķis uz kurieni iet, viņa vienkārši ļāva lai kājas pašas viņu izved laukā pagalmā un tālāk uz eksotisko dārzu no kura atskanēja brīnumjaukas putnu dziesmas un brīnišķīgā rožu smarža.
Iegājusi lielajā dārzā viņa apjuka. Tur bija tik daudz ejas un kur vien skaties visur skaistas un krāšņas puķes. Šur tur varēja pamanīt arī augļu kokus zem kuriem bija ierīkoti soliņi. Celiņi bija grantēti ar maziem ,maziem akmentiņiem. Lai gan meitene skatīja visu šo jauko un skaisto vietu, viņas acīs vienalga vīdēja skumjas. Ne viens vien burvis/burve bija pārpratis šo skatienu. Kāds domāja, ka tas pauž cinismu, cits domāja, ka Lorēna ir dusmīga, bet tikai retais saprata to, ka tās ir skumjas par vērtīgo zaudējumu.
Viņa nogriezās ejā, kura visa bija apstādīta ar sarkanām rozēm. Viņa piegāja pie viena gara, kaistas rožu pudura un noplūca vienu rozi. Aiii! Ērkšķis bija iedūries īkšķī un no tās vietas tecēja asinis. Izvilkusi no kabatas baltu lakatiņu ar saviem iniciāļiem viņa to aptina ap sāpošo pirkstu. Lorēna apsēdās uz tuvākā soliņa un nopūtās. Vējš rotaļājās ar viņas matiem un čabināja lapas. Pēkšņi Lorēnai pārskrēja pār ādu auksti drebuļi un bija tāda sajūta, ka kāds stāv viņai aizmugurē, un tas kāds aizsedz sauli. Meitene pagriezās, bet tur neviena nebija. Dīvaini, man tiešām likās, ka tur kāds ir. Meitene nodomāja.
Nomierinājusies viņa pievēra acis un ļāva saulei glāstīt savu seju. Viņa ieklausījās vēja skaistajā dziesmā ko varēja dzirdēt tikai pilnīgā klusumā un šāds klusums pat reiz valdīja dārzā.
Back to top Go down
Letensa Opra
Atlantīdas torņa vecākais
Atlantīdas torņa vecākais
Letensa Opra


Postu skaits : 58
Reģistrēšanās datums : 2010-03-02

Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Re: Eksotiskais dārzs.   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitimeMon 24 May 2010, 20:42

Jukusi.. HA,ha,ha! Nē, tas bija kaut kas uzjautrinošs. Sasodīts, tā taču ir burvju pasaule un viņa nebija nekāda muļķe lai noticētu katram, kurš bļaustās viņas galvā par jukumu. Ha! Ne mazums šeit apkārt visādu lasprāšu un vēl nezin kādu prāta maniaku, un šis laikam bija viens no tiem visiem.

Jā, jau skrienu.

Letensa klusi nočukstēja, ļaujot lūpās iemirdzēties negantam smīnam. Protams, ēnas balss bija baisa, bet šī ir burvju pasaule, un ko gan viņa tik nav savā īsajā dzīvē pieredzējusi?
Un šķiet, ka Ēna nebija vienīgā kas viņu traucēja, netālu atradās meitene, Letensa lēnām devās tās virzienā. Šķiet ēnas klātbūtne viņu padarīja mazliet agresīvu, vismaz pašlaik tas izpaudās kā nežēlīga vēlme meiteni noslaktēt uz līdzenas vietas par parādīšanos eksotiskajā dārzā bez viņas atļaujas. Bet tā bija smieklīga ideja, pagaidām.

Sveika,

Letensa veltīja draudzīgu smaidu, cik nu viņa tādu šobrīd varēja izveidot. Mazliet baidīdamās vēl dzirdēt ēnas balsi viņa sapurināja galvu, nē, tās vairs nav, vai ne? Gan jau.., Kādi vēji tevi šurp atpūtuši?
Back to top Go down
Sponsored content

Eksotiskais dārzs. Empty
PostSubject: Re: Eksotiskais dārzs.   Eksotiskais dārzs. I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Eksotiskais dārzs.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Merlina Maģijas Akadēmija :: Pils teritorijā (* = nevar iegūt punktus) :: Akadēmijas dārzi-
Jump to: