Merlina Maģijas Akadēmija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bestia in mago nolī expergefacīre ~ Don't awake beast in the wizard
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Posts krisam.

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Viesis
Guest




Posts krisam. Empty
PostSubject: Posts krisam.   Posts krisam. I_icon_minitimeSun 26 Jul 2009, 21:51

OOC: Posts veltīts Krisam Razz

Aidi mierīgi gāja pa koridori. Viņa prātoja par to vai atrodas pareizajā skolā. Es biju cerējusi pārpildītus gaiteņus, pagalmus un klases. Biju gaidījusi bargas skolotājas, jautrus audzēkņus un diženu direktoru, bet viss ko es dabūju ir tukši gaiteņi un nevienas dzīvas dvēseles. Pat es neesmu dzīva dvēsele. Hei.. Tas būs jāieraksta dienasgrāmatā! Aidi nodomāja un tad nonāca pie kādām durvīm.Viņa atvēra durvis un apskatījās iekšā Ā, jā ilžiju klase, bet tad pretī vajadzētu būt burvestībām! Un tad pārvērtībām! Selena nodomāja un tad izstaigāja visas šīs trīs klases un tad viņa nostājās pie vientuļā grāmatu plaukta, aplūkoja kādas grāmatas tajā stāv un, neatrazdama neko interesantu, Aidi apsēdās uz kāpnēm kuras veda uz trešo stāvu. Tad viņai kāds nolaizīja roku. Meitene uzreiz skatījās kas un kā tur viņai laiza rokas. Tā izrādījās tikai Kendra. Viņas mazā kucīte. Kendra tu mani nobiedēji! Aidi teica un tad paņēma suni sev klēpī.


EDIT: Ai, ai, ai... Aidi jau pirmajā postā nepareizi fakti par Laika zāli. Laikam aprakstu par 2. stāva koridori nebiji lasījusi. Nu nekas, es izlaboju nepatiesos faktus!!! Very Happy
Back to top Go down
Kriss
Ventus Curator 2. līmeņa skolēns
Ventus Curator 2. līmeņa skolēns
Kriss


Postu skaits : 423
Reģistrēšanās datums : 2009-06-01
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Latvia

Posts krisam. Empty
PostSubject: Re: Posts krisam.   Posts krisam. I_icon_minitimeMon 27 Jul 2009, 08:35

Tikko ieradies šinī skolā, Kriss protams, sākumā vēlējās aplūkot to gan no iekšpuses, gan ārpuses!
Tā ir tik liela, pat nevarētu salīdzināt ar 2 gaisabaloniem Kriss nodomāja! Viņš ienāca skolā pa lielajām durvīm un tad devās uz augšstāvu! Te viss gandrīz izskatās tik antīks, kā tikko būtu atgriezies 16. gs. Kriss kāpa tikai uz augšu un nonāca otrā stāva koridorā! Viņš saņēma drosmi, un devās uz priekšu koridorim! Pie sienām bija daudz kustīgu gleznu, cilvēki staigāja pa tām, iegāja un izgāja Ārprāts! Kriss nodomāja, Tas ir kolosāli!!! Lielās bruniņieku bruņas turpat pie koridora sienām arī bija atstatītas!
Un tad, Kriss pēkšņi koridorā ieraudzīja meiteni! Ooo, tas nevar būt, vēl kāda dzīva radība šai skolā?? Meitenei blakus vēl bija mazs sunītis..
Kriss nebija viens no bailīgajiem, cerēdams ka sunīts viņu nesaries un nesakodīs, viņš tuvojās meitenei! Mazliet svārstīdamis un nelīdzeni ejot, viņš jau viņai stāvēja blakus!
Ēēēmm, Ssveeiiki! Kriss lēni, nesteidzīgi izrunājaVaii jūs eesat arī ieradusies māacīties šai sskolāā!
Kriss nodomāja: Esmu gan idiots, tik stulbus jautājumus uzdot pirmajā satikšanās reizē nugan! Un Kriss sev ar rokas delnu padauzīja sev pa pieri!
Viņš gaidīja, ko atbildēs šī jaukā un klusā būtne!
Back to top Go down
Fins.
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Fins.


Postu skaits : 491
Reģistrēšanās datums : 2009-11-17
Dzīvesvieta : Terra Venustas

Posts krisam. Empty
PostSubject: Re: Posts krisam.   Posts krisam. I_icon_minitimeTue 22 Dec 2009, 05:01

OOC: Krisam- jaa jaa.. tajaa pašā senatnē kurā saraksties ar Aidi

Arī Džastins bija devies skolas ispētē un viņš nejauši, kopā ar savu suni ejot uzķērās uz otrā stāva gaiteņa. Viņš tur ieraudzīja vēl cilvēkus un piegāja pie tiem. Sveiks. Pirmais džeks, ko šajā skolā vispār ieraugu! Viņš teica un pasmaidīja. Tā bija tiesa! Meitenes, meitenes un vēl reiz meitenes un nevienu zēnu! Vāāuu.. viens džeks? Nu tas jau pavisam noteikti priecē Finu. Viņa suns Hanna draudzīgi piegāja pie krisa un iedeva viņam ķepu.
Back to top Go down
Sponsored content





Posts krisam. Empty
PostSubject: Re: Posts krisam.   Posts krisam. I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Posts krisam.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Merlina Maģijas Akadēmija :: Pils 2. stāvs :: 2. stāva koridoris-
Jump to: