Merlina Maģijas Akadēmija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bestia in mago nolī expergefacīre ~ Don't awake beast in the wizard
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Edamzale

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Dumidors Delnieks

Dumidors Delnieks


Postu skaits : 10
Reģistrēšanās datums : 2009-07-27
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Merlina Magijas Akademija

Edamzale Empty
PostSubject: Edamzale   Edamzale I_icon_minitimeWed 29 Jul 2009, 21:13

Eju pa gaiteni. Redzu prieksa edamzales durvis. Varbut ieiet parbaudit kas tur ieksa? Nezinu, nezinu! Zinkariba kardina! Labi ko es varu zaudēt lenam eju pa gaiteni uz edamzales durvim. Varbut pavares jau strada? Ne ko es, pavarites tacu tagad nakti gul! Cerams ka neviens nepamanis ka es tagad blandos pa skolu! Cik ir laika dagad? Vai jau gandriz 2 nakti! Nekas es tapat gribu aiziet līdz edamzalei!
Dumidors turpina iet pa gaiteni līdz papus neznokurienes uzradies vejins un nopus sveci. Dumidors sak domāt :
A, caurvejs tatad tagad kāds iet pa to pasu gaiteni kur es, nu nezinu kas vel var iet?! Bet ka svece nodzisa ir tums un man ir tik loti bail!! Aa, gar malu parskreja pele pec manam domam, kur ir serkocini, kur tie? Ir ?? pele tie ir pie peles… Es gribeju izmantot savu speju runat ar dzivniekiem bet nepaspeju pele jau aizskreja, bet serkocinus atstaja! Labi kur tie ir? Tulit satasustisu….. aaa redz kur tikko atradu, labak doties uz istabiņu, vai turpinat celu?
Dap dip, dap dip
Arhh, kaut kas nak… Kas tas varetu but? Torna vecaka? Varbut direktors? Varbūt ….,
Dumidors noputa sveci un aizskreja no edamzales ko kajas nesa, lai neeuzinatu ka viņš nakti blandas pa gaiteniem. Ta nu viņš atri devas uz savu istabiņu, un gaja gulet!
Back to top Go down
http://...
Elizabete Lusija Abendrot
Kaeno Cujomi torņa vecākais
Kaeno Cujomi torņa vecākais
Elizabete Lusija Abendrot


Postu skaits : 60
Reģistrēšanās datums : 2009-07-30
Vecums : 33

Edamzale Empty
PostSubject: Re: Edamzale   Edamzale I_icon_minitimeThu 30 Jul 2009, 18:21

Lenam ejot pa skolas gaitaniem lai izpetitu to Elizabete ieraudzija durvis ar uzrakstu uz tas "Edamzale" uzreiz nodomaja "Ak...Dievs ka es esmu izbadejusies cerams ka te kautkad ari baro jo savadak es ilgi neizvilksu!"
Lenam paverot durvis un parmetot skatienu par milzonigo telpu, vinja saprata to ka nav istais laiks esanai, jo vel ir tik daudz ka neizpetita, un lena soliti nekur nesteidzoties Elizabete aizgaja talak pa tumso gaiteni.



Arčmags: Atvainojiet, bet jūs esat pārkāpusi LS noteikumus, kas paredz, ka posti lomu spēlēs ir jāveic, ievērojot visas garumzīmes, pretējā gadījumā būs brīdinājuma procenti kā arī punktu un iespējams līmeņa pazeminājums. Tāpat jūs esat pārkāpusi arī postu garumu lomu spēlēs. Jūs esat reflektants un jūsu postos ir jābūt vismaz 550 rakstu zīmēm, bet šajā postā jums ir tikai 436 rakstu zīmes. Tāpēc lūdzu uz nākotni tā nedarīt!!! Man negribas likt procentiņus. Kārtīgi izlasiet visus noteikumus.
Back to top Go down
Tirkīza
Ventus Curator torņa vecākais
Ventus Curator torņa vecākais
Tirkīza


Postu skaits : 45
Reģistrēšanās datums : 2009-10-14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Mazs, jauks, balts mākonīts, tur augšā.

Edamzale Empty
PostSubject: Re: Edamzale   Edamzale I_icon_minitimeThu 15 Oct 2009, 16:05

Kā jau katru rītu arī šorīt, sēžot uz sava lidojošā paklājiņa, Tirkīza nesteidzīgi devās uz lielo zāli brokastīs. Taču šis rīts pavisam noteikti bija savādāks nekā citi. Šis rīts bija tas, kurā Tikīzai bija jāpilda kāds solījums un tādēļ lielajā zālē viņa ieradās vismaz divas stundas agrāk, nekā parasti. Šoreiz meitene nebija savās mājās. Šoreiz viņa bija šeit - Merlina Maģijas akadēmijā . Uz lidojošā paklāja, kopā ar sirmgalvi, atradās arī neliela dāvanu kārba, pārsieta ar dzeltenu lenti.

Ieplanējusi zālē un nolaidusies uz krēsla Tirkīza uzmanīgi nolika uz galda dāvanu un sarullējusi savu paklājiņu, suvenīru no vasaras ceļojuma pa tālo austrumu zemēm, rūpīgi nolika to maliņā. Iekārtojusies pie galda viņa ar skeptisku aci uzlūkoja visu, ko uz tā bija sakārtojuši elfi. Maize, desa, siers, sviests, kukurūzas pārslas, ievārījums, salāti, tomātiņi, tomātu ripiņas, gurķu ripiņas, kukurūza, olīvas, zaļie zirnīši, cieti vārītas oliņas, zaļie lociņi un dilles... - likās netrūkst itin nekā, ja nu vienīgi tā, ko viņa bija solījusi un tā, kas Merlina Maģijas akadēmijas pils apstākļos varētu radīt problēmas ne vien dāvinātājam, bet arī saņēmējam. Proti, trusīši, lai arī cik mīļi un pūkaini tie nebūtu, nebija iekļauti atļauto dzīvnieku sarakstā un, līdzīgi, kā Tirkīza planējošais tepiķītis, varētu izraisīt kārtējo grumbiņu pierīitē.

Paņēmusi nazi Tirkīza sāka cītīgi strādāt. Pamazām, palēnām tika griezta maizīte, smērēts sviestiņš, kārtotas desas, siera un dārzeņu šķēlītes, spraudīti zobu bakstāmie, lai konstrukcijas turētos kopā, līdz beidzot, pēc apmēram divdesmit minūšu cītīga darba uz šķīvīša atradās pa elegantai un jancīgai brokastu sviestmaizītei.

Nolikusi iepretim kādam no šķīvīšiem, vietā, kur tas itin labi derēja. Meitene ēda lēnam, bet tam nebija nekāda nodoma krist uz nerviem blakussēdētājiem. Smaragda apdomāja visu, pilnīgi visu, ko darīs šodien. Protams, pusi no tā meitene nepaspētu un aizmirstu, bet bija jauki ēst jancīgas maizītes, agri no rīta, Merlina Maģijas akadēmijā.


Last edited by Tirkīza on Sat 17 Oct 2009, 21:21; edited 1 time in total
Back to top Go down
Opāla
Ventus Curator reflektants
Ventus Curator reflektants
Opāla


Postu skaits : 8
Reģistrēšanās datums : 2009-10-17
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Latvija

Edamzale Empty
PostSubject: Re: Edamzale   Edamzale I_icon_minitimeSat 17 Oct 2009, 16:02

Opāla pamodās ļoti agri.Viņa centāsaizvērt acis bet miegs nenāca tāpēc viņa apģērbgās un devās uz ēdamzāli.Opāla piesēdās klāt kādai meitenei. Meitene redzēja kad blakussēdētāja bija no maizītēm sataisījusi figūriņas.Vēlāk Opāla pamanīja kad meitene ir Ventus Curator torņa vecākā. Dīvaini, nodomāja Opāla Kāpēc torņa vecākajai vajadzētu taisit figūriņas no maizītēm?
Opāla paņēma sviestalu un iedzēra malku. Tas arī bija dīvaini, jo nejau katrs brokastīs dzer sviestalu. Protams, tas nebija nekas dīvains, jo katrā cilvēciņā ir dīvainība. Opāla saprata, ka akadēmija nav ieguvusi nevienu draugu, līdz šim.
Labrīt! Opāla saulaini sasveicinājās Esmu Opāla! Viņa piebilda.
Opāla iedzēra malku sviestalus - mazā MISS Dīvainība.
Back to top Go down
Tirkīza
Ventus Curator torņa vecākais
Ventus Curator torņa vecākais
Tirkīza


Postu skaits : 45
Reģistrēšanās datums : 2009-10-14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Mazs, jauks, balts mākonīts, tur augšā.

Edamzale Empty
PostSubject: Re: Edamzale   Edamzale I_icon_minitimeSat 17 Oct 2009, 20:27

Tirkīza lēnām ēda. Blakus viņai piesēdās kāda meitene. Tirkīza vaigos parādījās sārtums, jo viņa sajuta skatienu. Tas bija neierasti, jo parasti viņas sniegbaltā āda ir un paliek bāla. Bāla kā sniegs, un laikam tāpēc arī nepaliek bālāka- vairāk nevar būt.
Labrīt! Tirkīza pasmaidīja un kārtīgi izēda muti, Esmu Tirkīza! Priecājos iepazīties! Meitene diezgan lietišķi sasveicinājās.
Tas bija muļķīgi -runāties, kā ar pieaugušu cilvēku. Vajadzēja atslābināties.
Kā iet? Kā patīk Merlina Maģijas Akadēmija? Tagad meitene runāja kā ar vecu draugu, bet pieklājība nepazuda.
Meitene padzēra silto tēju, kā katru rītu kad vina nebija pamodusies Merlina Maģijas Akadēmijā un pasmaidīja. Opāla bija skaista. Tumšie mati brīvi krita, bet pašas sejas vaibsti bija maigi, jo maigi. Iespējams Opāla bija gadu, divus vecāka, varbūt. Āda bija arī sniegbalta un lūpas sārtas. Viņai kaklā karājās opāls - apbrīnojami skaisti.


Last edited by Tirkīza on Sat 17 Oct 2009, 21:23; edited 1 time in total
Back to top Go down
Opāla
Ventus Curator reflektants
Ventus Curator reflektants
Opāla


Postu skaits : 8
Reģistrēšanās datums : 2009-10-17
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Latvija

Edamzale Empty
PostSubject: Re: Edamzale   Edamzale I_icon_minitimeSat 17 Oct 2009, 20:43

Labrīt! Meitene sasveicinājās, Esmu Tirkīza! Priecājos iepazīties! Tātad Tirkīza.
Es arī priecājos iepazīties! Opāla pasmaidīja.
Opāla priecājās, ka bija satikusi kādu ar ko var parunāt. Tiešām tas bija tik patīkami un jauki.
Kā iet? Kā patīk Merlina Maģijas Akadēmija? Tirkīza mierīgi vaicāja.
Vēl neesmu ieķērusies nevienā ķezā, lai gan neesmu tāda nemierīga tipa cilvēks. Merlina Maģijas Akadēmija ir vienreizēja. Man tā ļoti patīk pat tagad, bet es nemaz neesmu izstaigājusies. Opāla pasmaidīja.
Tirkīza bija jauka, pat ļoti. Opāla bija iedomājusies, ka šeit, ja kāds ir lielāks tad arī stilīgāks, bet te bija draudzīgi. Neviens te netēloja vēso un tas priecēja. Bija jauki apzināties, ka pasulē ir tādi jauki cilvēki.
Back to top Go down
Opāla
Ventus Curator reflektants
Ventus Curator reflektants
Opāla


Postu skaits : 8
Reģistrēšanās datums : 2009-10-17
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Latvija

Edamzale Empty
PostSubject: Re: Edamzale   Edamzale I_icon_minitimeMon 07 Dec 2009, 15:03

Labrīt! Meitene sasveicinājās, Esmu Tirkīza! Priecājos iepazīties! Tātad Tirkīza.
Es arī priecājos iepazīties! Opāla pasmaidīja.
Opāla priecājās, ka bija satikusi kādu ar ko var parunāt. Tiešām tas bija tik patīkami un jauki.
Kā iet? Kā patīk Merlina Maģijas Akadēmija? Tirkīza mierīgi vaicāja.
Vēl neesmu ieķērusies nevienā ķezā, lai gan neesmu tāda nemierīga tipa cilvēks. Merlina Maģijas Akadēmija ir vienreizēja. Man tā ļoti patīk pat tagad, bet es nemaz neesmu izstaigājusies. Opāla pasmaidīja.
Tirkīza bija jauka, pat ļoti. Opāla bija iedomājusies, ka šeit, ja kāds ir lielāks tad arī stilīgāks, bet te bija draudzīgi. Neviens te netēloja vēso un tas priecēja. Bija jauki apzināties, ka pasulē ir tādi jauki cilvēki ,kā Tirkīza.
Back to top Go down
Sponsored content





Edamzale Empty
PostSubject: Re: Edamzale   Edamzale I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Edamzale
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Merlina Maģijas Akadēmija :: Pils 1. stāvs :: Ēdamzāle-
Jump to: