Merlina Maģijas Akadēmija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bestia in mago nolī expergefacīre ~ Don't awake beast in the wizard
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Sniegainā pusdiena.

Go down 
AuthorMessage
Viesis
Guest




Sniegainā pusdiena. Empty
PostSubject: Sniegainā pusdiena.   Sniegainā pusdiena. I_icon_minitimeThu 07 Jan 2010, 19:29

Bija pienācis pusdienas laiks un Džeiks devās skaistā pagalma apmeklējumā. Viņš bija tērpies šortos nedaudz gotiskos zābakos, bet augšiņai viņam nebija nekas, atskaitot vienu jaku, kura bija viņa rokā un viņš NEBIJA UZVILCIS ROKASSPRĀDZI(ja nu kāds grib zināt.) Viņš jau bija no sniega uztaisījis krēslu un tajā jauki iesēdies viņš atspiedās pret koku un domāja, ka ir ļoti dīvains un dzimis nepareizā zemeslodē, jo viņam ir silti ziemā sniegā, viņu var nosaukt par pedofīlu, bet viņš tāpat mierā neliktos. Džeiks pievēra acis...
Back to top Go down
luīna Ksenona Kasandra A.
Maģistrs
Maģistrs
luīna Ksenona Kasandra A.


Postu skaits : 18
Reģistrēšanās datums : 2009-12-26
Vecums : 74
Dzīvesvieta : Blakus tev

Sniegainā pusdiena. Empty
PostSubject: Re: Sniegainā pusdiena.   Sniegainā pusdiena. I_icon_minitimeThu 07 Jan 2010, 19:43

Tā kā, jau skaistā saule, beidzot bija pacēlusies augšā, bet nebija manāma aiz egļu galiem, tad luīna izmantoja mirlki lai pastaigātos, viņa vija apskatījusi visus reģistrētos skolēnus to reģistrā, kurš viņai šķita plāns maciņš. Sieviete uzvilka biežo svīteri un uzvilka ziemas apmetni, bet šoreiz tas bija zaļš, ar zelta rakstiem. Ksenona ejot pa gaiteni uz izejas pusi vēl uz mirkli aplūkoja reģistru un sašuta ieraugot pirmo dzelteno torni, tad viņas acis pārlēca līdz citam tornim. Viņas sejā vērās smaids.
"Ak Terra Venustas nu gan ir īīsti čaklumiņi, būs jāuzdāvina šim, šim.. Fina jaunskungam kāda dāvana, par gudrību, nu ja viņš tāds ir!"
Viņa klusi nomurmināja, bet no pārējiem torņiem viņa saskuma un nolēma dot rājienu puikam kurš darījis neģēlības Kaeno Cujomi, bet Atlantīdas Rozāliju viņa jau bija sodījusi. Tad sieviete izgāja ārā un pastaigājās. Viņas siltās zeķbikses un laiviņu kurpītes bija apburtas un nelaida nerātno balto sniedziņu sev cauri un pataupīja Kasandru sausu. Tad nu Kasandra sasniedza ozolu un tur arī pamanīja puisi vārdā Džeiks.
"Šon Džeik Meison.. Te jūs sveic Profesore Andresone!"
Sieviete izlīda no ēnas, iespējams, ka pat nobiedējot Džeiku Meisonu. Viņa dīvaini uzlūkoja puisi un izskatījās, ka viņam padomā jau atkal ir kādas muļķības, tomēr viņa neko nevarēja pierādīt! Sieviete nolēma pagaidīt un viņa izskatījās pavisam nedaudz nomākta un dusmīga, bet to nevarēja viegli pamanīt.


Last edited by luīna Ksenona Kasandra A. on Thu 07 Jan 2010, 19:58; edited 1 time in total
Back to top Go down
Viesis
Guest




Sniegainā pusdiena. Empty
PostSubject: Re: Sniegainā pusdiena.   Sniegainā pusdiena. I_icon_minitimeThu 07 Jan 2010, 19:48

Viņš mierīgi sēdēja un mīcīja sniega pļeku. Džeiks izlēma nokrāsot sniegu, bet viņu apturēja kaut kāda balss. Ak nē! Tā bija profesore. Vai es esmu nepatikšanās? Direktora kabinets? Puika jautāja, lai gan pats īsti nesaprata, kāpēc viņš varētu tikts kur aizsūtīts. Džeiks paskatījās uz profesori. Un labdien protestore Andersone.. Joks labs ne? Protestore! Nu labi, Labdien profesore Andersone. Viņš teica un iesmējās, lai gan pats nezināja kāpēc iesmejas.
Back to top Go down
luīna Ksenona Kasandra A.
Maģistrs
Maģistrs
luīna Ksenona Kasandra A.


Postu skaits : 18
Reģistrēšanās datums : 2009-12-26
Vecums : 74
Dzīvesvieta : Blakus tev

Sniegainā pusdiena. Empty
PostSubject: Re: Sniegainā pusdiena.   Sniegainā pusdiena. I_icon_minitimeThu 07 Jan 2010, 19:55

Šim zēnam, kaut kas bija padomā.
"Nē nē! Lai gan sātans tevi atsūtījas, vēl tevi es nesodīšu bet.."
Tomēr runāt sāka puisēns, kurš bija tērpies tikai šortos.
"ŠĀDI joki mani nesaista. UN ES ESMU PROFESORE ANDRESONE NEVIS ANDERSONE! NEJAUC ŠO TE. VĒL KAUT REIZ KO IZĶĒMOSI NĀKSI UZ PĒCSTUNDĀM!!!"
Sieviete teica un ļoti skaļi izsauca otro teikumu un trešo jau nedaudz klusāk, bet tāpat skaļi. Beidzot viņai bija mirklis pabeigt.
"Noteikumus tu vēl nepārkāp, bet tas nu tiešām ir ļoti nepiedienīgi būt tik kailam puisēn! Tev es lūdzu apģērbties! Un vai tev apakšā zem šortiem maz ir apakšveļa? Ja nav, tad es jau zinu uz ko tu tēmē, bet šādās aukstās dienās, meitenes bikini tev neatrast. Šķiet tu varētu būt garīgi slims! Atceries, ka ar mani joki ir mazi!"
Sieviete teica un aplūkoja šo saucamo vīrieti. Viņa uz mirkli aizgriezās, bet tad apgriezās atpakaļ un gaidīja puiša atvainošanās runu.
Back to top Go down
Viesis
Guest




Sniegainā pusdiena. Empty
PostSubject: Re: Sniegainā pusdiena.   Sniegainā pusdiena. I_icon_minitimeThu 07 Jan 2010, 20:09

Džeiks pacieta ka tiek saukts par sātanu un savaldījies viņš klausījās bļauros. Well, like i care! Viņš izsaucās un sāka smieties. Tad puika noklausījās profesores apvainojumos un viņam pietika.
MAN IR ŠORTI UN BŪTI LAI GAN APENES GAN NAV TU SUNS TĀDS! ES NEESMU SLIMS UN MAN NAV BAIL NO TĀDĀM SAŽUVUŠĀM PLŪMĒM KĀ TU! ES GAN NECIETĪŠU, KA MANI APKAUNO UN ŅEM MAN PROCENTUS NOST CIK VIEN GRIBI! MAN IR POO! NU JĀ, JO JOKUS TU NEMAZ NEIZPROTI, TU PAT PELNU KAUDZES VĒRTA NEESI! TU PAT ŠĀS PIKAS VĒRTA NEESI! Viņš bļāva un ar piku meta uz vecenītes galvas pusi.
Back to top Go down
luīna Ksenona Kasandra A.
Maģistrs
Maģistrs
luīna Ksenona Kasandra A.


Postu skaits : 18
Reģistrēšanās datums : 2009-12-26
Vecums : 74
Dzīvesvieta : Blakus tev

Sniegainā pusdiena. Empty
PostSubject: Re: Sniegainā pusdiena.   Sniegainā pusdiena. I_icon_minitimeThu 07 Jan 2010, 20:17

Šis audzēknis nu jau bija pāršāvis pār strīpu. Viņa noklausījās visu un tad veiksmīgi izvairījās no pikas.
"Nu labi! Ja jau tāds ir vienīgais ceļš, kā vest pie prāta jocīgu bērniņu, tad gaidu tevi pēc piecpadsmit minūtēm šajā skaistajā sestdienas rītā! Kad pulkstenis sitīs trīs! Gaidīšu savā klasē. Ja neieradīsies dosies direktora apmeklējumā. Un es tev ieteiktu pasteigties ar savu pervrverso nodomu, jo tev ir piecpadsmit minūtes."
Sieviete teica un neklausoties, jebkādas atrunas, viņa devās prom. Mostoties, viņai šķita, ka šī diena viņai būs perfekta, bet viņa devās daiļā pusdienas pastaigā, kura beidzās, ar vēdera sāpēm un sekojošu pēcstundu porciju un saldajā ēdienā tas, ka šis māceklis ir īsts nekauņa.

OOC: Piedodiet par šo īso postu
Back to top Go down
Sponsored content





Sniegainā pusdiena. Empty
PostSubject: Re: Sniegainā pusdiena.   Sniegainā pusdiena. I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Sniegainā pusdiena.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Merlina Maģijas Akadēmija :: Pils teritorijā (* = nevar iegūt punktus) :: Pie milzīgā ozola-
Jump to: