Merlina Maģijas Akadēmija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bestia in mago nolī expergefacīre ~ Don't awake beast in the wizard
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Rīta rasas pieskāriens.

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Sofija
Terra Venustas 2. līmeņa skolēns
Terra Venustas 2. līmeņa skolēns
Sofija


Postu skaits : 442
Reģistrēšanās datums : 2009-07-18
Vecums : 28

Rīta rasas pieskāriens. Empty
PostSubject: Rīta rasas pieskāriens.   Rīta rasas pieskāriens. I_icon_minitimeMon 27 Jul 2009, 13:04

-Manžūrij, pagaidi!-atskanēja attāla balss, pārtraucot putnu sadziedāšanos.
Mazās, kristāliskās lāsītes uz zāles stiebriem nekautrīgi apņēma kailās pēdās un pieķērās baltās linu kleitas malai, to padarot par dažiem toņiem tumšāku. Ārā valdīja dzestrs gaiss-kā jau agrā rīta stundā, kad saule tikai nesen bija aususi.
-Es...nevaru...-nu jau arī aizelsusies runātāja bija labi saskatāma. Melnie mati mežonīgi slīga pār pleciem, sadarbojoties ar vēja aicinājumu lidot. Bālās sejas vaigi bija iekrāsojušies mazliet sārti. Tas laikam pateicoties ātrajai skriešanai bez apstājas. Sudraboti zilās acis mirdzēja kā dimantiņi, bet uz lūpām varēja manīt neviltotu prieka apliecinājumu-smaidu.
Dažus metrus tālāk atradās iespaidīgi cēlais vilks ar sudraboti pelēko un mīksto vilnu, laiski gulēdams pie milzīgā ozola un no attāluma vērodams savu draudzeni.
-Ak, te tu esi!-Sofija atviegloti nopūtās. Visu turpmāko ceļu līdz atpūtas vietai viņa devās griezdamās līganā dejā, piedevām vēl smejoties.
Vilks ne mirkli nenolaida acis, un Sofijai tuvojoties uzsāka astes luncināšanu.
-Re, tev arī būs viens!-Meitene Manžūrijam pie deguna pielika trauslu, violetu ziedu zvanveida formā. Mirkli to apostījis, vilks to satvēra zobos.
-Tas nav domāts ēšanai!-Sofija smejoties bilda, tomēr necentās draugam ziedu atņemt. Bālie pirksti skāra pelēcīgo, silto vilnu. Otrā rokā atradās pa ceļam saplūktās puķes. Tās nebija nedz tik karaliskas kā rozes, vai tik cēlas kā lilijas. Parasti pļavas ziedi. Zilās rudzupuķes ziedi tika ievīti matos, bet pārējās puķes nu rotāja Manžūrija kažoku. Vilks bija pieradis pie šāda veida apgleznošanas, tāpēc turpināja gulēt tik pat mierīgi kā iepriekš.
-Paskaties, nu tu arī es viens liels ziediņš,-viņa smaidot noteica un notupās Manžūrijam līdzās. Brīnišķīgs rīts, kas iespējams sola vēl brīnišķīgāku dienu.
Back to top Go down
Kriss
Ventus Curator 2. līmeņa skolēns
Ventus Curator 2. līmeņa skolēns
Kriss


Postu skaits : 423
Reģistrēšanās datums : 2009-06-01
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Latvia

Rīta rasas pieskāriens. Empty
PostSubject: Re: Rīta rasas pieskāriens.   Rīta rasas pieskāriens. I_icon_minitimeTue 28 Jul 2009, 11:15

Šoreiz Kriss piemodās neparasti agri! Viņu vilivāja svelmīgā diena ārā! Kā mazs putniņš pa gaiteņiem viņš lidojā ārā viegli viegli, nu portams pirms tam izmazgājis seju tīrajā avotiņā un nomazgājis rokas:
jJĀ, gulēt šeit ir diezgan dīvaini vienā klusumā, neviena laba cilvēciņa ar ko parunāties!
Kriss izgāja ārā no pils un tad devās aplūkot tā pagalmu! Aizgājis pie ezera un mazliet pabradājis viņš nodomāja:
Ūdeins nugan ir silt, derētu arī izmest līkumu lielajā ezerā
Kriss vēlējās satikt kādu cilvēku! Viņš no ezera malas pamanīja lielu ozola galotni!
Nu nevar būt tik lielu ozolu, man tur ir jāaiziet un jāplūko tas!
Kriss aizdomājās par kuperu, kupers taču arī vēlas izvēdināt galvu, varbūt arī viņu izlaist vienu līkumu ārā! Lau jau putnēn izpriecājas!
Kriss aizgāja uz savu torni un pa logu atvērdams, palaida Kuperu brīvībā!
Kupers izskatījās tik laiīgs, viņa spalva mirdzēja saules staros! Vinš izskatījās tik cēls!
Nu Kūper, lidu nu šurp puika! Gana tev iedošu tev kādu saldumiņu!
Kriss satvēra kūperu un ielika būrīti! Iedevis viņam vienu želejas konfekti, Kriss steidzās pie lielā ozola!
Jau pieskrējis pie ozola viņš jau bija drīzāk pārsteigts nevis par ozolu, bet par cilvēku pie ozola!
Kriss pamanīja ka tā ir meitene! Sirds sāka pusktēt aizvien straujāk!
Neticu savām acīm kriss piegāja tuvāk un noprata, ka kaut kas nav kārtība, viņa nav viena!
Viņš tomēr stāvēja tur pat un biija kā sastindzis, nevarēja pakustināt nvienu ķermeņa daļu!
Kriss stāvēja un neizbilda nevienu vārdu...
Back to top Go down
Sofija
Terra Venustas 2. līmeņa skolēns
Terra Venustas 2. līmeņa skolēns
Sofija


Postu skaits : 442
Reģistrēšanās datums : 2009-07-18
Vecums : 28

Rīta rasas pieskāriens. Empty
PostSubject: Re: Rīta rasas pieskāriens.   Rīta rasas pieskāriens. I_icon_minitimeTue 28 Jul 2009, 13:17

Negaidīts Manžūrija rūciens Sofijai lika satrūkties un strauji piecelties kājās. Vilks sekoja draudzenes piemēram. Mazliet apjucis acu pāris palūkojās apkārt, līdz meitene visbeidzot ieraudzīja visa iemeslu-netālu esošu cilvēku.
Atviegloti nopūtusies, Sofija atsāka smaidīt.
-Viss ir labi, draugs mīļais, tas ir tikai cilvēks,-viņa mierinoši sacīja ar pirkstiem liegi skarot sudraboti pelēko spalvu, tomēr vilks saglabāja savu pozīciju nekustīgi veroties uz netālu esošo cilvēku un brīdinoši rūcot, tādējādi atklājot baltos, nāvīgos ilkņus. Nebūtu daudz jātulko, lai kāds saprastu ko tas nozīmē.
-Manžūrij...-no lūpām izlauzās čuksts. Sofija notupās Manžūrijam priekšā un satvēra vilka galvu tā, lai drauga skatiens būtu vēltīts viņai vien.
-Viss ir labi,-ar roku noglaudījusi drauga purnu, meitene pasmaidīja. Viņai pašai dažkārt ir grūti pierast pie cilvēkiem, tāpēc Manžūrija uzvedība bija saprasta.
Veikli pieslējusies kājās, Sofija pagriezās pret puisi.
-Piedod, viņš tev vienkārši neuzticās,-tas tika noteikts tik ikdienišķā balsī, ka taisni vai jābrīnās. Daudz uzmanības šim svešiniekam meitene neveltīja, jo uzskatīja lielāku nepieciešamību apsēsties pie koka un aptaustīt tā seno mizu.
-Padomā tik, koks mums varētu pastāstīt tik daudz, ja vien...-es spētu kārtīgi klausīties.
Back to top Go down
Kriss
Ventus Curator 2. līmeņa skolēns
Ventus Curator 2. līmeņa skolēns
Kriss


Postu skaits : 423
Reģistrēšanās datums : 2009-06-01
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Latvia

Rīta rasas pieskāriens. Empty
PostSubject: Re: Rīta rasas pieskāriens.   Rīta rasas pieskāriens. I_icon_minitimeTue 28 Jul 2009, 13:57

Kriss stāvēj kā sālsstabs. Lūkojoties uz meiteni viņš vespēja bilst ne vārdu!
Kaut pēkšņi zēns pamanījis, ka meitene, pakustas, viņš nebēg prom, bet stāv vēl kā miets!
Ko gan es domāju, kāpēc es te vispār stāvu, vai te vispār man ir jābūt?
Tik daudz sevī viņš saskatīja jautājumu, ka pat arī uz tiem nemaz nevar atbildēt!
Kāpēc gan man te jāstāv, kāpēc es esmu kā mazs memmesdēliņš? PIETIEK
Kriss saņēmās un spēra ātrus soļus uz priekšu!
Pēkšņi viņš kaut ko izdzirdēja, tādu kā naidu un rūkoņu! Pamanījis pie meitenes vilku viņš atkal bija kā sālsstabs
Ko gan tas vilks iedomājas
Zēns stāvēja un tad izdzirdēja kādu balsis sakot!
Piedod, viņš tev vienkārši neuzticās
Ā, nu tad jau labi, bet s domāju ka viņš nav īpaši sapriecājies mani ieraugot!
Kirss vēl ciešāk lūkojās uz koku!
Tas nu gan ir liels un milzīgs, varētu par viņa pagātni veselu grāmatu sarakstīt
Padomā tik, koks mums varētu pastāstīt tik daudz, ja vien
Ja vien?? Kāpēc pārstāji turpināt?
Kriss nodom;ajis ka viņam to eica, arī ļoti lielā izbrīnā pārjautāja
Meitene viņam likās pārāk nedroša un nestabila
No kura torņa tu esi?
Back to top Go down
Sofija
Terra Venustas 2. līmeņa skolēns
Terra Venustas 2. līmeņa skolēns
Sofija


Postu skaits : 442
Reģistrēšanās datums : 2009-07-18
Vecums : 28

Rīta rasas pieskāriens. Empty
PostSubject: Re: Rīta rasas pieskāriens.   Rīta rasas pieskāriens. I_icon_minitimeTue 28 Jul 2009, 14:34

Manžūrija lielā nepatika pret svešinieku auga augumā, tomēr Sofijas dēļ viņš to neizrādīja tik atklāti kā iepriekš. Pelēcīgās acis nenovērsās no puiša ne mirkli, bet meitene to nemaz neievēroja. Atklāti sakot, Sofija domāja, ka šī persona būs pietiekami saprātīga, lai netuvotos un steidzīgi dotos pretējā virzienā, proti, prom.
Ā, nu tad jau labi, bet s domāju ka viņš nav īpaši sapriecājies mani ieraugot!
-Arī,-pat nepaskatoties puiša virzienā, viņa lēnām novilka. Vilks kā sargs nostājās starp Sofiju un svešinieku, klusām ierūcās un jau atkal atrādīja asos ilkņus.
Tikmēr meitenes bālie pirksti taustījās gar ozola senlaicīgo mizu, it kā meklēdami kaut ko. Sapņains acu skatiens tos pavadīja, nepalaižot garām ne mazāko sīkumu.
Tas nu gan ir liels un milzīgs, varētu par viņa pagātni veselu grāmatu sarakstīt
-Kam gan vajadzīgas grāmatas, ja pietiek ar stāstu?-grūti pateikt, vai Sofija to jautāja sev vai puisim, un vai vispār jautāja.
Ja vien?? Kāpēc pārstāji turpināt?
Meitene pagrieza galvu uz jautātāja pusi.
-Ne viss ir izsakāms vārdos un ne visam ir turpinājums,-tas drīzāk skanēja kā grāmatā ierakstīts minējums. Lai gan Sofija pati ir kā viena noslēpumaina mīkla. Kāds gan tur brīnums?
No kura torņa tu esi?
Nē, viņa neatbildēs. Tas nebūt nav nekas būtisks, un kāda gan nozīme tornim? Tas taču ir vienkārši iedalījums, kas ierobežo cilvēkus saskatīt arī ko citu.
Back to top Go down
Kriss
Ventus Curator 2. līmeņa skolēns
Ventus Curator 2. līmeņa skolēns
Kriss


Postu skaits : 423
Reģistrēšanās datums : 2009-06-01
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Latvia

Rīta rasas pieskāriens. Empty
PostSubject: Re: Rīta rasas pieskāriens.   Rīta rasas pieskāriens. I_icon_minitimeTue 28 Jul 2009, 16:40

Krisam pie kājām ķērās nelielas rasas lāsīte. Šīs lāsītes bija tik svelmaini dzidras, bet žēl gan ka tās pamazām iztvaiko smeldzainās saules staru siltumā. Diena nugan ir burvīga un neaprakstāma.
Arī,-
Meitene viņam teica.
Nu baac, atkal es kļūdos, vajag taču pateikt kā tevi sauc, bet nu lai paliek!
Kriss ieskatoties vilkam acīs sajuta nelielu izbīli. Vilks gan nav viens no jaukajiem mājdzīvniekiem!
Un vispār, ko es te stāvu kā idiots, bet varbūt man doties projām? Viņš vēl joprojām stāvēja
Zēns nezin, kādu likteni viņam lenms pats augstākais, bet tomēr tam ir jāpakļaujas. Likteni nekādīgi nevar izmainīt.
Kam gan vajadzīgas grāmatas, ja pietiek ar stāstu?
Bet kur tad likt stāstu, ka ne grāmatā?
Kriss bija mazliet nomocījies jau tā stāvot visu laiku
Varbūt piesēst, bet nezinu, aj labi vēl pstāvēšu
Ne viss ir izsakāms vārdos un ne visam ir turpinājums,
Pareizi gan, bet jānotic tam
Kriss gaidīja meitenes pēdējo atbildi uz jautājuma par torņiem, bet viņa to neatbildējs.
Nezinu kāpēc viņa, klusē ehh, laikam jādodas man prom būs!
Viņam bija 2 ceļi, bet viena izvēle, palikt pie viņas, vai doties prom. Kriss jau labprātāk palitku, bet viņam pašam nav omulīgi un patīkami.
Nuuu, tad āātā!
Zēns ātri noteica un td jau spēra soļus atpakaļ uz akadēmiajs pusi!
Lūdzu, kaut viņa man sakotu, kaut!. Bet ja godīgi 'ta arī būtu labāk ja nesakout, es jau te esmu svešpienācējs pie ozola. Jāā ozols, tā burvība atstāja manī lielu iespaidu, bet neko
Kriss ar maziem soļiem pret sauli gāja uz aka'demijas pagalmu!
Back to top Go down
Sofija
Terra Venustas 2. līmeņa skolēns
Terra Venustas 2. līmeņa skolēns
Sofija


Postu skaits : 442
Reģistrēšanās datums : 2009-07-18
Vecums : 28

Rīta rasas pieskāriens. Empty
PostSubject: Re: Rīta rasas pieskāriens.   Rīta rasas pieskāriens. I_icon_minitimeTue 28 Jul 2009, 18:16

Pieliekot plaukstu šim senajam ozolam, Sofija gluži vai sajuta tā dzīvības siltumu. Citi cilvēki to vienkārši nesaprata un nespēja novērtēt to vērtību, kas tajā slēpās.
Bet kur tad likt stāstu, ka ne grāmatā?
Meitene iesmējās. Mirkli viņa nekustējās vispār. Tikai stāvēja tur, pie koka, pagriezusi muguru un nebilda ne vārda. Pagāja aptuveni minūte līdz Sofija pagriezās. Lūpas rotāja neticami mierīgs smaids. Tā vien likās, ka šī meitene izstaroja tik pat daudz miera, kā šis koks.
-Galvā. Tur nekas netiek ne sabojāts, ne pārveidots. Tu stāsts paliek tāds pats, un ja cilvēks to dzird no kāda cita, nevis lasa no grāmatas, tas izklausās ticamāks un ir vieglāk to iedomāties kā īstenību.- kārtējā reize, kad nācās pārliecināties par to, cik viegli ir aiz sapņoties pat runājot. Sofijai tas nesagādā grūtības pat vētras laikā.
Vilks pa to laiku bija atmetis rūkšanu un uzsāka nemitīgu staigāšanu no vienas un otru pusi, nepaejot pārlieku tālu no draudzenes. Vēl joprojām tik pat neuzticīgs un negatīvi noskaņots pret svešo puisi.
Nuuu, tad āātā!
Meitene spēji pagriezās. Manžūrijs satrūkās un mazliet pārsteigti uzlūkoja Sofiju.
-Tu jau prom? Nevēlies dzirdēt stāstu?-Sudraboti zilās acis iemirdzējās, un plānajās lūpās atblāzmojās rotaļīgs smaids.
Back to top Go down
Kriss
Ventus Curator 2. līmeņa skolēns
Ventus Curator 2. līmeņa skolēns
Kriss


Postu skaits : 423
Reģistrēšanās datums : 2009-06-01
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Latvia

Rīta rasas pieskāriens. Empty
PostSubject: Re: Rīta rasas pieskāriens.   Rīta rasas pieskāriens. I_icon_minitimeTue 28 Jul 2009, 19:53

Kriss jau devās ceļā! Apkārtne bija tik mīlīga, visas puķes dejoja, bitītes dziedāja!
Akk, tik burvīgs un pasakains skats,... tāpat kā tā meitene!
Vai dieniņ, viņu pārņēma mazliet šermuļi bet nekas! Kaut kur no tālienes iekliedzās putns!
Pagājis mazu gabaliņu vēl tālāk Kriss nojauta, tie nav nekādi parasti, putns!
Un tur lidoja - Kupers!
Kuper, kā, kk, k! Aj, tūlīt pat lido šurp
Kupers nometās saimniekam uz pleca! Maza vēja plūsma kupera pūkaino spalvu izvēdināja!
Viņš likās godprātīgs! Un tad iesaucās kāda skaista un piemīlīga balss!
Tu jau prom? Nevēlies dzirdēt stāstu?
Emm, kādu stāstu? Un viņš sastinga
Kaut kas nelika viņam doties uz priekšu, bet gan atpakaļ! Ar negribīgumu acīs, zēns tomēr sāka iet atpakaļ, bet atmugurisiki!
Jā jakuā madam, par kādu stāstu jūs runājat? Ūūn, ceru ka Kupers netraucēs
Kupers pagrieza galvu pret meitenes pusi un viegli pamirkšķināja acis!
Nu un Kriss stāvēja viens vienā nezinā!
Back to top Go down
Sofija
Terra Venustas 2. līmeņa skolēns
Terra Venustas 2. līmeņa skolēns
Sofija


Postu skaits : 442
Reģistrēšanās datums : 2009-07-18
Vecums : 28

Rīta rasas pieskāriens. Empty
PostSubject: Re: Rīta rasas pieskāriens.   Rīta rasas pieskāriens. I_icon_minitimeTue 28 Jul 2009, 21:24

Viņš atgriezās. Tik ļoti kā Sofija priecājās, Manžūrijs jau atkal steidzās meiteni aizstāvēt.
-Draugs, mīļais, beidz, man nekas nenotiks,-melnmate smejoties bilda. Jā, varbūt viņai tas likās smieklīgi, bet cilvēkam, uz kuru tiek raidīts saniknota vilka rūciens tā nemaz nelikās. Tie ir cēli radījumi, un svešiniekus ne vienmēr pieņem. Manžūrijs atšķīrās tikai mazliet-viņš nedzīvoja kopā ar saviem sugas brāļiem, tomēr vilka daba bija neatņemama. Sofija bija kā viņa māsa, kura jāpasargā, jāsaudzē un jātur tālāk no nepatikšanām.
-Kādu tu vēlies dzirdēt? Es zinu daudzus,-meitene apsēdās zemē un vilks viņai blakus. Pirksti skāra pelēko vilnu un tur arī palika, it kā smeļoties pēc kaut kā neaizsniedzama. Sofija palūkojās uz putnu.
-Esi sveicināts Kūper! Ceru, ka tev patīk stāsti,-laikam Sofijas priekšā varētu likt jel kādus dzīvniekus vai putnus-visi viņai patiks. Dažkārt tie spēj ieklausīties tevī un saprast visu labāk par cilvēku.
-Nu, ko tad tu vēlies dzirdēt?-pat no liela attāluma varētu manīt mirdzumu meitenes neparastajās acīs. Tā ir vienmēr, kad iespēja kādam pastāstīt stāstu. Šo brīnumaino parādību, kas tevi spēj ievest pavisam citā, fantāziju pasaulē. Padomājiet, cik grandiozi ir tas, ka tu spēj to nodot tālāk, tālāk, tālāk...Varbūt kāds tos uzskata par tukšām pļāpām, tomēr tie spēj tev glābt dzīvību vai izpestīt no lielām nepatikšanām. Tikai notici, jā.
Back to top Go down
Kriss
Ventus Curator 2. līmeņa skolēns
Ventus Curator 2. līmeņa skolēns
Kriss


Postu skaits : 423
Reģistrēšanās datums : 2009-06-01
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Latvia

Rīta rasas pieskāriens. Empty
PostSubject: Re: Rīta rasas pieskāriens.   Rīta rasas pieskāriens. I_icon_minitimeWed 29 Jul 2009, 07:36

Viņa izkatījās tik priecīga ieraudzot manu iešanu atpakaļ pie dižā ozola. Jā, Sofijas vilks gan atkal izskatījās tik naidīgs, ka es būtu kāds vilku bende!
Tkmēr zēns pajautāja Kuperam
Nu ko, paliekam ja, tev taču patīk stāsti.
Un klinšu ērglis pamāja ar vienu galvas mājienu
Viņš taču ier gudrs, kaut arī vēl maziņš, bet izaugot es viņu iedomājos kā cēlu burvi. Zēnam jau no senas bērnības patīk putni, īpaši ērgļi, un protams arī viņš ir - Gais tornī!
Žēl tik, ka tā meitene nepasaka kurā tornī ir! Un kāpēc VIŅU man jāsauc par meiteni?
Kā tevi sauc?
Kriss ireosināja pajautāt! Un tad viņš arī apsēdās pie ozola pretī meitenes!
Ehh, zeru ka vilciņš nesāks mani dzīt prom!
-Kādu tu vēlies dzirdēt? Es zinu daudzus
Nu man jau patīk stāsti par bērnību, pastāsti par savu bērnību
Kriss ar nepacietību gaidīja kad viņa sāks stāstīt!
Esi sveicināts Kūper! Ceru, ka tev patīk stāsti
Zēns pievērsa Kūpera uzmanību
Njā, viņam patīk vislabāk ķert mazos tārpiņus, bet stāsti arī ir labi!
Nu zēna acis ļoti cieši iemirdzējās un gaidīja meitenes garo un piedzīvojumiem pilno stāstu par savu bērnību!
Back to top Go down
Sofija
Terra Venustas 2. līmeņa skolēns
Terra Venustas 2. līmeņa skolēns
Sofija


Postu skaits : 442
Reģistrēšanās datums : 2009-07-18
Vecums : 28

Rīta rasas pieskāriens. Empty
PostSubject: Re: Rīta rasas pieskāriens.   Rīta rasas pieskāriens. I_icon_minitimeWed 29 Jul 2009, 16:47

Skatiens aizklīda līdz ērglim vēl reiz. Manžūrijs turpināja būt tramīgs un gaidīja mirkli, kad Sofija ļautu šim svešiniekam kārtīgi iekampt rokā. tik stipri, lai šis nekad vairs nenāktu tuvumā. Un tomēr meitene nedz ļāva to darīt, nedz arī iedomājās par tādu iespēju.
Kā tevi sauc?
Sudraboti zilās acis uztvēra puiša skatienu un nelaida to vaļā. Sofija it kā izvērtēja vai viņam var uzticēties, atklājot savu vārdu.
-Sofija,-melnmate visbeidzot atbildēja. Viņa pieļāva domu, ka vārds, pat ja viņš ir nodevējs, nespēs izteikt neko daudz.
-Un tevi? Tev taču ir vārds, vai ne?-protams, muļķīgs jautājums, visiem taču tas ir. Tikai tu laikam nekad nevari zināt vai tas ir cilvēka īstais vārds.
Nu man jau patīk stāsti par bērnību, pastāsti par savu bērnību.
Tas viņai lika satrūkties. Sejā vairs nebija manāms tas rotaļīgais un izaicinošais prieks. Acis kļuva drūmākas un smaids pazuda kā nebijis. Roka automātiski tvēra pēc medaljona, kas aplikts ap kaklu.
-Tas ir garš un sarežģīts stāsts,-balss skanēja neticami jocīgi. Skatiens tika pavērsts pret debesīm.
-Varbūt tu vēlies dzirdēt citu stāstu?-mazliet nepārliecinoši tika jautāts.
Back to top Go down
Kriss
Ventus Curator 2. līmeņa skolēns
Ventus Curator 2. līmeņa skolēns
Kriss


Postu skaits : 423
Reģistrēšanās datums : 2009-06-01
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Latvia

Rīta rasas pieskāriens. Empty
PostSubject: Re: Rīta rasas pieskāriens.   Rīta rasas pieskāriens. I_icon_minitimeThu 30 Jul 2009, 09:32

Beidzot viss nostājās savās sliedēs, Kriss mazliet atmaiga un arī Kriss jau bija atslābis un nu jau sēdēja arī atspiedies pret ozolu. Cerams ka vilņam arī nebūs iebildumu par to, bet man jau arī ir savas tiesības.
Kupers uzšāvās augstu gaisā un tad nosēdās turpat zem krisa uz koka zara. Saulīte nugan jau bija pārāk uzlēkusi un karsēja zēna muguru. Rsa nu jau protams bija izzudusi, bet neko nevarēja vairs padarīt. Pasaule bija ieņēmusi savu ērtāko stāvokli. Zēns nu beidzot uzzināja meitenes vārdu:
Sofija
Ah tad Sofija, nu jā skaists vārds
Šis vārds zēnam asociējās ar kādu ļoti skaistu un dzīvu būtni - puķi. Puķes taču arī ir dzīvas un tieši Sofija ir kā deja. Bet nu labi, gana murgot.
Un tevi? Tev taču ir vārds, vai ne?
Nu protams ka ir, mani sauc Kriss
Pašlaik pat pasakot vārdu Kriss, zēnam bija mazliet kauns parsavu vārdu, bet viņš to pats nezināja, kāpēc.
Tas ir garš un sarežģīts stāsts
Amm, nu vienalga, man ļoti gribās dzirdēt tieši to stāstu, nevienu citu, šis stāsts tieši paskaidro cilvēka iekšējo būtību
Ar nepacietību, krisa acis iemirdzējās un ieritinājies ērkāk pie ozola viņš cieši lūkojās Sofijas acīs un ļoti vēlējās dzirdēt to stāstu. Kupres arī ieķērcās, laikam viņš arī vēlējās to dzirdēt.
Back to top Go down
Sofija
Terra Venustas 2. līmeņa skolēns
Terra Venustas 2. līmeņa skolēns
Sofija


Postu skaits : 442
Reģistrēšanās datums : 2009-07-18
Vecums : 28

Rīta rasas pieskāriens. Empty
PostSubject: Re: Rīta rasas pieskāriens.   Rīta rasas pieskāriens. I_icon_minitimeFri 31 Jul 2009, 22:04

Ah tad Sofija, nu jā skaists vārds.
Visi glaimi, uzpūsties vārdi un cukursaldie toņi bija pagātnē. Bet tagad...Tagad atmiņas uzjundīja ar jaunu spēku.
Pēc šī zēna teiktā viņa neatbildēja neko. Vienkārši turpināja raudzīties uz debesīm, it kā Krisa teikto nemaz nebūtu dzirdējusi.
Nu protams ka ir, mani sauc Kriss.
Iespējams, ka turpmākā klusēšana varētu puisi mazliet samulsināt, jo Sofija it nemaz, šķiet, vairs nelikās ne zinis par viņa sacīto vēl joprojām lūkojoties augšup. Nē, šoreiz meitene neaizsapņojās. Viņa gaidīja kad puisis atbildēs uz pašu galveno jautājumu, kas melnmatei interesēja. Kāpēc gan nesvarīgajam pievērst uzmanību?
Amm, nu vienalga, man ļoti gribās dzirdēt tieši to stāstu, nevienu citu, šis stāsts tieši paskaidro cilvēka iekšējo būtību.
Visbeidzot tika saņemta gaidītā-un varbūt ne tik-atbilde. Tas Sofiju neiespaidoja tā, kā Kriss varbūt cerētu.
-Tad man...tagad mums, Manžūrij, būtu laiks iet,-melnmate piecēlās kājās un lēnām devās prom. Esot mazu gabaliņu tālāk, viņa uzsāka rotaļīgo griešanos, ko varētu nosaukt arī par nejaušu deju.
-Lai tev jauks rīts, Kriss!uz redzi Kūper!-viņa puisim un ērglim smaidot uzsauca un skrēja prom no milzīgā ozola atrašanās vietas.
Manžūrijs tikmēr pagaidīja kamēr draudzene izzūd skatienam pavisam. Viņš Sofiju atradīs bez nekādas piepūles, bet galvenais, lai svešinieks nesekotu. Veltījis Krisam vēl pēdējo nicinājuma pilno rūcienu, vilks aiznesās kā vēja nests. Prom un pavisam.
Back to top Go down
Kriss
Ventus Curator 2. līmeņa skolēns
Ventus Curator 2. līmeņa skolēns
Kriss


Postu skaits : 423
Reģistrēšanās datums : 2009-06-01
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Latvia

Rīta rasas pieskāriens. Empty
PostSubject: Re: Rīta rasas pieskāriens.   Rīta rasas pieskāriens. I_icon_minitimeThu 06 Aug 2009, 16:25

Meitenes klusēšana bija pat mazliet neciešama.Itkā zēns runātu tukšam gaisam. Nu tas jau bija pat nepieklājīgi un un, man vienalga.
Kaut nu viņa iedomājas kaut ko tādu, kas viņai svarīgāks nekā es. Labi, lai vien tā ir!
Nu negribēdams viņš tomēr tāpat sadzirdēja kaut ko!
Tad man...tagad mums, Manžūrij, būtu laiks iet
Izdzirdējis viņš pat nebija par to pārsteigs, nu lai jau iet. Pats Kriss neko neiebilda, bet ja jau tā vēlas, ar savu izklaidību lai dara. Liekas ka te pat daži ir tik iedomīgi ka vemt gribas.
Viņa pat nu vēl priecājas ka ir aizgājusi no manis. Kupers pablisināja acis uz vienu un otru pusi..
Lai tev jauks rīts, Kriss!uz redzi Kūper
Ah, nu laidies vien lapās, liekas ka es tevi neinteresēju
Zēns pavisam klusi nobilda, un padomāja ka viņa neko nedzird. Pats zēns arī piecēlās kājās un gāja arī prom, bet uz citu pusi. Kuperu palidinājis gaisā, viņš pat neatskatījās vairs uz viņu.
Nu gan, laikam šai nav labs garīgais, nu kā viņa grib, ceru es viņu nekad nesatikšu
Un lēnām pazuda pats ozols, un arī apkārtne palika savādāka. Kriss negāja uz akadēmiju, viņš nu devās pastaigāt svaigā gaisā VIENS!
Lai tik kāds pienāk, aizdzīšu gan prom. Man pašam omas nav labas, tāka lūdzu nenāciet
Vairs neko nevēlēdamies viņš bija prom!
Back to top Go down
Sponsored content





Rīta rasas pieskāriens. Empty
PostSubject: Re: Rīta rasas pieskāriens.   Rīta rasas pieskāriens. I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Rīta rasas pieskāriens.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Merlina Maģijas Akadēmija :: Pils teritorijā (* = nevar iegūt punktus) :: Pie milzīgā ozola-
Jump to: