Merlina Maģijas Akadēmija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bestia in mago nolī expergefacīre ~ Don't awake beast in the wizard
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Par līmeņiem

Go down 
AuthorMessage
Arčmags Andrejs Lionhorss
Direktors - Augstākais arčmags
Direktors - Augstākais arčmags
Arčmags Andrejs Lionhorss


Postu skaits : 492
Reģistrēšanās datums : 2008-08-02
Vecums : 33

Par līmeņiem Empty
PostSubject: Par līmeņiem   Par līmeņiem I_icon_minitimeFri 24 Jul 2009, 22:45

Cien. akadēmijas biedri!!!

Tagad jūs savu līmeni nevarat izvēlēties, veidojot savu tēlu. Jūsu līmeņus noteiks punkti, kurus jūs gūstat, būdami aktīvi akadēmijas forumi. Savus punktus jūs katrs varat redzēt gan savā profilā, gan jebkurā postā (gar maliņu zem jūsu profila bildes), kuru iesūtat. Atkarībā no šiem punktiem, jums tiks piešķirts līmenis. Zemāk ir dota tabula, kura parāda cik punktus jums vajag līdz kādam noteiktam līmenim. Un vēl ir izveidota jauna sadaļa, kurā jūs varat iesūtīt pieprasījumu par sava līmeņa paaugstinājumu, ja jums ir noteikts punktu skaits.

Līmenis/Pakāpe
Punkti
Privilēģijas
Reflektants
0
Aizliegums apmeklēt stundas
1
20
Atļauja mācīties standartās mācību stundas: burvestības, laikapstākļus, ilūzijas, dziedniecību, aizsardzību un dziesmas un dzejas
2
160
Atļauja mācīties standartās mācību stundas
3
320
Atļauja mācīties standartās mācību stundas
4
640
Atļauja mācīties standartās mācību stundas + senās rūnas
5
1280
Atļauja mācīties standartās mācību stundas + senās rūnas + izsaukšanu
6
2000
Atļauja mācīties standartās mācību stundas
7
3000
Atļauja mācīties standartās mācību stundas + senās rūnas + izsaukšanu + pārvērtības
8
4000
Atļauja mācīties standartās mācību stundas + senās rūnas + izsaukšanu + pārvērtības
9
5000
Atļauja mācīties standartās mācību stundas + senās rūnas + izsaukšanu + pārvērtības + noburšana
10
6500
Atļauja, saskaņā ar arčmagu, veidot grāmatas akadēmijas bibliotēkā
11
8000
Atļauja, saskaņā ar arčmagu, veidot grāmatas akadēmijas bibliotēkā
12
10000
Atļauja, saskaņā ar arčmagu, veidot grāmatas akadēmijas bibliotēkā
Torņa vecākais/-ā
-
Īpašā pakāpe: pielīdzināma 7. līmenim
-
Īpašā pakāpe: pielīdzināma 7. līmenim
-
Īpašā pakāpe: pielīdzināma 7. līmenim
-
Īpašā pakāpe: pielīdzināma 8. līmenim
-
Īpašā pakāpe: pielīdzināma 8. līmenim
-
Īpašā pakāpe: pielīdzināma 8. līmenim
-
Prestižā pakāpe: pielīdzināma 9. līmenim
-
Prestižā pakāpe: pielīdzināma 9. līmenim
Cik un kādi līmeņi uz doto brīdi akadēmijā ir:

I. Iesācēju līmeņi (1. - 3. līmenis):
1. līmenis: Ļoti vienkāršas burvestības; jebkurš iesācējs tās viegli var iemācīties.
2. līmenis: Nedaudz sarežģītākas burvestības, kuras iemācīties var tikai mācoties. Parasti šīm burvestībām ir obligāti buramvārdi, taču ne vienmēr.
3. līmenis: Spēcīgas un grūti kontrolējamas burvestības. Šīm burvestībām ir nepieciešami reaģenti.

II. Pamata līmeņi (4. - 6. līmenis):
4. līmenis: Akadēmiskā disciplīna: Valodu pamati. Lai varētu iemācīties šīs burvestības ir jāmācās valodas, kuras tiek izmantotas burvju pasaulē (elfu valoda [Quenya un Sindarin dialekti], latīņu valoda, angļu valoda [šajā valodā buramvārdi sacerami tikai pantos], Khuzdul [rūķu valoda]) pēc jūsu izvēles. Tikai kopš šī līmeņa maģiskā persona var izvēlēties senās rūnas padziļināto kursu kā mācību priekšmetu. Visām burvestībām jābūt ar buramvārdiem un reaģentiem.
5. līmenis: Akadēmiskā disciplīna: Izsaukšana. Šajā līmenī maģiskā persona mācās burvestības, kuras ir saistītas ar izsaukšanu, un tikai kopš šī līmeņa maģiskā persona var izvēlēties izsaukšanu kā mācību priekšmetu. Arī šajā līmenī visām burvestībām ir nepieciešami reaģenti.
6. līmenis: Akadēmiskā disciplīna: Veidošana un atjaunošana. Šajā līmenī maģiskā persona skaitās kā "pieaugusi", un šajā līmenī ir burvestības, kuras saistās tikai ar veidošanu, izmantojot maģiju. Tāpat arī priekšmetu labošana un jebkāda veida atjaunošana pieskaitās pie šī līmeņa burvesībām. Lai varētu panākt priekšmetu salabošanu vai priekšmetu izveidošanos, ir labi jāpārzin valoda, kuras pamatus mācījāties, būdami 4. līmenī.

III. Vidus līmeņi (7. - 9. līmenis):
7. līmenis: Akadēmiskā disciplīna: Pārvērtības. Šajā līmenī ir visas burvestības, kas saistās ar pārvērtībām. Tikai kopš šī līmeņa maģiskā persona var izvēlēties pārvērtības kā mācību priekšmetu. Jābūt augsti attīstītai valodu prasmei. Dažām burvestībām vajag arī reaģentus. Šajā līmenī būdami, daži no jums var aptvert, ka nespēj mācīties tālāk un gūt vairāk zināšanu, tāpat kā augstākus līmeņus.
8. līmenis: Akadēmiskā disciplīna: Maģiskā zīmogošana. Šajā līmenī maģiskā persona mācās visu, kas saistās ar maģisko zīmogošanu, taču burvestības var būt dažāda veida, ne tikai zīmogošanas veida. Šis arīdzan ir vidus līmenis visā maģijas mākslā. No šejienes ceļi sāks dalīties. Elementālisti iemācīsies, kā 100%-tīgi var kontrolēt savu u.c. elementus (atkarībā no maģiskās personas "spēka" un stipro pušu maģijā), nekromanti mācīšanās procesā iegūs apsēstības spēju, kādā iemiesoties utt. Maģiskās personas, kas ir šajā līmenī, sauc par burvjiem (vīr.) vai burvēm (siev.).
9. līmenis: Akadēmiskā disciplīna: Noburšana. Šajā līmenī maģiskā persona iemācās to, kā nemaģiskiem objektiem piešķirt maģiskas īpašības. Tie, kuri ir šajā līmenī, skaitās kā augstākās klases pārstāvji burvju pasaules sabiedrībā. Maģiskās personas, kas ir šajā līmenī, sauc par nobūrējiem (vīr.) vai apbūrējām (siev.).

IV. Arčmagu līmeņi (10. - 12. līmenis):
10. līmenis: Akadēmiskā disciplīna: Izglītība. Tikai visapdāvinātākie spēj tikt līdz šim līmenim un šeit lielākais spēks ir izglītībai. Prasmes un zināšanas, kas piemīt šī līmeņa maģiskajām personām, ļauj viņiem neierobežoti izmantot tikai VIENA veida maģisku darbību no savas specialitātes. Maģiskās personas, kas ir šajā līmenī, sauc par magiem (vīr.) vai dižburvēm (siev.).
11. līmenis: Akadēmiskā disciplīna: Augstākā buršanās. Šis ir visaugstākais līmenis, kuru maģiskā persona var cerēt sasniegt gadsimta laikā. Šis līmenis maģiskajai personai piešķir spēju, kuras ietekmē viņš/-a var kontrolēt un savīt maģiskos laukus, kuri ir ap viņu. Visas burvestības, kuras ir zemākas par 6. līmeni, šīs maģiskās personas var burt viegli un citi ar šīm burvestībām viņus nepārsteigs. Ja maģiskā persona vēlas, viņa var izvēlēties iziet arčmagu iesvētes ceremoniju un kļūt par arčmagu, kurš vēlāk tiek ieskaitīts Augstākajā Padomē, kura pārvalda akadēmiju, vai arī palikt par maģisko zinātņu maģistru, neejot arčmagu iesvētes ceremoniju. Arčmagi pārvalda akadēmiju un maģijas izmantošanu kopumā, kā arī citas lietas, kuras saistās ar maģiju. Šī līmeņa burvestības pastāv, taču to ir maz. Šī līmeņa burvestības ir tik spēcīgas, ka ir spējīgas novest milzīgus reģionus līdz pilnīgai iznīcībai.
12. līmenis: Akadēmiskā disciplīna: Izredzēto pārdomas. Šis līmenis ir tuvu leģendaritātei. Šī līmeņa burvestības ir vismaz vai "dievību" līmenī un tikai izredzētie spēj izmantot tās. Šajā līmenī maģiskā persona ir tik spēcīga, ka vairs neredz jēgu burvestību buršanai un maģijas izmantošanai, tāpēc šī līmeņa maģiskās personas bieži vien nododas savas dzīves pārdomāšanai un raksta ziņojumus, pamācības un reālus stāstus par savu dzīvi un maģijas apmācību jaunākajiem burvjiem, lai viņi ņemtu paraugu no šīm maģiskajām personām, ja arī kādreiz vēlas būt 12. līmenī. 12. līmeņa maģisko personu ir ļoti, ļoti maz. Lai nokļūtu šajā līmenī ir jāiziet virkne ar dzīvībai bīstamiem uzdevumiem, ko nosaka arčmagu Augstākā Padome.

Ar cieņu,
arčmags Andrejs Lionhorss.
Back to top Go down
https://magicacademy.latvianforum.net
 
Par līmeņiem
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Merlina Maģijas Akadēmija :: Galvenā informācija (* = nevar iegūt punktus) :: Ziņojumu dēlis *-
Jump to: