Merlina Maģijas Akadēmija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bestia in mago nolī expergefacīre ~ Don't awake beast in the wizard
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Par burvestībām, kas pieļaujamas akadēmijā

Go down 
AuthorMessage
Arčmags Andrejs Lionhorss
Direktors - Augstākais arčmags
Direktors - Augstākais arčmags
Arčmags Andrejs Lionhorss


Postu skaits : 492
Reģistrēšanās datums : 2008-08-02
Vecums : 33

Par burvestībām, kas pieļaujamas akadēmijā Empty
PostSubject: Par burvestībām, kas pieļaujamas akadēmijā   Par burvestībām, kas pieļaujamas akadēmijā I_icon_minitimeWed 30 Dec 2009, 15:40

Labdien, foruma biedri.

Es tikko augšuplādēju mūsu foruma bibliotēkā visiem ļoti noderīgu materiālu, ko sarakstīju pats, lai visi zin, kādas burvestības forumā pastāv un kādas nē. Proti, esmu izveidojis un augšuplādējis "Lielo burvestību enciklopēdiju". Lai to lejuplādētu spiediet >>>šeit<<<

Personīgi es ieteiktu visiem šo enciklopēdiju obligāti lejuplādēt.

Cerams, ka jums patiks!!!

Daži no jums iespējams ir jau pamanījuši, ka mūsu akadēmijas forumā ir pašiem savas burvestības, kuras ir atļautas izmantot foruma lomu spēlēs un stundās. Uz doto brīdi šīs burvestības tiek vēl izveidotas, taču dažas (zema līmeņa burvestības) ir iespējams aplūkot jau tagad šeit.

Visas burvestības, kuras mēs vēl izdomāsim un izveidosim, tiks novietotas akadēmijas bibliotēkas sadaļās. Tāpēc, ja vajadzīgas burvestības, skatieties bibliotēkā.

Ja gadījumā arī jums kāda jauna burvestība nāk galvā, tad apspriediet to ar arčmagu pa privāto ziņnesi. Tikai vēl viena maza piezīmīte: ja esat ieinteresēts šādās lietās, tad iesākumam izdomājiet dažas zema līmeņa burvetības un apspriediet tās ar arčmagu. Un tikai pēc arčmaga atļaujas domājiet augstāka līmeņa burvestības. Tā jums būs vieglāk saprast visu maģijas sistēmu, kas ir šajā akadēmijas forumā.

Ar labiem novēlējumiem,
Arčmags Andrejs Lionhorss.
Back to top Go down
https://magicacademy.latvianforum.net
 
Par burvestībām, kas pieļaujamas akadēmijā
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Merlina Maģijas Akadēmija :: Galvenā informācija (* = nevar iegūt punktus) :: Ziņojumu dēlis *-
Jump to: