Merlina Maģijas Akadēmija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bestia in mago nolī expergefacīre ~ Don't awake beast in the wizard
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Lomu spēles noteikumi

Go down 
AuthorMessage
Arčmags Andrejs Lionhorss
Direktors - Augstākais arčmags
Direktors - Augstākais arčmags
Arčmags Andrejs Lionhorss


Postu skaits : 492
Reģistrēšanās datums : 2008-08-02
Vecums : 33

Lomu spēles noteikumi Empty
PostSubject: Lomu spēles noteikumi   Lomu spēles noteikumi I_icon_minitimeSun 31 May 2009, 22:31

Lomu spēles noteikumi

1. Pieturies pie sevis izveidotā tēla

Lomu spēļu spēlētāji nedrīkst lomu spēlēs rakstīt kaut ko tādu, kas iet pret viņu izveidoto tēlu. Piemēram, tēls nedrīkst teikt, ka izmanto kaut kādu spēju, kura nemaz nav rakstīta viņa tēla profila informācijā. Tēlu spējas lomu spēlēs tiek atzītas par esošām tikai laika gaitā, bet šai spēju atzīšanai jābūt reālistiskai. Pārkāpjot šo noteikumu, jūs gūsiet sev brīdinājuma procentus. Ja tēls, atzītās spējas izmantos stāstā vēlāk, tad tām ir jābūt ierakstītām tēla profila informācijā.

2. Pieturies pie tās ģeogrāfijas, kurā notiek lomu spēle

Spēlētājam vajadzētu pieturēties pie tās vides, kurā notiek lomu spēle. Spēlētājs nedrīkst savos postos rakstīt, ka atrodas vietā, kura nemaz nepastāv. Kļūdas, kuras tika veiktas nejauši, var tikt viegli labotas un vadība piever acis uz to, bet, ja tiek apzināti rakstīti posti, kuri ir pret šo noteikumu, lai varētu kontrolēt lomu spēli pēc saviem, nevis lomu spēles moderatora, ieskatiem, tad jūsu posts var tikt kardināli mainīts vai pat dzēsts. Tie, kuri atkārtoti pārkāps šo noteikumu, tiks izslēgti no lomu spēles, kuru spēlē, + noteikts brīdinājuma procentu skaits.

3. Nekādas tēlu nogalināšanas

Kontrolēt citu tēlu reakcijas un brūču efektus ir aizliegts. Citu tēlu slepkavošana, (tai skaitā NPC - kanona tēli) bez atļaujas, ir stingri aizliegta. Noteikuma ignorēšanas gadījumā jūsu posts var tikt uzlabots vai dzēsts. Tie, kuri atkārtoti pārkāps šo noteikumu, tiks izslēgti no lomu spēles, kuru spēlē, + noteikts brīdinājuma procentu skaits.

4. Nekontrolēt citu spēlētāju tēlus

Spēlētājs nedrīkst kontrolēt cita tēla reakcijas un darbības. Noteikuma ignorēšanas gadījumā jūsu posts var tikt uzlabots vai dzēsts. Tie, kuri atkārtoti pārkāps šo noteikumu, tiks izslēgti no lomu spēles, kuru spēlē + noteikts brīdinājuma procentu skaits. Tāpat spēlētājam ir aizliegts kontrolēt NPC tēlu reakcijas un darbības, kuras ir zem citu spēlētāju pakļautības.

Ja spēlētājam ir jāpazūd no foruma uz kādu laiku, tad viņš/viņa var atdot savu tēlu LS moderatoram vai kādam citam spēlētājam, kurš spēlēs ar savu un viņa/viņas tēlu, līdz īstā tēla īpašnieka atgriešanās brīdim. Ja spēlētājs pazūd no foruma bez iepriekšēja brīdinājuma (BIB), tad LS moderatoram ir tiesības pārņemt kontroli pār tā spēlētāja tēlu, ar mērķi virzīt stāstu uz priekšu, vai vienkārši norakstīt tēlu, kā vairs nespēlējušo.
Back to top Go down
https://magicacademy.latvianforum.net
 
Lomu spēles noteikumi
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Merlina Maģijas Akadēmija :: Galvenā informācija (* = nevar iegūt punktus) :: Ziņojumu dēlis *-
Jump to: