Merlina Maģijas Akadēmija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bestia in mago nolī expergefacīre ~ Don't awake beast in the wizard
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Foruma uzdevums: Torņu apraksti

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Arčmags Andrejs Lionhorss
Direktors - Augstākais arčmags
Direktors - Augstākais arčmags
Arčmags Andrejs Lionhorss


Postu skaits : 492
Reģistrēšanās datums : 2008-08-02
Vecums : 33

Foruma uzdevums: Torņu apraksti Empty
PostSubject: Foruma uzdevums: Torņu apraksti   Foruma uzdevums: Torņu apraksti I_icon_minitimeMon 28 Dec 2009, 01:04

Šis pavediens ir izveidots, lai katrs tornis varētu publicēt savus jau gatavos aprakstus.

Un man ir tas gods un prieks paziņot, ka Terra Venustas torņa biedri sava torņa aprakstu ir jau pabeiguši (skat. zemāk). Tāpēc jāsaka liels "Paldies" Finam, kas visu torņa aprakstu ir izvedojis pats, un viņš tāpat kā Terra Venustas tornis iegūst 50 punktus, bet pārējie viņa torņa biedri iegūst pa 10 punktiem katrs. Kopumā Terra Venustas tornis iegūst: 90 punktus. Sveicam, sveicam, apsveicam!!!

T e r r a V e n u s t a s
- - - - - - - - -

Z e r e j s V u d s

Leģenda

Viss sākās 124 gadā. Tad sastapās četri jauki cilvēki. Vents Kurāts, Kaeno Kujomi, Elerets Markvairs un Zerejs Vuds. Viņi visi izlēma veidot skolu, lai burvju cilts, varētu turpināt eksistenci, arī tad, kad izmirs visi 124. gada burvji. Visi četri draugi ļoti labi sadzīvoja ar dažādām maģiskajām būtnēm. Viņi sarunāja, ar tām, lai būtnes uzceļ skolu un viņi tā arī darīja. 144 gadā, skola tika pabeigta. Maģiskajām būtnēm tika dota atļauja uzturēties Aizliegtajā mežā, kurš atrodas skolas pagalmā arī tagad un čum un mudž ar dažādām būtnēm arī tagad. Viņi nosauca skolu par Atlantijas Maģijas Akadēmiju, jo tā atradās tur, kur mūsdienās atrodas Tristana da Kunjas sala. Tajā pašā jaukajā gadā, skolas veidotāji nolēma rīkot konkursu, kurā piedalīties topošajiem maģijas akadēmijas profesoriem. Pieteicās veseli 500 kandidāti, bet diemžēl tikai 100 bija pietiekami gudri, lai apmācītu topošos burvjus. Vēlāk 164 gadā nomira skolas veidotājs Markvairs. 170. gadā tika atklāts pārvērtību maģijas noslēpums, kuru atklāja Vents Kurāts, pārvēršot sevi, par gaisu un tad pārvēršoties atpakaļ par cilvēku. Trīs gadus vēlāk, to pašu paveica arī Kaeno un Zerejs, tikai Kaeno pārvērta sevi par uguns cilvēku, bet Zerejs pārvērta sevi par dimanta cilvēku. Daudzus gadus vēlāk skola ieguva nosaukumu Merlina Maģijas Akadēmija.
Terra Venustas torni uzveidoja Zerejs Vuds, tad pat, kad citi torņi tika veidoti. Zereja Vuda glezna joprojām atrodas Terra Venustas tornī, bet viņa spoks no skolas pazuda jau kādus 600 gadus atpakaļ un teica, ka vēlas pavadīt savu spoka dzīvi dabā, pie dzīvniekiem un vientulībā un klusumā, tieši tāpēc arī Terra Venustas tornī iekļūst tie, kuri ir mierīgi un dabas cilvēki. Rūpējas par citiem. Labprātāk klusībā, lasa vai, vai sēž un velta uzmanību savam dzīvniekam, nekā rīko trakas ballītes un izklaidējas, kā to dara Kaeno Cujomi torņa audzēkņi.


Himna

Paslēpties no visa dzīvā
Nemesties nu cīņā sīvā
Nepārvērsties slavas dīvā
Dzīvot vietā ļoti brīvā

Darām tik, ko ļoti klusu
Nesitīsim gudru blusu
Nerīkosim skaļu tusu
Dosimies uz miera dusu

Torņa krāsa mums ir zaļa
Un tā mūsu labā daļa
Nepatīk mums beigtā gaļa
Ja nu tā ir jauka vaļa

Dzīvības mēs cienām gan
Ienaidniekus sienam ar
Dabā mitināmies dienām
Labāk patīk man būt vienam

Nemaz nebiji tu ruds
Mūsu dārgais Zerejs VudsMoto

Dabas mierā, klusumā- ar meža zvēriem draudzībā

Mītiskais dzīvnieks

Foruma uzdevums: Torņu apraksti Alaska-United-States-nature-kodiak-brown-bear-unfocused-mike
||Miermīlīgs, vasaru mīlošs lācis||


Mītiskais augs

||Baltās Foruma uzdevums: Torņu apraksti White-calla-lily1-150x150 Kallas||Augstās Foruma uzdevums: Torņu apraksti Galliano-oak-150x150Priedes||


Last edited by Arčmags Andrejs Lionhorss on Tue 05 Jan 2010, 15:04; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://magicacademy.latvianforum.net
Džulle Lucifera
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Džulle Lucifera


Postu skaits : 709
Reģistrēšanās datums : 2009-08-03
Dzīvesvieta : Divus soļus no tevis.

Foruma uzdevums: Torņu apraksti Empty
PostSubject: Re: Foruma uzdevums: Torņu apraksti   Foruma uzdevums: Torņu apraksti I_icon_minitimeMon 28 Dec 2009, 10:00

Apkopojums.
~ K A E N O ~ C U J O M I ~

Moto:
Pēc skata trausla sirds, bet īstenībā atriebības kāra.

Leģenda:
Kā jau minēts iepriekš, tas sākās ar 124.gadu. Mēs precizēsim, tas notika konkrēti 4.augusta vakarā,kad sastapās četri vīrieši,katrs ar savu raksturu,taču sākumā sadzīvot varēja. Proti - Vents Kurāts, Kaeno Kujomi, Elerets Markvairs un Zerejs Vuds. Tā kā visiem piemita apbrīnojamas spējas, viņi nolēma dibināt skolu un apmācīt citus sev līdzīgos. Un nebija gluži tā,ka viņi sarunāja,ka maģiskās būtnes visu uzceļ visu, lielākā darbu ieguldīja paši vīrieši. Bieži radās nesaskaņas par skola torņu novietojumiem un vispārējo arhitektūru. Tas bija smags periods,kuram visi tika pāri, bet tik un tā atcerējās. Kad vajadzēja plānot kā šķirot skolēnus,kas šeit mācīsies, radās vēl lielākas nesaskaņas, taču Kaens Kujoms nāca klajā ar priekšlikumu – sadalīt skolu četros torņos. Sākumā pārējiem tas šķitis muļķīgi,bet galu galā viņi saprata,ka nav nemaz tik ļauni un piekrita. Visas tās runas,ka skolas dibinātājs ir Elerts Makvairs ir tīrākie meli, jo skolu vadīja visi četri vīrieši,lai cik tas dīvaini nebūtu. Bieži vien šādas „pasaciņas” uzrodas audzēkņu starā,kad rodas domstarpības par torņu diženību.
Ar gadiem ejot , akadēmijā gan nāca jauni pasniedzēji,gan gāja prom vecie. Un veci jau viņi nemaz nebija, vien viņibija pirms visiem citiem, taču visi četri vīrieši stingri attiecās pret pasniedzējiem, viņi nepieļāva,ka kāds slaistās vai dara ko tādu,kas neietilpst viņa pienākumos. Ar laiku aizgājēju palika mazāk,jo visi kā viens sāka mācīties no citu kolēģu kļūdām. Maģiskās būtnes pēc skolas pabeigšanas apmetās tumšajā mežā, tālākajās gaitās šis mežs tika iesaukts par aizliegto mežu,jo bieži tur mītošās būtnes nespēja pavaldīt instinktus un uzbruka gan skolēniem,gan pasniedzējiem. Vēlāk tika izveidots akadēmijas vairogs,kas uz pusi samazināja problēmas. Skola simts gadu laikā bija pieredzējusi postošāko vētru savā mūžā. Tā kā materiāli nebija nekādi mūsdienīgie,bet gan to laiku, tad pils tika pamatīgi izpostīta. Daudzi pils torņi bija pussagruvuši.
Kaens Kujoms vēl braši cīnījās par savu vietu akadēmijā. Nu viņš bija jau simtpiecus gadus vecs, un veselība sacīja savu. Pirms savas sen gaidītās nāves, viņš sacīja,ka esot kāda lieta,ko viņš gribot nodot kādām,bet tā arī nepabeidzis savu sakāmo viņš aizgāja no sava ķermeņa tālu,kaut kur nezin kur, stāsta,ka viņš savā dzimšanas dienā parādoties akadēmijā,bet visi kas to apgalvojuši pārsvarā ir bijuši garīgi nestabili burvji. Viņiem bijusi arī šizofrēnija. Ne reizi vien apgalvojuši,ka sarunājušies ar dižajiem burvjiem,kas dibinājuši akadēmiju. Kaens Kujoms savā dzīvē paveica sev šķietami dižu darbu – pārvērtās par uguns cilvēku,bet tagadējie cilvēki gan domā citādāk, viņi uzskata,ka dižākais darbs bija vadīt šo akadēmiju. Varbūt pats Kaens tagad arī piekristu,ja varētu.
Tās ir tipiskākās baumas un savstarpēju torņu aizspriedumi,ka Keano Cujomi tornī tiek rīkotas trakss ballītes. Tā nepavisam nav, gluži pretēji, viņi nekādas ballītes nerīko,turklāt aizstāv viens otru un māk pastāvēt paši par sevi,atšķirībā no Terra Venustas un Ventus Curator. Atlantīdu Kaeno Cujomi ciena vien tādēļ,ka viņi nepakļaujas apkārtējai gribai, bet to pārmāc nevaldāmais egoisms un naids. Un pat ja neskatās uz to, Kaeno Cujomi nekad neuzsāk strīdu pirmie.

Torņa himmna:
Nebaidies,ja nežēlīgi kož,
Nebaidies,ja pretī šņāc,
Nebaidies,ja asi skrāpē,
Vienkārši nebaidies.

Nav uguns pakārt,
Ir uguns tevī un manī,
Tā ir visur,kur to varam vēlēties,
Pat dziļi ūdenī.

Nepakļausimies,nē,
Ne zilajam ūdenim,
Ne zaļajai zālei,
Ne gaisīgajam vējam.

Mēs esam vienīgais pamats,
Citi gļēvi un svēti,
Citi miermīlīgi un naivi,
Citi pārāk naidīgi.

Kaislīgi,ugunīgi,drosmīgi,
Jā, tā gan.

Mūžam mēs mīlētu Kaenu,
Kaeno Kujomi.

Torņa mītiskais dzīvnieks:
Foruma uzdevums: Torņu apraksti 3287085243_d01701246d
Uguns lauva

Torņa simboliskie augi:
Uguns Foruma uzdevums: Torņu apraksti 2183112-2-fire-lily Lilija || Sarkanā Foruma uzdevums: Torņu apraksti Rose-DblKnockOut_135 rozeP.S. Viss mans darbs.
Back to top Go down
https://magicacademy.latvianforum.net/portal.htm
Arčmags Andrejs Lionhorss
Direktors - Augstākais arčmags
Direktors - Augstākais arčmags
Arčmags Andrejs Lionhorss


Postu skaits : 492
Reģistrēšanās datums : 2008-08-02
Vecums : 33

Foruma uzdevums: Torņu apraksti Empty
PostSubject: Re: Foruma uzdevums: Torņu apraksti   Foruma uzdevums: Torņu apraksti I_icon_minitimeMon 28 Dec 2009, 12:26

Vēl viens tornis ir iesūtījis savu aprakstu. Apsveicam Kaeno Cujomi torni un Džulli, kas visu sarakstīja pati. Tāpēc gan tornis gan Džulle saņem 60 punktus par padarīto darbu, bet pārējie Kaeno Cujomi biedri iegūst pa 10 punktiem, katrs. Kopumā Kaeno Cujomi tornis iegūst: 90 punktus!!!
Back to top Go down
https://magicacademy.latvianforum.net
Arčmags Andrejs Lionhorss
Direktors - Augstākais arčmags
Direktors - Augstākais arčmags
Arčmags Andrejs Lionhorss


Postu skaits : 492
Reģistrēšanās datums : 2008-08-02
Vecums : 33

Foruma uzdevums: Torņu apraksti Empty
PostSubject: Re: Foruma uzdevums: Torņu apraksti   Foruma uzdevums: Torņu apraksti I_icon_minitimeSun 03 Jan 2010, 13:42

Šie divi apraksti ir augšuplādēti foruma bibliotēkā!!!
Back to top Go down
https://magicacademy.latvianforum.net
Arčmags Andrejs Lionhorss
Direktors - Augstākais arčmags
Direktors - Augstākais arčmags
Arčmags Andrejs Lionhorss


Postu skaits : 492
Reģistrēšanās datums : 2008-08-02
Vecums : 33

Foruma uzdevums: Torņu apraksti Empty
PostSubject: Re: Foruma uzdevums: Torņu apraksti   Foruma uzdevums: Torņu apraksti I_icon_minitimeSun 04 Mar 2012, 21:13

~ ATLANTĪDA ~

Leģenda:

Daudzi zin slaveno stāstu par mītisko zemi - Atlantīdu, kas atradās kaut kur Atlantijas okeānā. Stāsti ir dažādi: tā esot bijusi utopiska zeme, kurā dzīvojusi augsti attīstīta civilizācija. Atlantīdas iedzīvotājus sauca par atlantiem, kuriem piemīt liels spēks un zināšanas gandrīz jebkurā jomā. Taču kā ar visām senajām un izcilām civilizācijām, arī Atlantīda ar visiem tās iedzīvotājiem nav izņēmums, un vienas nakts laikā okeāns aprija visu Atlantīdu ar tās iedzīvotājiem. Stāsts par Atlantīdu atšķiras atkarībā no tautas un kultūras, kura apraksta to, taču arī Ūdens tornim, kuru mūsdienās pazīst ar nosaukumu "Atlantīdas tornis", ir ļoti nozīmīga loma Merlina Maģijas akadēmijas vēsturē.

124. gadā Elerets Markvairs uz kādas salas satikās ar saviem senajiem domubiedriem - Kaeno Kujomi, Zereju Vudu un Ventu Kurātu. Tajā laikā pēc dažiem atgadījumiem, kuros bija iesaistīti gan labie, gan ļaunie burvji un burves, cilvēki, kuri nebija apveltīti ar pārdabiskām spējām un nevarēja veikt nekādas maģiskās darbības, novēroja, ka visu viņu bēdu avots ir burvji, neatkarīgi no tā vai viņi ir labi vai ļauni, tāpēc viņi vajāja tos, kam bija maģiskie talanti. Tāpēc četriem draugiem radās doma - uzcelt vietu, kurā varētu atrast patvērumu ikviens, kam ir maģisks talants, lai varētu iemācīties šo talantu kontrolēt un izkopt, kā arī izmantot to slepenībā no cilvēkiem bez maģiskā talanta par labu pasaulei.

Četrotne vienojās par mūsu dienu Tristana da Kunjas salām, kas atradās tālu Atlantijas okeāna dienvidos. Šī vieta ir droša un tāla no vajātājiem, ieskauta visapkārt ar okeānu un izolēta no pārējiem kontinentiem, kas padara šo vietu ideālu maģiskās akadēmijas celšanai. Pēc vairākām sarunām, četri dibinātāji vienojās par to, ka akadēmija būs pils, kurai būs pieci torņi, no kuriem viens, centrālais tornis, būs visaugstākais no visiem torņiem un stiepsies augstu debesīs no pils centra. Atlikušie četri torņi apzīmēs četrus torņus, kuros viņi nolēma sašķirot skolēnus, ka arī tie simbolizē četrus pamatelementus, no kuriem sastāv pasaule. Tiem jābūt celtiem četros pils stūros, kas vērsti pret četrām debess pusēm. Šāda ideoloģija valdīja senajos laikos un tā labi parāda, ka dibinātājiem ir gan teorētiska, gan prakstiska rakstura domāšana.

"Es ieteicu saviem domubiedriem, ka torņi mums jābūvē pašiem, bez maģisko radību palīdzības, lai akadēmijā būtu arī kripatiņa no mums pašiem. Ūdens torni es izvēlējos izveidot pils dienvidu stūrī, lai nākamās paaudzes zinātu, ka lielākais ūdens daudzums visā pasaulē atrodas pasaules dienvidos, lai katru rītu, mostoties, viņi justu svaigu gaisu nākam no dienvidiem, ko atnes rīts, lai viņi izjustu ūdeni un zinātu, ka ūdens var būt rāms, bet var būt arī bīstams. Ūdens ir neparedzams, nekad nevar zināt, kas slēpjas tās dzelmē un ko ūdens izdomās darīt tālāk. Ūdeni nevar paredzēt.

Izstiepis savu kūju pret okeānu, es dzirdēju ūdens šalkoņu - tā bija tik mierīga un tik rāma, taču man nācās šo rāmo brīdi padarīt nemierīgu. Sacēlās viļņi un es izcēlu ūdeni no okeāna, liku tam ieskaut pils dienvidu stūri un, zem milzīgā ūdens spiediena, tas sabruka, bet no gruvešiem es cēlu jaunu torni. Vairāki vēzieni un gruvešiem tika piešķirts torņa apveids, vins vēziens un izveidojās istabas, viens vēziens un no okeāna izceltās aļģes nokrāsoja visu torni maigi neitrālā zilā krāsā. Ar visām kustībāmun skalošanām, torņa ārējās puses pakājē izveidojās izskalojums, kurā es ieliku dažus jūrakmeņus, kas lielumā kā divi milži. Tad izdarīju, ka ūdens pa šo torņa ārējo pusi lītu lejā gar tā sienām un tieši izskalojumā iekšā, un atkal no torņa augšas un uz leju izskalojumā.

Gaisma atspīdēja no lejā plūstoša ūdens un no tāluma varēja redzēt, kā tornis laistās gaismā, kā gaisma spēlējas pa ūdens virsu. Pēc tam es izveidoju torņa iekšpusi, bet kad iznācu no torņa es ieraudzīju, ka izskalojumā starp akmeņiem izauga sūnas un skaistas papardes, kuras es tur neliku, bet, ieraugot Vuda smaidošo seju, man viss tapa skaidrs. Tad tornis bija gatavs.

Mēs visi izveidojām torņus, kuriem ir īpašas spējas: no Uguns torņa augšas uz leju nepārtraukti līst lava, gar Ūdens torņa sienām nepārtraukti tek ūdens, Zemes tornis vienmēr ir zaļš, bet Gaisa tornis, un ap to lidojošie mākoņi, vienmēr maina savas krāsas un parādības, atkarībā no laikapstākļiem. Tas viss notiek tik ilgi kamēr tornim ir arčmags. Tiklīdz arčmags mirst, tornis zaudē šīs īpašās spējas: no Uguns torņa vairs nekad nelīs lava, gar Ūdens torņa sienām nekad netecēs ūdens, Zemes tornis kļūs sarkans, jo sarkanīgas paliks torņa lapas, bet Gaisa tornis zaudēs savus mākoņus, kas vienmēr lidojuši ap to nedabiski zemu, un būs mūžīgi pelēks. Tikai nākošie attiecīgo torņu arčmagi ir spējīgi atdzīvināt torņus un neviens cits."


Tie ir Elereta vārdi, kurus pierakstīja, saglabāja un noslēpa akadēmijas bibliotēkā līdz Arčmaga Lionhorsa atnākšanai. Atlantīdas tornis tika nosaukts par godu Atlandtīdai, jo Elerets to ļoti mīlēja. Viņa vecāki bija vieni no tiem, kas izglābās no katastrofas un pārcēlās uz dzīvi tagadējā Ziemeļamerikā, pirms Atlantīda nogrima, tāpēc, var teikt, ka Elerets ir bijis atlantīdieties. Vēl mazs būdams, viņš pētīja tēva izglābtās grāmatas, kurās bija attēlota Atlantīdas arhitektūra, pēc kura piemēra Elerets izveidoja Ūdens torni.

Iekšpusē torņa sienas ir gludas un ne tik nelīdzenas kā torņa ārpusē. Iekšpusē sienas ir veidotas no melnā marmora, kuram ir zilas dzīslas, un gar sienu malām ir skaisti Atlantīdas stila koka paneļi. Visā tornī ir tikai dažas lāpas, kas vāji izgaismo torņa koridorus. Taču gaisma ieplūst arī caur nišām, kurās ir degošās lāpas un aiz kurām līst ūdens, kas ik pa laikam atstaro gaismu no istabām un zālēm. Gar grīdas malām ir izveidoti grāvīši, pa kuriem ūdens tek visā tornī un rada tekoša strautiņa skaņas.

Torņa vestibils ir milzīgs ar lielu strūklaku vidū, kurā ūdens ieplūst no griestiem - plūstot lejā pa speciāli izveidotām spraugām un nišām, un, nevienu neapšļakstot, ietek strūklakā. Strūklaka ir veidota no daudziem un dažāda veida, formas un izmēra akmeņiem, kurus satur kopā kaļķu java. Strūklaku apvij daži podos iestādīti augi, kuru zariņi ik pa laikam pieskaras tekošam ūdenim, lai izjustu ūdens svaigumu. Šādus veidojumus Elerets izveidoja, lai iemācītu, ka ūdens ir svarīgs jebkurai dzīvai būtnei - kur nav ūdens, tur nav dzīvības.

Torņa koridoriem ir augsti griesti, pateicoties kuriem gaisma viegli tajos var iespīdēt, bet tekošo strautiņu skaņa atbalsojas visu koridoru garumā. Tikai skolēnu guļamistabās ir pilnīgs klusums, bet gaisma tajos iespīd ar pilnu sparu.

Torņa himna:

Nogrimušās Atlantīdas dārzi
Joprojām tik pat skaisti.

Ik nakti atpeld mirušais dārznieks
Krāšņos ziedus laistīt.
Iesēj smilšu graudus
Pērļu gliemežos.
Sameklē mazās nāriņas
Jūras kāpostos.

Nogrimušās Atlantīdas dārzi
Joprojām tik pat koši.
Virs jūras paceļas smarža -
Baisa un vilinoša.

Cik ātri dzīst jūrai cirstās brūces -
Cik ātri tās pārvelk ūdens!
Ne mazākā rēta tai nepaliek vaigā,
Ko izrādīt citiem kā rotu.
Tik viļņi kā sāpes vēl ilgi staigā
No viena krasta uz otru.

Salokām kuģītī dzejoļu lapas -
Nolaižam ūdenī, paceļam trapu.
Aiztrauc mūsu kuģītis plašajā jūrā.
Paši stāvam krastā. Sirds grūta un sūra.

Ka tikai nebūtu vārdi par smagiem!
Ka tikai izspruktu pirātu nagiem!
Pamalei pāri melns mākonis veļas -
Droši vien mežonīgs viesulis ceļas!

Aizies bez mums mūsu kuģītis postā!
Ko pielīdzinām mūsu tornim gaismā spožā.
Kur tas atstaro maigos saules starus,
Un pulcē mūs visus, kam sirdī ir jūra.

Torņa moto:
Dzidri kā ūdens ir mūsu darbi, bet dzelmes tumsā tītas ir mūsu domas.

Torņa mītiskais dzīvnieks:
Foruma uzdevums: Torņu apraksti 4194836oc51RCRA
Ūdens zirgs - Hippokamps

Torņa simboliskie augi:
Foruma uzdevums: Torņu apraksti 4195946Y7MImpV3Foruma uzdevums: Torņu apraksti 420416XMRIYEjH
Niedres un papardes
Back to top Go down
https://magicacademy.latvianforum.net
Sponsored content

Foruma uzdevums: Torņu apraksti Empty
PostSubject: Re: Foruma uzdevums: Torņu apraksti   Foruma uzdevums: Torņu apraksti I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Foruma uzdevums: Torņu apraksti
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Merlina Maģijas Akadēmija :: Galvenā informācija (* = nevar iegūt punktus) :: Ziņojumu dēlis *-
Jump to: