Merlina Maģijas Akadēmija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bestia in mago nolī expergefacīre ~ Don't awake beast in the wizard
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Ezers....

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Marks
Ventus Curator reflektants
Ventus Curator reflektants
Marks


Postu skaits : 18
Reģistrēšanās datums : 2010-01-14

Ezers.... Empty
PostSubject: Ezers....   Ezers.... I_icon_minitimeWed 02 Jun 2010, 22:54

Marks. Tas blondais smukulītis, kurš gulēja zālē. Viņš ar acīm aizvērtām pie ezera bija atgūlies un ar rokām iegrābies zālītē viņš tur gulēja un domāja par lietām, viņš vēlējās aizmigt, bet tas neizdevās, tāpēc viņš domāja par Ketu, meiteni, kura puiša sapņos jau trīs mēnešus, bija ar viņu kopā. Viņš sapņoja, par pastaigām ar Ketu un laimīgu dzīvi. Sapņos viņi bija kopā nu jau trīs gadus un lai gan jauka, keta nekad nekļuva nerātna pirmā. Tikai viegls skūpsts un ja Markam ar to nepietika, tad viss bija kā vajag, bet savādāk ne. Keta, kaut nu viņa būtu īsta.
Back to top Go down
Bella
Kaeno Cujomi reflektants
Kaeno Cujomi reflektants
Bella


Postu skaits : 37
Reģistrēšanās datums : 2010-01-10

Ezers.... Empty
PostSubject: Re: Ezers....   Ezers.... I_icon_minitimeWed 02 Jun 2010, 23:00

Bella devās jaukā pastaigā un te pēkšņi viņas galva apstājās un acis koncentrējās tikai uz vienu punktu, uz Marku. Marks bija viņas puisis, kurš nebija redzēts visu skolas laiku un nu pēkšņi viņš uzrodas un ir. Marks. Tikai šis vārds nu bija viņas domās. Viņa metās skriet un tiklīdz viņa tika līdz draugam meitene uzgūlās viņam virsū un sāka viņu kaislīgi, jo kaislīgi skūpstīt. Viņa atcerējās, pagātni un apķēra marku, cik vien tas bija iespējams. Beidzot viņa viņu satika. Šī iemesla dēļ viņa bija dienu dienām raudājusi un skrējusi pa skolu saucam viņa vārdu, bet viņš nedzirdēja, vai varbūt neklausījās..
Back to top Go down
Marks
Ventus Curator reflektants
Ventus Curator reflektants
Marks


Postu skaits : 18
Reģistrēšanās datums : 2010-01-14

Ezers.... Empty
PostSubject: Re: Ezers....   Ezers.... I_icon_minitimeWed 02 Jun 2010, 23:05

Viņa sapņošana nepārtrūka, pat tad kad kāds uzgūlās virsū. Patiesībā jau pārtrūka, bet Marks baidījās atvērt acis, jo domāja, ka nu ir aizmidzis un sapņo par Ketu. Viņš viņu apskāva cieši, jo cieši un priekā ievaidējās. Mmm.. Keta, šoreiz tu es kaislīgāka, nekā citas dienas! Mīļā! Viņš teica un ielika savu roku viņai matos, viņš nebija sapņojis par ketu jau trīs dienas, tas priekš Marka bija traģiski un sapņos taču var izpausties! un to viņš arī dara.
Back to top Go down
Bella
Kaeno Cujomi reflektants
Kaeno Cujomi reflektants
Bella


Postu skaits : 37
Reģistrēšanās datums : 2010-01-10

Ezers.... Empty
PostSubject: Re: Ezers....   Ezers.... I_icon_minitimeWed 02 Jun 2010, 23:10

Viss bija tik skaisti, līdz Marks sāka runāt. Tad viņa atgrūdās uz augšu un vairākas reizes no visa spēka iepļaukāja Marku, tad viņa raudādama skrēja prom un neredzēja, kur skrien, tāpēc iekrita ūdenī. Viņai trūka spēka lai līstu ārā, tāpēc viņa notupās tur pat ūdenī, krastā un viņa asarās izplūdusi pagriezās uz Marka pusi un sāka bļaut Es domāju, ka neesi nenormāls, bet nē, nu tev jau ir Keta, tad nu varēji mani atgrūst un pateikt nevis pieņemt un tad sajaukt vārdus! PRETĪGAIS SĀTANA IZDZIMUMS! Viņa kliedza niknumā un tad aizgriezās un turpināja raudāt.
Back to top Go down
Marks
Ventus Curator reflektants
Ventus Curator reflektants
Marks


Postu skaits : 18
Reģistrēšanās datums : 2010-01-14

Ezers.... Empty
PostSubject: Re: Ezers....   Ezers.... I_icon_minitimeWed 02 Jun 2010, 23:15

Pēkšņi viss galvā sajuka. Meitene atrāvās un viņu piespieda atvērt acis jo viņa sita, un tas ļoti sāpēja. Tad viņš pēkšņi aptvēra visu, kas tikko kā notika un atcerējās Bellu, kuru viņš bija aizmirsis, bet viņa viņu nē!
Bella pagaidi! NĒ!
Tad viņš pagaidīja līdz viņa izkliedzās, tad viņš piegāja pie viņas un klusi pietupās.
Bet es Mīlu, tikai tevi! Neko tādu nekad iepriekš nebiju jutis! Un Keta ir mana aizvietotāja tev, kura nāk manos sapņos un es gulēju, kad tu ieradies un es domāju, ka es Sapņoju, jo tas bija pārāk labi lai būti patiesība. Es būtu gatavs tevi pat precēt! Jo man nekad nav bijusi neviena bez tevis!
Gandrīz viss ko viņš teica bija meli, bet izskanēja ticami.
Back to top Go down
Marks
Ventus Curator reflektants
Ventus Curator reflektants
Marks


Postu skaits : 18
Reģistrēšanās datums : 2010-01-14

Ezers.... Empty
PostSubject: Re: Ezers....   Ezers.... I_icon_minitimeWed 02 Jun 2010, 23:18

Pēkšņi viss galvā sajuka. Meitene atrāvās un viņu piespieda atvērt acis jo viņa sita, un tas ļoti sāpēja. Tad viņš pēkšņi aptvēra visu, kas tikko kā notika un atcerējās Bellu, kuru viņš bija aizmirsis, bet viņa viņu nē!
Bella pagaidi! NĒ!
Tad viņš pagaidīja līdz viņa izkliedzās, tad viņš piegāja pie viņas un klusi pietupās.
Bet es Mīlu, tikai tevi! Neko tādu nekad iepriekš nebiju jutis! Un Keta ir mana aizvietotāja tev, kura nāk manos sapņos un es gulēju, kad tu ieradies un es domāju, ka es Sapņoju, jo tas bija pārāk labi lai būti patiesība. Es būtu gatavs tevi pat precēt! Jo man nekad nav bijusi neviena bez tevis!
Gandrīz viss ko viņš teica bija meli, bet izskanēja ticami.

EDIT: Upsy... Sanāca netīšām!
Back to top Go down
Bella
Kaeno Cujomi reflektants
Kaeno Cujomi reflektants
Bella


Postu skaits : 37
Reģistrēšanās datums : 2010-01-10

Ezers.... Empty
PostSubject: Re: Ezers....   Ezers.... I_icon_minitimeWed 02 Jun 2010, 23:20

Viņa sēdēja un neko neteica. Asaras aprimās un 'viņa ar mīļu smaidu pagriezās pret Marku, bet kad viņš pateica pēdējo teikumu viņa saprata, ka tas viss ir meli! Viņa nogrūda viņu zemē un sāka mest viņam virsū dubļus. TU ESI PRETĪGS MELIS! NEKAS NO TĀ VISA NAV PATIESĪBA! Bella nokliedza un tad raudādama bēga prom gar ezera malu, jo viņa nekad vairs nevēlējās redzēt, to velna izdzimumu, lai viņam tiek tā Keta!
Back to top Go down
Marks
Ventus Curator reflektants
Ventus Curator reflektants
Marks


Postu skaits : 18
Reģistrēšanās datums : 2010-01-14

Ezers.... Empty
PostSubject: Re: Ezers....   Ezers.... I_icon_minitimeWed 02 Jun 2010, 23:25

Viss, ko nu darīt viņš šā vai tā būs viņu zaudējis un atvadu skūpsts ir mazākais, ko viņam vajadzētu dabūt, tāpēc viņš skrēja meitenei pakaļ un ātri viņu noķēra, tad viņš viņu apgāza ūdenī un mīkstajās smiltīs, lai galvu nešļakstinātu ūdens, tad viņš uzgūlās viņai virsū, lai Bella nespētu izbēgt un kā pēdējais piegājiens, viņš turēja viņas rokas sāņus un sāka viņu skūpstīt. Krāpis tevi neesmu, varu zvērēt pie visa, tad ja tu esi tik pretīga neuzticama, briesmīga, bezdvēseliska ragana tad man vajag vismaz atvadu skūpstu. Viņš nočukstēja un atsāka skūpstu, tam vajadzēja būt romantiskam ar mīlestību, bet tas bija spēcīgs, uzvarošs un neļāva no tā izrauties.
Back to top Go down
Sponsored content





Ezers.... Empty
PostSubject: Re: Ezers....   Ezers.... I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Ezers....
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Merlina Maģijas Akadēmija :: Pils teritorijā (* = nevar iegūt punktus) :: Lielais ezers-
Jump to: