Merlina Maģijas Akadēmija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bestia in mago nolī expergefacīre ~ Don't awake beast in the wizard
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Pie ieejas atlantīdas koptelpā.

Go down 
2 posters
AuthorMessage
luīna Ksenona Kasandra A.
Maģistrs
Maģistrs
luīna Ksenona Kasandra A.


Postu skaits : 18
Reģistrēšanās datums : 2009-12-26
Vecums : 74
Dzīvesvieta : Blakus tev

Pie ieejas atlantīdas koptelpā. Empty
PostSubject: Pie ieejas atlantīdas koptelpā.   Pie ieejas atlantīdas koptelpā. I_icon_minitimeWed 30 Dec 2009, 06:27

Sieviete jau bija aizvilkusi meiteni gandrīz līdz tornim, bet viņas vēl devās. Es esmu vīlusies jūsos Roudsas jaunkundze. Vienu reizi jau atņemat tornim punktus, bet klāt nepiepelnat nevienu un tagad, jūs tik vienkārši atkārtojat pārākumus vēlreiz? Un kā būs nākošreiz? Vai tad jūs varbūt pieķers Arčmags, kopā ar kādu zēnu, uzvedoties nepiedienīgi, naktī un aizliegtajā mežā? Viss kopā vienā lielā komplektā? Es tik tiešām ceru, ka man nenāksies jūs pieķert šeit kādu reizīti! Viņa teica un apstājās. Es to visu jums stāstu, jo gaidu no jums atbildi! Ne labdien sākumā, ne atvainojos. Vismaz pieklājībai vajadzētu tev būt. Es esmu šokā, kur tāds bērns var būt! Nu labi Rozālija. Gaidīšu tevi rīt, piedod ka izbojāšu tev svētdienu, bet tur neko nevat darīt un es tevi gaidīšu manā klasē jau deviņos no rīta. Nekavē. Bez atrunām tev būs jāierodas, jo tev vajag ieaudzināt kārtību. Un tagad varbūt lūdzu, jūs vismaz varētu, kaut ko pateikt. Ksenona teica un atsāka iešanu. Viņa jau bija palikusi, ļoti dusmīga, tāpēc viņa gāja ātrāk. Viņa nostājās pie torņa un viņas iegāja kāpņu telpā, tomēr Rozālija vēl netika palaista prom.

OOC: ROZĀLIJAI. GAIDU ARĪ ATBILDI.
Back to top Go down
Rozālija
Atlantīdas 1. līmeņa skolēns
Atlantīdas 1. līmeņa skolēns
Rozālija


Postu skaits : 73
Reģistrēšanās datums : 2009-07-18
Dzīvesvieta : Latvija

Pie ieejas atlantīdas koptelpā. Empty
PostSubject: Re: Pie ieejas atlantīdas koptelpā.   Pie ieejas atlantīdas koptelpā. I_icon_minitimeWed 30 Dec 2009, 11:06

OCC: es vairāk nevarēju izdomāt ko rakstīt
Piedodiet, Profesore! Tas vairs neatkārtosies. Roza apmulsusi teica jo viņa bija iekūlusies jau divās nepatikšanās. Profesor jus neredzējāt kādu zēnu vārdā Fins? Jo es viņam pastaigājoties uztriecos virsū. Roza gribēja lai arī Fins iekuļas nepatikšanās.
Back to top Go down
https://magicacademy.latvianforum.net/
luīna Ksenona Kasandra A.
Maģistrs
Maģistrs
luīna Ksenona Kasandra A.


Postu skaits : 18
Reģistrēšanās datums : 2009-12-26
Vecums : 74
Dzīvesvieta : Blakus tev

Pie ieejas atlantīdas koptelpā. Empty
PostSubject: Re: Pie ieejas atlantīdas koptelpā.   Pie ieejas atlantīdas koptelpā. I_icon_minitimeWed 30 Dec 2009, 14:34

Nu redzēsum redzēsim. Bet tāpatās tev ir mīnus 15 punkti tavam tornim un ierašanās manā klasē deviņos no rīta!
Profesore teica un uzlūkoja Rozāliju.
Varbūt tas kurā ietriecies bija koks vārdā Fins?
Sieviete pavaicāja un pasmīnēja. Viņa smīnēja ļoti reti, bet tā kā viņa jau gadiem nebija smīnējusi, tad viņa varēja atļauties mazliet pasmīnēt.
Uz tikšanos rīt.
Viņa teica aizvedot rozāliju līdz pašām durvīm. Viņa pārliecinājās ka meitenīte ieiet koptelpā un tad arī viņa pati devās gulēt.
Back to top Go down
Sponsored content





Pie ieejas atlantīdas koptelpā. Empty
PostSubject: Re: Pie ieejas atlantīdas koptelpā.   Pie ieejas atlantīdas koptelpā. I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Pie ieejas atlantīdas koptelpā.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Merlina Maģijas Akadēmija :: Pils teritorijā (* = nevar iegūt punktus) :: Pils priekšējais pagalms-
Jump to: