Merlina Maģijas Akadēmija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bestia in mago nolī expergefacīre ~ Don't awake beast in the wizard
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Gaidāma tikšanās!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Fins.
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Fins.


Postu skaits : 491
Reģistrēšanās datums : 2009-11-17
Dzīvesvieta : Terra Venustas

Gaidāma tikšanās! Empty
PostSubject: Gaidāma tikšanās!   Gaidāma tikšanās! I_icon_minitimeTue 02 Feb 2010, 23:11

Lauku jau klāja sniega kupenas, bet gaisā jau sāka parādīties tumsas pazīmes. No pils līdz ozolam veda pēdas, kuras bija ietaisījis Fins. Viņš bija uzvilcis šūzu botas, džinsu bikses un melnu kreklu. Protams viņam bija arī pelēks ziemas mētelis. Šobrīd zēns sēdēja uz zemākā ozola zara un gaidīja, vai Džulle ieradīsies, vai arī ne. Šo tikšanos bija sarunājis, jo viņš vairs nespēja izturēt draudzenes neredzēšanu tik ilgu laiku, tieši tāpēc skolas pūce, bija ar prieku palīdzēt. Nu patiesībā viņa piekrita palīdzēt par našķiem, bet viņa palīdzēja! Tieši tāpēc viņš sēdēja atstutējis galvu pret stumbru. Viņa tīrajos matos, bija pāris skaistas sniegpārsliņas, kuras raisīja prieku, bet viņa seja gan bija nedaudz bijīga, tomēr acis tālas un nesaprotamas. Džastins pavisam noteikti ir iegrimis domās. Kuras jau ir paredzamas. Vai Džulle ieradīsies? Vai Džulle, vēl vēlas palikt ar viņu kopā? Viņš baidījās par atbildi. Un viņa galvā rādījās murgi. Zēns visu aizgaiņāja un sāka mīcīt sniega piku un centās to uztaisīt tik cietu, kā golfa bumbiņu.
Back to top Go down
Džulle Lucifera
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Kaeno Cujomi 4. līmeņa skolēns
Džulle Lucifera


Postu skaits : 709
Reģistrēšanās datums : 2009-08-03
Dzīvesvieta : Divus soļus no tevis.

Gaidāma tikšanās! Empty
PostSubject: Re: Gaidāma tikšanās!   Gaidāma tikšanās! I_icon_minitimeWed 03 Feb 2010, 16:46

Pūce ar ziņu no Fina bija atlidojusi pie meitenes. Sameklējusi rakstāmo un pergamentu,kādu brīvu, viņa rakstīja atbildi Finam. Džulle bija priecīga par vēstuli no Fina, ka apt rakstot atbildi sāka raudāt, vietām uzrakstītais teksts izplūda ,kādas nopilējušas asaras dēļ.:

"Piedod,ka esmu negaidīti pazudusi,piedod,ka neesam tikušies. Tam ir savi iemesli,un negaidies velti,es nevarēšu atnākt. Manam tēvam ir iebildumi pret mūsu attiecībām.. saprotams,es varētu aizlavīties,bet... viņš ir nolīdzis sev tuvus spiegus,kas ne par ko neizlaidīs mani no acīm.
Esmu kaut kur tālu,tālu... Es nezinu kur, bet šeit nejūtos pārāk labi. Ļoti skumstu pēc tevis,pēc tavas smaržas. Ilgojos,ļoti,ļoti. Ja vien es spētu būt tev tuvumā...

Ja es būtu tev līdzās,tad tagad tevi ciešu apskautu un viegli,maigi noskūpstītu...

Mīlu,Džulle. "

Pēc tam meitene viegli, pavisam neredzamu, atstāja savu lūpu nospiedumu un saritināja rullīti,tad sasēja to, un ļāva pūcei nest ziņu Finam. Pūce lido atpakaļ pie Fina ar ziņu no Džulles.
Back to top Go down
https://magicacademy.latvianforum.net/portal.htm
Fins.
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Terra Venustas 3. līmeņa skolēns
Fins.


Postu skaits : 491
Reģistrēšanās datums : 2009-11-17
Dzīvesvieta : Terra Venustas

Gaidāma tikšanās! Empty
PostSubject: Re: Gaidāma tikšanās!   Gaidāma tikšanās! I_icon_minitimeWed 03 Feb 2010, 22:42

Fins mierīgi sēdēja, līdz viņam uz galvas viegli uzsēdās pūce.
Hello??
Viņš uzsauca un pūce nolidoja no galvas un nosēdās uz zara blakus Finam. Viņa pasniedza Finam pergamenta gabaliņnu. Fins to paņēma un izlasīja. Viņu pārņēma bēdas. Tad viņš aptaustīja asaru pēdas uz vēstules un viņš vēl vairāk noskuma. Beigās viņš nenoturējās un pār viņa aci pārlija asariņa. Uff.. Tad viņš glīti ielika vēstuli kabatā un paņēma blociņu. Viņš sāka rakstīt.
"Mīļā Džulle!
Es vēl centīšos tevi atgūt par jebko! Vai tavam tēvam patīk nauda? Es varu viņam iedot pāris tūkstošus, vai vairāk... Man tevis ļoti, ļoti pietrūkst! Ja es būtu tavā tumumā, tad es darītu to pašu. Vai tu savu tēvu mīli, vai varbūt man ir atļauts viņu izaicināt uz cīņu
Es izrotāju lapu ar bučām, tikai tās tu neredzēsi, bet zināsi ka tās tur ir- es nelietoju lūpu krāsas..
Es par tevi sapņoju sapņos!"
Viņš apbučoja lapu un tad viņš ievietoja vēstuli aploksnē. Tad Fins iedeva vēstuli pūcītei.
Dodies pūcīt! Nākamreiz, kad atlidosi ar atbildi, tad es tev pasniegšu arī pārtiku ja?! Nu lido!
Viņš teica un noskatījās kā pūce aizlido. Tad zēns nolēca no koka un aizgāja pa savām pēdām atpakaļ uz skolu.
Back to top Go down
Sponsored content





Gaidāma tikšanās! Empty
PostSubject: Re: Gaidāma tikšanās!   Gaidāma tikšanās! I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Gaidāma tikšanās!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Merlina Maģijas Akadēmija :: Pils teritorijā (* = nevar iegūt punktus) :: Pie milzīgā ozola-
Jump to: