Merlina Maģijas Akadēmija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bestia in mago nolī expergefacīre ~ Don't awake beast in the wizard
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Aizliegtais mežs.

Go down 
AuthorMessage
Džulle Lucifera
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Džulle Lucifera


Postu skaits : 709
Reģistrēšanās datums : 2009-08-03
Dzīvesvieta : Divus soļus no tevis.

Aizliegtais mežs. Empty
PostSubject: Aizliegtais mežs.   Aizliegtais mežs. I_icon_minitimeTue 04 Aug 2009, 07:34

Man gribējās iziet mazliet pastaigāties. Tā arī darīju. Līdzi pasaucu savu mazo laikas kucēnu, kam priekšā vēl bija daudzas mācību stundas, kurās viņš apgūs, to ka visi šeit esošie ir jāsaplosa. Sekoja viegla nopūta, kad sapratu, ka savas kaķa ausis nekādīgi man neizdosies apslēpt. Man šķiet, man tas bija no dabas. Es domāju tā graciozā kaķa gaita. Jā, tieši tādā es pašlaik devos ārā no pils. Manu interesi piesaistīja mežs, kas bija jau sen visiem zināms, kā aizliegtais mežs uz kuru nebūtu vēlams doties, bet mani tas pārāk neskar, ņemot vērā, ka manā skatījumā jo ātrāk nomirst, jo labāk. Lai gan Arejs vēl bija maziņš, viņš izvedās kā pieaudzis laikas vilks. Es tik devos tālāk ik pa laikam apskatoties atpakaļ, vai tik kāds neseko. Nesekoja un tas bija labi. Piegāju pie pirmā aizliegtā meža koka un nostājos pie tā. Mani pāršalca tāda kā nobāle. Es pat jutu kā nobālu. Arejs tikai šaubīgi manu uzlūkoja un mēs devāmies pēc mirklīša dziļāk ļaunuma apsēstajā mežā.
Back to top Go down
https://magicacademy.latvianforum.net/portal.htm
 
Aizliegtais mežs.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Merlina Maģijas Akadēmija :: Pils teritorijā (* = nevar iegūt punktus) :: Aizliegtais mežs-
Jump to: