Merlina Maģijas Akadēmija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bestia in mago nolī expergefacīre ~ Don't awake beast in the wizard
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Aizliegtais mežs2

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Rozālija
Atlantīdas 1. līmeņa skolēns
Atlantīdas 1. līmeņa skolēns
Rozālija


Postu skaits : 73
Reģistrēšanās datums : 2009-07-18
Dzīvesvieta : Latvija

Aizliegtais mežs2 Empty
PostSubject: Aizliegtais mežs2   Aizliegtais mežs2 I_icon_minitimeTue 29 Dec 2009, 23:45

Rozālija lēni gāja pāri skolas pagalmā. Mēness diemžēl neapspīdēja viņu, jo bija tumšs. Meitene devās pastaigā. Viņa prātoja par Džeiku un bija dusmīga, ka ieradās profesors un viņu nakti izjauca. Rozālija jau spēja pieskārties meža kokiem. Viņa lēni vilcinājās pie robežas un tad tomēr iegāja Aizliegtajā mežā. Meitene sāka iet uz priekšu, bet nekur tālu netika, jo ietriecās kādā. "ĀĀĀ" meitene iebļāvās krītot. Tad viņa saņēmās un piecēlās augšā. Pārāk jau nesāpēja, bet tas nekas. Tad viņa uzlūkoja o, kurā ietriecās. Tas bija kāds Zēns. "Vai piedod! Tā bija mana vaina." Viņa skaļi iesaucās aizmirtot, ka ir nakts un viņa tur atrasties nemaz nedrīkst.
Back to top Go down
https://magicacademy.latvianforum.net/
Fins.
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Fins.


Postu skaits : 491
Reģistrēšanās datums : 2009-11-17
Dzīvesvieta : Terra Venustas

Aizliegtais mežs2 Empty
PostSubject: Re: Aizliegtais mežs2   Aizliegtais mežs2 I_icon_minitimeTue 29 Dec 2009, 23:54

Fins lēni pastaigājās pa mežu, līdz kāds viņu nogāza no kājām. Tas bija ļoti negaidīti. Sākumā viņš padomāja, ka tā ir Džulle.
Džulle? Nē, viņai taču ir skaista, skaista balss. Un klusāk.
Viņš klusi čukstēja un bija nedaudz sadusmots, par to, ka meitene bija viņam iztraucējusi pastaigu, nosmērējusi drēbes un tad vēl skaļi kliegusi, bet viņš to pacieta.
Es esmu Fins! Un tu būtu?
Viņš pajautāja, joprojām čukstus. Tad viņš gadījuma pēc uzkāpa uz viena divus metrus augsta koka, tomēr meitenei nebija tādu spēju, tāpēc tur viņa netika. Puisim drēbes bija baltas, nu jau ar nedaudzn netīrumiem, bet viņš lieliski saplūda ar sniegino koku, tāpēc viņš bija nemanāms.
Ko tu te naktī klaiņo? '
Fins jautāja, lai gan pats jau nebija diži labāks.
Back to top Go down
luīna Ksenona Kasandra A.
Maģistrs
Maģistrs
luīna Ksenona Kasandra A.


Postu skaits : 18
Reģistrēšanās datums : 2009-12-26
Vecums : 74
Dzīvesvieta : Blakus tev

Aizliegtais mežs2 Empty
PostSubject: Re: Aizliegtais mežs2   Aizliegtais mežs2 I_icon_minitimeWed 30 Dec 2009, 00:44

Profesore Andresone dienas laikā bija nejauši aizmirsusi knapi pie kokiem tur savu ķēdīti. Viņa izmantoja izdevību iziet vakara pastaigā, pa svaigu gaisu un nelietojot maģiju sieviete devās pakaļ savai rokas sprādzei. Viņai patika skaistais mēness, tāpēc viņa gāja lēnām un ieklausījās pūču skaņās. Tās skaisti pļāpāja pat ziemā. Te jau dažiem bija savas polārpūces paņemtas līdzi no mājām, tāpēc viņas vienkārši nevarēja nedzirdēt. Profesore sasniedza vietu, kur viņai bija izkritusi viņas ķēdīte. Viņa to atrada diezgan ātri. Sieviete to pacēla un notīrīja no sniega. Tad viņa to ieslidināja savā mantijas iekšējā kabatā un lēni devās atpakaļ, līdz viņa sadzirdēja kādas meitenes balsi. Tā nāca no meža. Šķiet kāds students vēl neatradās savā gultiņā. Viņa klusi lavījās uz pusi no kuras nāca skaņa un viņa atrada šo meiteni.
Labdien! Es atvainojos, ka es jūs jaunkundzīt iztraucēju, bet ir viens naktī! Tev jau būtu jāatrodas savā istabiņā, vai vismaz koptelpā, vai varbūt SKOLĀ? Šis ir Aizliegtais mežs jaunkundz. AIZLIEGTAIS. Tāpēc, jums būtu jāsaprot, ka te jums atrasties nav atļauts.
Ksenona teica un paņēma meiteni aiz rokas.
Es atņemu jūsu tornim piecpadsmit punktus, par atrašanos ārpus koptelpām nakts laikā un par atrašanos AIZLIEGTAJĀ mežā. Un es jau liktu 30, bet jūsu tornis jau ir mīnusos, tāpēc priecājies, ka es apžēlojos!
Viņa vilka meiteni ārā no meža. Nevienu citu tur viņa nebija ievērojusi, jo diemžēl viņa nav pūce. Viņa bija izvedusi meiteni ārā no meža un bija nōlēmusi pavadīt šo tīņu jaunkundzīti līdz pat koptelpas durvīm un pārliecināties, ka viņa iejiet iekša.
Es tevi pavadīšu līdz koptelpas durvīm un vēlos lai nekas tāds, vairs nekad neatkārtotos, citādāk es jūs sūtīšu pie direktora un pēc trešās reizes par to uzzinās arī jūsu vecāki.
Teica sieviete un aiz rokas vilka Rozāliju uz torņu pusi.


Last edited by luīna Ksenona Kasandra A. on Wed 30 Dec 2009, 06:14; edited 1 time in total
Back to top Go down
Fins.
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Fins.


Postu skaits : 491
Reģistrēšanās datums : 2009-11-17
Dzīvesvieta : Terra Venustas

Aizliegtais mežs2 Empty
PostSubject: Re: Aizliegtais mežs2   Aizliegtais mežs2 I_icon_minitimeWed 30 Dec 2009, 01:22

Fins centās papļāpāt ar meiteni, kura viņam uzskrēja virsū, līdz viņš ieraudzīja plandošu apmetni Rozālijai aiz muguras. Puisis steidzīgi palēca vienu koku tālāk un nu viņš bija gandrīz nepamanāms, jo atradās aiz zarojuma. Tikko kā Zēns sadzirdēja vārdus "Es atņemu jums.." puisis pārlēca vēl trīs koku uz sānu un nolēca. Nu viņš nebija redzams, jo nostājās aiz liela koka stumbra. Viņš negaidīja un sāka skriet gar mežu, pa tumšākajām vietiņām atpakaļ uz skolu. Džastins skolā nokļuva pirmais un tāpat lavoties viņš aizlavījās līdz pat savai koptelpai un nu uztraukumam vairs nebija pamata.
Back to top Go down
Sponsored content





Aizliegtais mežs2 Empty
PostSubject: Re: Aizliegtais mežs2   Aizliegtais mežs2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Aizliegtais mežs2
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Merlina Maģijas Akadēmija :: Pils teritorijā (* = nevar iegūt punktus) :: Aizliegtais mežs-
Jump to: