Merlina Maģijas Akadēmija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bestia in mago nolī expergefacīre ~ Don't awake beast in the wizard
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Slidotava

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Lorija
Kaeno Cujomi 1. līmeņa skolēns
Kaeno Cujomi 1. līmeņa skolēns
Lorija


Postu skaits : 39
Reģistrēšanās datums : 2010-08-14

Slidotava Empty
PostSubject: Slidotava   Slidotava I_icon_minitimeSun 12 Dec 2010, 18:48

Bija auksta, piesnigusi ziemas diena. Sniedziņš skaisti sniga arī tad. Kāda meitene ar baltiem matiem, ar sarkanu cepurīti, skaistu valentino mēteli, no kura paspīd vien tievie džinsi, kas skaisti kopā iet ar vienkāršiem zābaciņiem gāja uz ezera pusi aiz sevis atstādama garu taku. Vien uz ledus, kurš bija apbrīnojami tīrs meitene spēja staigāt neatstājot pēdas. Bija saprotams, ka kāds te jau bija pabijis. Meitene bezbailīgi pastaigāja pa ledu un pārliecinājās, ka visur ledus ir biezs, tad meitene no sava klēpja zemē nolika mazo sunīti, kurš bija ietērpts mīlīgā, baltā mētelītī un suņu zābaciņos. Kā jau Lorija bija cerējusi, viņas apavi slīdēja pa ledu, tāpēc meitene ļāvās piruetēm un jautrai slidošanai. Vienīgais, kas pietrūka, bija kāda laba draudzene ar ko pasmieties un papikoties. Suņuku, taču apmētāt ar sniegu nedrīkstētu, jo tas nevarētu pikoties pretī un ar vienu piku pietiktu, lai suņuks, vairs nebūtu pie dzīvības, tāpēc meitenei vien atlika slidot un iztikt bez pikošanās.
Back to top Go down
Fins.
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Fins.


Postu skaits : 491
Reģistrēšanās datums : 2009-11-17
Dzīvesvieta : Terra Venustas

Slidotava Empty
PostSubject: Re: Slidotava   Slidotava I_icon_minitimeSun 12 Dec 2010, 19:43

Jau sen Fins nebija vēja dvesmu sajutis, visu laiku pa skolu staigājot. Viņš vēl ar vien nebija aizmirsis savu mīļoto, tāpēc beidzot nolēma doties ārā, kur viņš varētu ļaut domām sekot vējam un neatgriezties. Zēns nemitīgi sev stāstīja to, ka Džulle viņu nevar ciest un tāpēc nav parādījusies. Cilvēks, kas tiešām mīl, tas darītu jebko, lai satiktu, bet viņa draudzenīte nebija parādījusies apmēram gadu un tāpēc puisim šīm domām noticēt bija vieglāk, arī tikt pāri Džullei viņam bija vieglāk pateicoties tam, ka viņš sev jau sen bija iestāstījis, ka Džullei vienkārši viņš apnika. Tas taču ir labāk nekā uzskatīt, ka Džulles domas nemitīgi skraida ap viņu, ka Džulle ir iesprostota kādā kambarī, no kura ārā netiek, tāpēc viss ar Fina galvu sāka dzīt. Viss, kas viņam nu ir jādara, ir traki jāizklaidējas ar daudziem cilvēkiem, jāatrod sešciparu skaitļa daudzuma draugu un jādzīvo tālāk. Ja Džastins nebūs vientuļš, tad noteikti viss nokārtosies un par Džulli viņš atcerēsies vien vecumdienās ar savu sievu, lai arī kas viņa būtu, apskatot puiša jaunības dienu dienasgrāmatu, kura iepriekšējās lapas puisis bija saspraudis, kopā lai lapa ar Džulli nejauši neuzšķirtos un viņa galva atkal nesajuktu. Puisis sekoja kādām pēdām, kas nešķita atstātas sen un drīz vien uz ezera viņš ieraudzīja sarkanu, kustīgu punktu un pietuvojoties tuvāk, bija saprotams, ka tur ir cilvēks ar kādu maziņu baltu, kustīgu punktu netālu un beigu beigās, zēns beidzot bija pie paša ezera un redzēja meiteni un mazu sunīti.
-Sveika!- Fins centās uzsākt sarunu. Viņš taču nebija resns nūģis, tākā, par izsmiešanu nebija jauztraucas, ja vien runa nebija par savu muļķīgo māsīcu.
Back to top Go down
Lorija
Kaeno Cujomi 1. līmeņa skolēns
Kaeno Cujomi 1. līmeņa skolēns
Lorija


Postu skaits : 39
Reģistrēšanās datums : 2010-08-14

Slidotava Empty
PostSubject: Re: Slidotava   Slidotava I_icon_minitimeSun 12 Dec 2010, 20:19

Meitene bija aizrāvusies ar savu bērnības prieciņu un kāpēc lai viņa ievērotu kādu puisi lēni tuvojoties viņai? Viņš taču sekoja viņai no pašas skolas un vispār citā laikā, ko gan ziemai padarīsi, ja snieg, tad snieg un tas ir lieliski. Meitene nedomāja par nekādām pēdām un viņa nemaz necentās slēpties. Ja tāds būtu plāns, no ledus viņa pārietu pāri daļai ezera un tad citā vietā uzmanīgi, viņa turpinātu ceļu pēciespējas uzmanīgāk, atstājot tikai retās pēdas. Tā vietā Lorija ar acīm aizvērtām izbaudīja jaukās sniega pārsliņas, kas maigi kusa uz meitenes siltās, sejas. Meitenes vaidziņi, bija sārti un viņa izskatījās ļoti mīlīgi, kā filmās priecīgas draudzenes, kas sārtiem vaigiem izklaidējās. Beidzot meitene izdzirdēja sveicienu un paskatoties Lorija ieraudzīja kādu izskatīgu puisi. Kurš gan teica, ka viņa nevarētu pikoties ar puisi? Arī draugs ar ‘s’ der! Meitene pieslidoja pie kupenas un meta piku uz puiša pusi, tomēr tā aizlidoja pāri galvai, tāpēc meitene vien pieslidinājās pie puiša un pasmaidīja. Sveiks! Lorija Fedža! Un tu būtu Fins, cik esmu dzirdējusi! Meitene tuvāk puisi apskatot tiešām saprata, ka šo skaisto sejiņu jau bija redzējusi un zināja, ka viņa draudzene, jau sen viņu pametusi un viņš bija ilgu laiku nosēdējis iekšā. Jāiepazīstina puisi ar ziemas priekiem. Es jau zinu, ka tu sen neesi bijis ārā, tāpēc, laipni lūgts, es tevi iepazīstināšu ar aktuālajiem ziemas priekiem. Meitene noteica un satvērusi puiša rokas viņa ievilka puisi uz ledus. Cerams, ka viņš nav no tiem, kam ir bailes no sniega, jo tiklīdz abi atradās tā kārtīgi uz ledus meitene jau aizsteidzās uz kupenu un tikusi pie jaunas pikas viņa šoreiz piku meta pareizā virzienā un augstumā.
Back to top Go down
Fins.
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Fins.


Postu skaits : 491
Reģistrēšanās datums : 2009-11-17
Dzīvesvieta : Terra Venustas

Slidotava Empty
PostSubject: Re: Slidotava   Slidotava I_icon_minitimeSun 12 Dec 2010, 22:20

Fins tika pamanīts gandrīz tūlītēji un sākumā puisis nesaprata, vai viņu apmētā prieka pēc, vai tāpēc, ka viņš šķiet tur neaicināts un viņa vēlas, lai puisis pazustu. Drīz vien meitene pienāca un draudzīgi sveicināja, tomēr, vai tiešām visa skola bija lasījusi viņa dienasgrāmatu? Vai visi zināja, kas notiek puiša prātā un sirdī un kas pa rētām viņa sirdī ir lietas? Kā gan to visu cilvēki noskaidro? Lai jau tas paliek, meitene puisi uzvilka uz ledus un Džastins labprātīgi nāca. Zēns jau saprata, ka viņu appikos, tāpēc pats arī, tiklīdz viņam trāpīja pika metās uz kupenas pusi un sauca.
- Es jau zinu, kādu spēli tu spēlē Lorij! Esmu iepazinies ar pikošanās noteikumiem, tākā, varam ļaut vaļu ziemai. -Puisis tīri laimīgs un uzmundrināts iesaucās un meta piku, protams, pareizā virzienā. Lai gan tā nelikās pēc nostāstiem par viņa sirdslietām, bet puisis joprojām bija nepārspējami sportisks. Tas, protams, nenozīmēja, ka viņš visu spēku izliks meitenē. Viņš zina kādu spēku vajag pielietot lai trāpītu, bet nesāpētu.
Back to top Go down
Sponsored content

Slidotava Empty
PostSubject: Re: Slidotava   Slidotava I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Slidotava
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Merlina Maģijas Akadēmija :: Pils teritorijā (* = nevar iegūt punktus) :: Lielais ezers-
Jump to: